Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Telefony Gry, konsole, pc, internet... bober987 1381 8
siudek

siudek
jgavron powiedział(a):
siudek powiedział(a):

Od grania mam Xbox, no właśnie Twoje argumenty są tak śmieszne, że aż żałosne więc z Tobą się zgodzę. Ale nadal nie dałeś mi 3 argumentów wyższości, więc czekam ;)

A ja będę mieć komputer. Trochę tolerancji. I tak wiadomo ze Xbox nigdy nie będzie miał tak dobre grafiki jak xbox.

Nie zrozumiałem Twojego żartu ale okej. Jednak wracamy do tematu o telefonach. Czekam, ewentualnie możesz mi swoje argumenty wysłać na PM ;)

Napisane Jun 27, 2011, 11:45 pm
siudek

siudek
Gavron brakło argumentów? Czy "brak komentarza" argumentujesz tym, że nie masz racji? Lubisz android - okej, nic mi do tego, ja wole iOS i ten mega zamknięty system (wybacz mi, nie lubie gmerać i grzebać w oprogramowaniu bo jest mi to do niczego niczego nie potrzebne), śmiejesz się z multitaskingu, super fajnie. iPhone jest dla bogatych dzieciaków, którzy lansują się telefonem - jeszcze lepiej.

Ja wole iOS. Czemu? Bo wiem, że kupując telefon będę miał wsparcie oprogramowania przez ponad 2 lata. Chce mieć płynnie działający telefon, ze sklepem, w którym każda aplikacja jest sprawdzana i nie będzie w niej żadnego wirusa. Bo wolę mieć telefon z fajnym designem. Lubie mieć urządzenia z pewnej firmy, w której nie będzie problemów z serwisem. Na koniec. Lubię Apple i dalej będę kupować jej produkty.

Amen? Starczy? Chcesz mieć android - super dla Ciebie. Ale proszę, nie atakuj innych tylko dla tego, że wolą inny system od Ciebie. I tak, uprzedzę pytanie. W sierpniu zmieniam win na Mac OS X.

Napisane Jun 27, 2011, 11:22 pm
siudek

siudek
Co złego w multitaskingu? A tel z androidem nie maja 12 latkowie?

W tym momencie mam zainstalowanegO iOS 5 beta 2.

iP 4 3,5 tys? :) używanego kupisz za 1600 :) asa i desire to ta sama polka :D hahaha

Napisane Jun 27, 2011, 9:46 pm
siudek

siudek
Czy ja napisałem, ze iPhone jest najlepszym telefonem? Napisałem moim zdaniem a czy Ty się zgadzasz czy nie to mnie to rybka. Śmiesza mnie Twoje ataki na iOS z tego względu, ze uznajesz ten system jako zabawkę a android nie. Pokaz mi wyższość androida nad iOS? Ahh i chciałem powiedzieć, ze przestałem używać jailbreak bo w iOS 5 nie jest potrzebny. Kiedyś jaralem ficzerami z cydii ale wyrosłem z tego. A aplikacje kupuje wiec nie korzystam z piratów. Wiec czekam na Twoje argumenty. A i jakimś fanbojem nie jestem bo widzę plusy i minusy Apple.

Napisane Jun 27, 2011, 7:50 pm
siudek

siudek
[quote=wrq][quote=jgavron]
także nie ma co się kłócić. ;)[/quote]

O to chodzi, ze nikt nie kupuje iPhone tylko i wyłącznie z jego wspanialej funkcji telefonu. Tylko jako konsole, odtwarzacz mp3 albo obiekt prestiżu lub mody.[/quote]a ktos kupuje telefony z androidem z myślą tylko i wyłącznie o dzwonieniu i smsowaniu?[/quote]

Ciiiii... iPhone jest be (no właśnie, dlaczego to już mniejsza. Jest gorszy bo jest i kropka). Android jest cacy bo (bo jest i tyle!).

Gavron chyba po to mam smartfona żeby zastąpił mi w jakiejś części komputer. Telefon przedewszystkim ma dzwonić i wysyłać sms ale fajnie, że mogę sprawdzić na nim portale internetowe, mail, oglądnąć film czy zagrać w gre. Skoro aż tak Cię to boli, że iPhone jest "zabawką" to może pora abyś wrócił do Nokii 3310? Pisze, dzwoni i wszyscy zadowoleni. A i bateria trzyma tydzień.

Napisane Jun 27, 2011, 5:17 pm
siudek

siudek
A widzisz. Ja wymagam żeby system działał cały czas płynnie. I iOS mi to zapewnia. Tak btw to wstyd, ze a.pl nie ma strony mobilnej.

Napisane Jun 27, 2011, 12:19 am
siudek

siudek
jgavron powiedział(a):
siudek powiedział(a):
Do mnie android nie trafia, miałem do czynienia z kilkoma u znajomych, rodziny i jest on dla mnie za wolny, nie przejrzysty, zero płynności.

Mogę wiedzieć jaki to był Android?

siudek powiedział(a):
Sam osobiście posiadam iPhone 3Gs z iOS 5 i jest to dla mnie najlepszy system i najlepszy telefon na rynku (chodzi o iPhone a nie o model).

* zabawka
No wiem, błędy się zdarzają.

3 argumenty, które potwierdzą Twoją teze.

Low endy? HTC Hero, Samsung Galaxy, HTC Desire S.

Napisane Jun 27, 2011, 12:02 am
siudek

siudek
Do mnie android nie trafia, miałem do czynienia z kilkoma u znajomych, rodziny i jest on dla mnie za wolny, nie przejrzysty, zero płynności. Brat ma BB ale jest to znowu system oschły, brzydki designersko i tylko pod business.

Sam osobiście posiadam iPhone 3Gs z iOS 5 i jest to dla mnie najlepszy system i najlepszy telefon na rynku (chodzi o iPhone a nie o model).

Napisane Jun 26, 2011, 5:20 pm
Prawo jazdy. Hydepark mmatt 64 1
siudek

siudek
jak można pisać takie posty? Jesteś człowieku przyjebany ...

Napisane Jul 1, 2010, 5:36 pm
PTG Contest Katowice! Pozostałe masztal7 80 1
siudek

siudek
Masztal organizatorze. Nie wydaje Ci się, że przekładanie jest bez sensu? Zorganizuj jakiś namiot w razie niepogody. Niektórzy pojadą xxx kilometrów a jak nie będzie to co? Pomyślałeś o tym? Nie wszyscy są z Kato.

Napisane Jun 22, 2010, 9:29 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>