Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 3
Kemesz

Kemesz
666gosc666 powiedział(a):
Kemesz powiedział(a):
Kemesz powiedział(a):
Siema, krótko. Umiem Ollie, wracam na deske. Mam do wyrwania nową Oxelo Play 5. Za 50 - 60 zł. Opłaca się brać, katować i zamienić później ?

nie oplaca sie brac doloz wiecej kup lepsza.
tak, ale narazie nie jestem pewny czy wróce na zawsze, więc nie chce na początku przepłacać. Potem i tak ją zmienie.
jak bedziesz na kiepskim blacie jezdzil to napewno nie zdecydujesz sie na powrot bo nie bedziesz mogl nic skleic albo zlamiesz go za 2 dni...
dobra, dzięki. Trzym się !

Napisane Sep 11, 2012, 12:49 pm
Kemesz

Kemesz
Kemesz powiedział(a):
Siema, krótko. Umiem Ollie, wracam na deske. Mam do wyrwania nową Oxelo Play 5. Za 50 - 60 zł. Opłaca się brać, katować i zamienić później ?

nie oplaca sie brac doloz wiecej kup lepsza.
tak, ale narazie nie jestem pewny czy wróce na zawsze, więc nie chce na początku przepłacać. Potem i tak ją zmienie.

Napisane Sep 11, 2012, 8:14 am
Kemesz

Kemesz

Napisane Sep 10, 2012, 9:51 pm
Jakie buty na deskorolkę. Co wybrać? Co kupić? Sprzęt element181 367 1
Kemesz

Kemesz
siema, zakupiłem Emerici Hermany i powoli się zdzierają, smarować je czymś ? Czy zostawić, i na końcu łatki wstawiać ?

Napisane Sep 11, 2012, 8:40 am
Blat do deskorolki Kupię ariando 7 1
Kemesz

Kemesz
Siema. Creature Horde 7.9 70 zł. Pisz pw jeśli jesteś zainteresowany.

Napisane May 20, 2012, 9:28 pm
Blaty Nervous Sprzęt Ves 208 1
Kemesz

Kemesz
Siema, jak to jest z modelami Nervousa ? Obecnie w sklepach widzę tylko Nervous x C1RCA. Czy niektóre (starsze) trzymają dłużej niż te nowsze ?

Napisane May 19, 2012, 4:12 pm
Waveboard Sprzęt crazybanana 10 2
Kemesz

Kemesz
crazybanana powiedział(a):
ale na waveboardzie coś się dzieje a na normalnej desce tak no innaczej.

Powiedziałbym że jest na odwrót...

Napisane May 18, 2012, 9:56 am
Kemesz

Kemesz
crazybanana powiedział(a):
ale na waveboardzie coś się dzieje a na normalnej desce tak no innaczej.

Powiedziałbym że jest na odwrót...

Napisane May 18, 2012, 9:56 am
Jak to zrobić? Tricki Adi21 635 1
Kemesz

Kemesz
zochol22 powiedział(a):
Cześć! Mam taki problem, kiedy próbuję zrobić ollie z lewą nogą na przodzie ( na regularu ) wychodzi takie niskie dosyć, ale z kolei nie mogę utrzymać równowagi, deska albo odjedzie do tyłu, albo coś... Z kolei kiedy próbuję zrobić ollie na goofy, za cholerę nie mogę, za to bezproblemowo utrzymuję równowagę. I tu rodzą się pytania: co mam zrobić, na jakim stancie jeździć? Z góry dziękuję za pomoc :)

Rób Ollie (i inne tricki) na takim stance jak normalnie jeździsz, pewniej się czujesz podczas jazdy. Będziesz miał łatwiej przy kręceniu tricków podczas jazdy. Pjona.

Napisane May 15, 2012, 9:24 pm
Jazda bez trików. Tricki yellowSkate 176 1
Kemesz

Kemesz
Nie, nie i nie ;) Zawsze wejdzie kilka Ollie, Fakie Ollie, Reverty. Proste, ale ile zajawy przez to jest ;)

Napisane May 14, 2012, 9:04 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>