Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Puszki, Końcówki... Graffiti Powerskip 2572 5
matihood

matihood
Zauważmy że alien'y mają niskie ciśnienie...

Napisane Oct 6, 2007, 10:57 am
matihood

matihood
TOW powiedział(a):
matihood powiedział(a):
TOW powiedział(a):
matihood powiedział(a):
A malował z was ktoś HITCOLOR'ami - przynajmniej na legalu ?

Niemalowałem, ale czytałem na necie że ta farba jest zbyt wodnista i ma małe ciśnienie. Cena ok. 15zł    ...
Ja kupilem za 10 i na nieszcze mam zamiar nia robić wypełke

a pasują koncówki od montany do tych HITCOLOR'ów  ????
HITCOLOR to belton więc raczej pasują.

Napisane Sep 23, 2007, 10:09 am
matihood

matihood
TOW powiedział(a):
matihood powiedział(a):

Niemalowałem, ale czytałem na necie że ta farba jest zbyt wodnista i ma małe ciśnienie. Cena ok. 15zł    ...
Ja kupilem za 10 i na nieszcze mam zamiar nia robić wypełke

Napisane Sep 22, 2007, 11:55 pm
matihood

matihood

Napisane Sep 22, 2007, 1:51 pm
matihood

matihood
herki powiedział(a):
dowiedzialem sie wlasnie ile te farby kosztuja i gdzie moge nabyc super przydatne mi to było z tego linka_____ehh____

a bawił się już ktoś Kobrami ?? jakieś doświadczenia... ??

PisS
ja sie juz "bawilem" przy konturze na sreberku... granatowy zwyczajnie by wsiakal a tu nic, co prawda KOBRA ma dwa razy wieksze cisnienie od wiekoszci farb wiec nadaje sie raczej tylko na bombing.

Napisane Sep 7, 2007, 8:25 pm
electric boogie Hydepark twister14 19 2
matihood

matihood
No o to mi samo chodziło

Napisane Sep 21, 2007, 8:29 pm
matihood

matihood
Spoko ale napewno na tych mistyrzostwach świata nie była np. Salah'a i innych dobrych popperów... fali nie umie przepuścić ale i tak widać że czuje ten rytm - w każdym razie powinien sie uczyć od kogoś kto to potrafi.

Napisane Sep 17, 2007, 4:14 pm
Markery Graffiti Erat0 3221 1
matihood

matihood
A co do touchów... zakupiłem sobie tylko czarnego w Barcelonie w sklepie MTN, ale w Polsce ni chuja nie moge znaleźć ! Zaphytam sie jeszcze u p. Zosi (rabeko, rabeko)

Napisane Sep 7, 2007, 8:27 pm
Brain Damage Graffiti wRiTer_Ka 58 1
matihood

matihood
t2k powiedział(a):
czytałem cos ostatnio na netcie ze ma byc nowy bd poswiecony warszawskiej scenie. . .
Ściema to jest ! Jak na stronie BD nie zapodali info to na 100% nie będzie...

Napisane Jul 10, 2007, 5:54 pm
Aborcja. Tak czy nie? Hydepark Drakx 841 1
matihood

matihood
luke902 powiedział(a):
Wasze teksty sa poprostu smieszne :P, jeżeli waszym zdaniem czlowiek z downem nie ma prawa cieszyc sie życiem- na swoj sposob,  bo tak naprawde nikt z nas nie wie jak ta osoba widzi swiat, a co jezeli chodzi o opieke nad tym dzieckiem to skąd wiesz jakie życie prowadzili w mlodosci rodzice tego dziecka?? Za grzechy trzeba placic!! Moze wlasnie Bog pokaral ich takim dzieckiem aby wyciągneli wnioski ze swojego wczesniejszego postępowania albo wystawic na próbe?? Ja moze i tez nie prowadze wzorowego trybu życia i tak jak to mówisz oby żadnego z nas to nie spotakalo ale rożnie to jest..

Dlatego ubawilo mnie twoje stwierdzenie: "PS. jak bóg by się choć troszkę tym zainteresował (lub jak by w ogóle był) to by nie było takiego problemu." Czyli wedlug Ciebie gdyby byl Bog to na swiecie bylby wieczny dobrobyt, nie byloby wojen itp..  :P, a z tego co mi wiadomo z mojej wiary wynika ze kazdy czowiek ma wolna wole i albo idzie w zla strone albo w dobra, a po smierci zapewne - niebo albo pieklo.

Zreszta duzo na tym siwcie jest rzeczy których nie da sie wyjasnic ale to nie oznacza że jak czegos nie widzimy lub nie rozumiemy to nie mozemy w to wierzyc(katolicy mniej wiecej wiedza o czym mowie).

Troche zszedlem z tematu ale za bardzo mnie to nie obchodzi, bo znajac życie moja argumentacja tak nie przemówi wam do rozsądku. Nikogo nie zamierzm nawracac ani pouczac i moje stanowisko w tej sprawie nie zmieni sie nigdy nawet jesli moze i mnie spotkac w przyszlosci taka tragedia!! Widocznie zaslużylem!! Ale nigdy nie zaakceptuje czegos takiego jak ABORCJA!!!

A ty wiesz jak wygląda jego zycie że sie wymądrzasz ? Twoje wypowiedzi przedstawiają twoją postawe że uważasz sie za prawą ręke Boga...

Napisane Jul 10, 2007, 11:15 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>