Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Wzmocnienie deski Klej Cyjanoakrylowy Sprzęt Fafluniec 11 1
kakalarz

kakalarz
po za tym blat jest lakierowany.

Napisane Oct 17, 2012, 8:45 pm
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 1
kakalarz

kakalarz
koszulowy powiedział(a):
Prawda jest taka, że jeżeli marihuana byłą by w pełni legalna i sprzedawana w coffe shopach, to nikomu nie chciało by się sięgać po nic grubszego ( co jest ogólnym blefem, bo ja paląc biernie 2 lata nigdy nie poczułem takiego pociągu ) ponieważ w gramie dostawalibyśmy nie 6-8 bic, tylko normalna rynkową czternastkę oraz nikt nie chciałby niepotrzebnego przypału, skoro moze się zbakać na pełnym legalu. Nie byłoby by to moczone w jakimś kurestwie ani nie dosypywaliby żadnych innych substancji, tylko mielibyśmy 100% susz konopi indyjskiej. A to, że cały czas nie jest legalna prowadzi do takich nielicznych sytuacji, w których właśnie z powodu że to, co dostajemy od dilerów, nie jest w 100% marihuaną, zaczynają sięgać po coś innego. A gdyby byłą to czysta Maria, nie byłoby takich kłopotów, nie sądzicie ?

jesteście aż tak głupi, że nikt nawet nie pierdnął w stronę najbardziej trafnego postu w tym temacie.

Napisane Oct 13, 2012, 3:09 pm
Jakie macie słuchawki?? Hydepark birdhouse1 1284 2
kakalarz

kakalarz
orson91 powiedział(a):
Tutaj musi wrq coś polecić, ale dodam tylko, że S+ gra zajebiście nijak. Ostatnio miałem S Advance na tym samym układzie dźwiękowym i za nic się nie mogłem przekonać do niego. Niby dobrze, czysto, wszystko jak być powinno, ale to było strasznie nijakie.
A X2 jak typowa tańsza Nokia, jest bardzo głośna i gra głównie środkiem.

z twojego posta moge wywnioskować że nie ma różnicy czy kupie słuchawki w kiosku czy denony, tyle się domyśliłem.

Napisane Sep 9, 2012, 9:11 pm
kakalarz

kakalarz
Douszne do nokii x2, jakies na allegro żeby były tak do 50pln, jakieś phillipsy czy coś? Bass żeby jakiś był no i głośne, chociaż to chyba od fona zależy, a tak to nie mam jakichs wymagań

Napisane Sep 9, 2012, 3:22 pm
Łożyska Bones Sprzęt Artysta 100 1
kakalarz

kakalarz
słownik tańszy od łożysk, polecam.

Napisane May 30, 2012, 9:27 pm
Nike Blazer SB CS Low Sprzedam kakalarz 7 5
kakalarz

kakalarz
180pln z wliczoną przesyłką + gratisy

Napisane May 26, 2012, 11:19 am
kakalarz

kakalarz
podkreślam iż pudełko jest (nienaruszone) no i sznurówki białe nie rozwijane nawet, jakieś naklejki też podlecą, może jakiś infomag nawet.

Napisane May 23, 2012, 10:05 pm
kakalarz

kakalarz
skater999 powiedział(a):
w tym przesyłka?

tak, przesyłka wliczona, zapomniałem napisać.

Napisane May 22, 2012, 7:39 am
kakalarz

kakalarz
mozliwość wystawienia na allegro.

Napisane May 20, 2012, 4:06 pm
kakalarz

kakalarz
Siemano mam na sprzedaż niedostępne juz blazery sb cs low rozm. 45 (wkładka 29cm), na nogach raz więc jak nówki, chce za nie 190pln.

http://img205.imageshack.us/img205/6033/dsc09445c.jpg
http://i56.tinypic.com/mt56r.jpg

Napisane May 18, 2012, 9:59 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>