Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
FreeSki Livigno 2012 - Feel the Alps - Feel Good Snowboard FGboard 2 1
skatoseto

skatoseto
Bylem w livigno i bylo fajnie. W tym roku znajomym cos strzelilo zeby moze tu cos wyszkac i bedzite taniej ale jak dla mnie to jakas sciema i ja sie na to nei pisze. Wole juz sam cos ogaranac.

Napisane Jan 11, 2012, 11:58 am
MUZYKA Pozostałe Opik 14 1
skatoseto

skatoseto
No prosze widze ze nie jestem sam z AC/DC siwetny wybor.

Napisane Jan 11, 2012, 11:51 am
HT3 - konserwacja roweru na zimę / przez zimę Techniczne Opik 17 2
skatoseto

skatoseto
Co racja to racja nie ma co sie zastanawiac 30 zl to nei majatek.

Napisane Dec 5, 2011, 1:53 pm
skatoseto

skatoseto
No musze powiedzeic ze jestme pod wrazeniem opisu. Jest jednak taka mala kwiestia hehee zupelnie brakuje mi na to czasu. Chciales sie zapytac co  myslicie o tej ofercie z Groupon. W sumei to tanio i akrat mi pasuje ale nie wiem czy za taka cene oni mi tam cokolwiek zrobia.

Napisane Nov 30, 2011, 4:48 pm
Nauka trików Tricki UkaszZz 143 1
skatoseto

skatoseto
A tam ucze sie jednego tak zeby byl dobrze opanowany ale nie doperfecji i robie tez inne. Tak zbiera mi sie czesc tych ktore powtarzam i doskonale w kolko i te nad ktorymi cwicze wiekszosc czasu.

Napisane Nov 15, 2011, 12:04 pm
Skatepark Wrocław Miejscówki boczuleq 5 1
skatoseto

skatoseto
No slabo z otwartymi miejscowkami. W tym na legnickiej chociaz jest kryty jest calkiem fajnie. A w ogole na stronach internetowych to juz w ogole macie wrazenie ze to istne cudo . Szkoa tylko ze tak duzo ludzi bylo ostatnio.

Napisane Nov 14, 2011, 1:23 pm
Nike - dyskusja Buty jamie_thomas 197 2
skatoseto

skatoseto
Ja to jakis czas temu kupilem takie http://hypebeast.com/2009/09/nike-sportswear-dunk-hi-ac-tz/ i musze przyznac ze jestem super zadowolony.

Napisane Nov 14, 2011, 1:11 pm
skatoseto

skatoseto
devero powiedział(a):
Air Max'y 90 dadzą rade w zime na ubitym sniegu w miescie, czy lepiej brać Dunki Hi?

Nie no jak dla mnie to bez dwoch zdan uwazam ze pownienec wycrac Dunki hi. Sam je zawsze nosze i w zimie krzywka mi sie nie dziala.

Napisane Nov 8, 2011, 10:09 am
Szukam.. / Co to? / Gdzie kupić..? (ubrania) Ubrania jamie_thomas 237 2
skatoseto

skatoseto
crix0u powiedział(a):
Witam!

Szukam bluzy z kapturem zapinanej na guziki, w stylu tej quiksilvera http://www.quiksilver.com/product/index.jsp?productId=11628972&cp=2981776.2978667 ,tylko tańszej, bo ta w przeliczeniu na złotówki kosztuje ponad 300zł. Czy ktoś wie gdzie można coś takiego dostać?

Wiesz co mi ostatnio podeslali  cos takiego wiec moze tez troche poczekasz i tam cos wtedy wyczaisz. Wiesz zawsze to troche taniej

Napisane Nov 4, 2011, 5:30 pm
skatoseto

skatoseto
Ja szkam bluzy cos w stylu tych z Abercrombie and fitch. Maja swietne ciucha ale ceny tez wysokie.

Napisane Oct 31, 2011, 4:01 pm
<< poprzednia 1 następna >>