Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Horror Hydepark bula1111 1473 5
bula1111

bula1111
Jamaikaman powiedział(a):
Blair Witch Project (jedynka), wszystkie z wampirami, wilkołakami itp. (najbardziej Underworld wszystkie i Blade wszystkie),Rec, Project Monster, Koszmar z ulicy wiązów, Domek na wzgórzu. Klątwę zaliczam do komedii.

Underworld i Blade to raczej nie horrory.

Fajny jest "Cigarette Burns" z Masters of Horror.

Napisane Feb 8, 2009, 1:48 pm
bula1111

bula1111
"Diabeł" polski horror z 2005 :U i sam kur.. nie wiem co mam o tym myśleć, bo na pewno nie ma co porównywać naszych horrorów z zagranicznymi...niby taki nawet fajny wiejski klimat o starych gusłach i zabobonach na temat śmierci, ale czuć że czegoś tam brakuje...

Napisane Dec 30, 2008, 9:42 pm
bula1111

bula1111
Obejrzałem sobie hiszpański "Rec"...kręcony w stylu Projekt: Monster albo starego dobrego Blair Witch...na początku nudy, później coś sie tam troche dzieje, dalej znowu troche nudy, i pod koniec zaczyna sie coś ciekawego dziać, wszystko wychodzi na wirzch, robi sie fajny klimat, ale to już niestety koniec :U

Edit :3

Ile to już było filmów o psychopatycznych rodzinkach żyjących sobie gdzieś na jakiś zadupiach...francuski "Frontier's" zalicza sie do takich filmów, ale rodzina fanatycznych neonazistów zapowiada sie ciekawie. No i niestety kilku młodych ludzi wpada w łapy tejże rodzinki, i takie połączenie daje nam krwawe widowisko...

Napisane Dec 13, 2008, 6:35 pm
bula1111

bula1111
RWTF powiedział(a):
bula1111 powiedział(a):
Kurde, widziałem ostatnio jakiś horror w wojsku, tytułu nie pamiętam...ale nawet nie był taki zły...sceny jak psychol przywiązał pewną dame do stołu, wiercił w niej dziury wiertarką, ciął nożykiem, spinał spinaczami i odgryzł palce...to nawet nawet :3

Prawdopodobnie coś z Guinea Pig albo nowe Snuff 102

Nie nie nie...to był "Ostatni Postój" : )

Napisane Oct 15, 2008, 9:25 pm
bula1111

bula1111
Kurde, widziałem ostatnio jakiś horror w wojsku, tytułu nie pamiętam...ale nawet nie był taki zły...sceny jak psychol przywiązał pewną dame do stołu, wiercił w niej dziury wiertarką, ciął nożykiem, spinał spinaczami i odgryzł palce...to nawet nawet :3

Napisane Oct 15, 2008, 8:06 pm
Zjawiska niewyjaśnione Hydepark Szamal 803 1
bula1111

bula1111
min1a powiedział(a):
Jamaikaman powiedział(a):
min1a powiedział(a):
Nie wierze w żadne duchy - istnieje tylko materia. 2012 - jak tak by było to fajnie ale wątpię w te bajki... życie pozaziemskie - może tak może nie, któż to wie? nieodkryte cywilizacje - nie!

Nieodkryte cywilizacje- możliwe. Możliwe, że tak głęboko, gdzie ludzie nie mogą się dokopać istnieje "coś".

Hmm a czym by się żywili?

Czym ? :U a mało masz rzeczy do wyboru ? :3
Np. minerałami zawartymi w ziemi, jakimiś stworzonkami (robaki itp.), bądź też mogą być kanibalami...Albo wcale nie muszą sie odżywiać skoro to "inna" cywilizacja. :3

Napisane Feb 3, 2009, 8:11 pm
Broń Palna, Bomby, Rakiety, Działa, Pojazdy opancerzone Extreme mullen190 82 1
bula1111

bula1111
guumiis powiedział(a):
http://karabinekak47.webpark.pl/image/ak-74_icon.jpg
http://parangaricutirimicuaro.blogspot.com/ak47-2.jpg
http://www.taniemilitaria.pl/sklep/images/cyma/01010222.JPG
Kałasznikow
Jak na moje to jeden z najlepszych "Sprzętów " palnych.
Mimo że ta broń jest dość stara jeśli chodzi o konstrukcję to mimo wszystko z tego co oczywiście wiem sprawuje się bardzo dobrze i nie zacina się przez takie czynniki jak np. woda, piasek.
Jeden minus .... Broń ta zabiła już tysiące ludzi ... i będą oni ginęli dalej od tej broni, bo jak na moje tak szybko nie wyjdzie ona z produkcji.

3 miesiące strzelałem z takiego kałacha (z kolbą stałą) jak masz na obrazku, ale później dostałem kbkAKMS (krótki bojowy karabin automatyczny kałasznikowa modernizowany składany)...przyjemnie sie z niego strzela, jest celny jak sie go dobrze ustawi, ma niewielki odrzut...po prostu dobra broń do zwalczania żywych celów. Ale co do tego że sie nie zacina to nie był bym taki pewien, raz jak byliśmy na strzelnicy i strzelaliśmy z "ciągłego" to kolesiowi tak sie zacinał kałach, że naboje mu stawały dęba i wyłaziły przez suwadło...wystarczy że jest nie wyczyszczony albo ma w sobie piasek to już sie zacina. Taka mała ciekawostka, ślepaki są głośniejsze od ostrych, i po ślepych bardziej sie broń brudzi. :3

Napisane Jan 2, 2009, 12:26 pm
Fotografia Hydepark krzynowek 1104 1
bula1111

bula1111
killforme.digart.pl

Coś tam powoli zaczynam wrzucać, jak na razie same starocie :3

Napisane Aug 30, 2008, 12:56 pm
Wojsko Hydepark Kroolik182 176 2
bula1111

bula1111
Już pół roku w MON'ie...czyli najgorsze za mną, przetrwałem 3 miesiące taktyk w najgorsze upały, ciągłe czołganie sie z plecakami i kałachem, "pas taktyczny" to był nasz drugi dom, tyle sie przelało potu i łez że już nic tam nie wyrośnie :3 Łaziłem w Kompani Honorowej, rzucałem granatami, wysadzałem trotyl, wystrzeliłem wiadro pestek z kałacha, i nawet sądem wojskowym mnie straszyli...czyli jakieś tam ciekawe wspomnienia będą :3

Edit

"Za te noce nieprzespane, za te służby odj***ne, za te kasze, za tą zupe, chu* wam wszystkim za to w du**"

czyli KONIEC WOJSKA

Napisane Jul 12, 2008, 1:43 am
bula1111

bula1111
No pewnie że dam rade, nie mam innego wyjścia...a jak już mówiłem, w wojsku wcale nie jest tak źle, dostajesz ubranie, masz gdzie spać, micha trzy razy dziennie sie należy, karabin w łape, i jeszcze za to płacą...a do wojskowych zasad idzie sie przyzwyczaić...i wszystko :3

Napisane Jun 9, 2008, 9:43 pm
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>