Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Uszkodzona new era Dodatki JuV 3 1
JuV

JuV
Urwało mi guzik od ulubionej new erki. Zaginął po nim ślad, a czapka teraz straszy metalowym mocowaniem;/ Da sie dokupić taki?;/

Napisane Dec 2, 2012, 11:03 am
Puszki, Końcówki... Graffiti Powerskip 2572 2
JuV

JuV
grog metal paint zobacz

Napisane Apr 14, 2012, 9:31 pm
JuV

JuV
jak się ten zielony cap nazywa?

Napisane Apr 13, 2012, 12:57 pm
Porady,Pytania,Odpowiedzi Graffiti DjPoczatek 570 3
JuV

JuV
Siemano. Cchce kupi drugiego squeezera od groga i w związku ztytm takie pytanie:
Czy Grog metal paint po wlaniu do squeeza zachowuje sie tak jak buff proof bo na stronce groga do farb i do tuszu sa inne squeezy. Prosze o szybką odpowiedź bo chciałem zamówienie zrobic jak najszybciej, elo!.
edit widze na galerii koloru, te do farby ale napełnione, wezme najwyzej na probe taki a potem tylko tusz dokupie.

Napisane Mar 14, 2012, 11:29 am
JuV

JuV
Nie, fioletowy ładnie trzyma kolorek:) Choć na niektórych powierzchcniach wygląda jak czarny.

Napisane Jan 4, 2012, 10:57 pm
JuV

JuV
ppietrO powiedział(a):
groga nie usuniesz :D , nie chcesz mieć poplamionych ciuchów, jest tylko jedna rada ^^ skończ z tym
}
Usunie:) Domestosem tzreba zaprac:) Na szarej bluzie dało rade a plamy były spore. Nie wiem czy ciemnej tkaniny nie odbarwi, ale skoro widac plamy to raczej cos jasnego upaćkał:P
**********************************************************************************
A teraz moje pytanie odnośnie groga squeezera. Od pewnego czasu nim taguje i jestem zadowolony, ale dziś wylał mi. Staram się go nosić pionowo w kieszeni, nigdy mi też nie upadł. Co lepsze po powrocie do domu stał pionowo na biurku i wylal dopiero później. Podejrzewałem po wyglądzie zacieku, że może pękła szyjka, ale po oczyszczeniu wygląda na całą. Co lepsze marker ma może tuszu do 1/3 więc nie wiem jak to wylało. Planowałem kupić tusz i squeeza 25mm, ale teraz nie wiem czy nie będę musiał kupić drugiej 10. Da się tą uratować? Czy może lepiej nie ryzykowac rozlania w kieszeni i kupić nowy marker? Jeszce go nie otwierałem więc nie wiem dlaczego się rozszczelnił. Słyszałem, że nie można za mocno dokręcać nakrętki, ale zawsze dokręcałem na maksa i było ok. Prosze o radę:) Dorzucam foto może się przyda.
http://i40.tinypic.com/2mqt9b8.jpg

Napisane Dec 29, 2011, 12:55 am
Brązowe tagi Graffiti kevinlattice 3 1
JuV

JuV
jak zmywali z przystankow tagi robione pasta do butow zostawało cos podobnego.

Napisane Feb 13, 2012, 10:26 am
Battle 1:1 Graffiti DjPoczatek 602 3
JuV

JuV
Ktoś chętny? Ale taki low level.

Ikona posta Napisane Feb 9, 2012, 5:32 pm
JuV

JuV
Obie prace zajebiste, choć dla mnie wygrał geko zdecydowanie. Co do tego kopiowania to chyba przesada. Podobne ''e'' pewnie znalazło by się u wielu osób, te zacieki co prawda widze pierwszy raz, ale motyw fajny, wiec chlopak skorzystał.

Napisane Jan 25, 2012, 10:45 pm
JuV

JuV
Poniosło mnie  z tym niebieskim :D A nie maiłem innego odcienia brązu, nie zwracaj uwagi udawajmy że tej linii nie ma xD
tak wogole to zanim pomalowałem to te litery mi przypominały łabędzie xD miałem im dorysować dzioby xD

Napisane Dec 28, 2011, 9:32 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>