Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
SOPA , ACTA , PIPA Gry, konsole, pc, internet... Testo 128 5
Testo

Testo
wrq powiedział(a):
Testo powiedział(a):
Kroolik78 powiedział(a):
Jutro z rana zaparzę sobie kawę i przeczytam cały ten temat. Każdy obrażający post = warn, więc będę miał sporo zabawy.

By dyskutować o ACTA trzeba wiedzieć o czym się mówi. Zapewne 90% krzykaczy usłyszało "ACTA cenzuruje internet" i awantura. Przygotujcie si ę do dyskusji, bo inaczej wasze wypowiedzi są bezwartościową paplaniną.

nie no administracjo tego zacnego portalu ale ja nie rozumiem waszej idei . forum dyskusyjne jest po to zeby sie spierac i wymieniac argumenty a kroolik albo inny seba z administracji/moderacji zawziecie daje warny i blokuje epickie tematy bo ktos ma sprzeczne zdanie . czyli wg was te forum ma wygladac tak
-No zgadzam się
-No ja też popieram...itd ?

pozdrawiam , i tak usuniesz ten post , postuje z usunietego konta  bugi gdziekolwiek tutaj wejdę
powiedz, jaki sens jest rozmowy osoby ktora czytala dany dokument z osobą, która tego dokumentu nie czytała ? Aż mi się przypomniała książka Bayarda, "Jak rozmawiać o książkach, których się nie czytało". :thinking:

Jedynie gdy osoby, ktore nie przeczytały tego dokumentu, pytałyby, będąc zainteresowanymi, taka dyskusja miała by większy sens, byłaby poprawna, składna i ciekawa merytorycznie.

A tak to jest dokładnie jak pisze NaszForumowyZwierzak.

Testo, nikt nie broni posiadać odmienne poglądy. Jednak brak wiedzy powinien wykluczać z dyskusji. Dla przykładu: mój wujek zaprosił mnie i swoją najbliższą rodzinę na jakiś wystawny bankiet dla swojego szerokiego grona lekarskiego, poważna muzyka fortepianowa, poncz i pieczone prosię, stare kobiety i dużo biżuterii. Ktoś rozmawia o nowej metodzie wprowadzenia jakiegoś związku(lekarstwa/trucizny) wewnątrz błony komórkowej. Gdybym ja zaczął wpieprzać się do dyskusji mówiąc, że najlepiej byłoby naciąć, podać do układu krwionośnego i ew. zaszyć, to sam rozumiesz, że ich dyskusja szybko by się skończyła, bo musieliby się rozejść, by nie wzbudzać sensacji... A po chwili rozmawialiby pewnie już nie o medycznych problemach, tylko durnym dzieciaku, i skąd on się w ogóle wziął.

to juz nawet nie chodzi o ten temat . zreszto nieważne

Napisane Feb 8, 2012, 1:02 pm
Testo

Testo
Clubbasse powiedział(a):
Toż peb działa...

TERAZ już tak .fałszywy alarm . zgasł na chwile i  feels like wykop :(

Napisane Feb 2, 2012, 8:17 pm
Testo

Testo
sbluszcz powiedział(a):
*****.

duzo wniosles do dyskusji

wiadomosc z ostaniej chwili
peb.pl zamknięty

Napisane Feb 2, 2012, 3:52 pm
Testo

Testo
master9017 powiedział(a):
Jeżeli nie zablokują strony zalukaj.tv to będę very happy, ciekawe jak będzie z rapidshare  B)

o kuhwa rapid odgrzewany kotlet . tylko mediafire.
@wrq emule byly (z tego co wiem) karalne od dawien dawna anyway nigdy nie uzywalem tego typu "zrodel" bo muli jak ... Pytam tylko jak bedzie gdy to juz wejdzie w zycie . Jeszcze kilka dni temu bardzo wyje.bane ale teraz troche stracham

Pozdro

Napisane Jan 30, 2012, 12:14 am
Testo

Testo
zigmae powiedział(a):
ściągaj spokojnie

To jeszcze nie weszło w życie ..

a jak wejdzie to już nie będzie można :( ??

Napisane Jan 29, 2012, 5:05 pm
Gitary Rock / Metal Punkd89 1739 3
Testo

Testo
nie polecam ibka rg321mh bo to gówniana gitara . mam nadzieje ze to  tylko pierwsze wrazenie bo czuje sie widowiskowo wydymany

Napisane Feb 8, 2012, 10:54 am
Testo

Testo
gural1234 powiedział(a):
GrzesiekS powiedział(a):
No skoro chcesz, ale od razu po kupnie daj lutnikowi do poprawki. Pograj chwilę, daj do lutnika, i zobacz co dałeś a co odbierzesz.
W mojej było złe uziemienie i słychać było charakterystyczny trzask w piecu przy dotknięciu struny, dwa nierówne progi, odkręcające się gniazdo jack, i nie do końca obrobione siodełko które kaleczyło dłoń przy szybkich zjazdach do pierwszej pozycji

w przypadku lutnika ile wydam kasy i gdzie w zachodniopomorskim jest lutnik?

http://bit.ly/zJ2gpS

Napisane Feb 2, 2012, 10:48 pm
Testo

Testo
wlaśnie doszedł ibanez. jaram się.

ps. zdziwilo mnie ze jest lzejszy od squiera.
http://desmond.imageshack.us/Himg576/scaled.php?server=576&filename=dsc00146u.jpg&res=medium
;_;

Napisane Feb 2, 2012, 4:05 pm
Jak głośno słuchacie muzyki na dsk? Pozostałe Kemesz 9 1
Testo

Testo
hahaha jaki temat.
Najlepiej jest tak zeby bylo slychac dzwiek deski i ostrzezenia/wołanie innych seb

Napisane Feb 5, 2012, 5:41 pm
Pomysły i propozycje v2 Hydepark Zyga 432 1
Testo

Testo
bardzo chętnie dowiem sie za co mam bana na komentarze . nikogo nie wyzwalem , przezwalem , spamowalem .

Napisane Jan 30, 2012, 8:39 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>