Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Dziewczyna w wojsku... Hydepark alala 80 1
matihood

matihood
alala powiedział(a):
tomahawk powiedział(a):
alala powiedział(a):
Chcę iść do wojska na 12 miesięcy = przygoda życia, jednak obawiam się, że mogę być poniżana przez mężczyzn... Co o tym sądzicie? Znacie jakieś dziewczyny w wojsku?

Ciekaw jestem co Cię zainspirowało do tego,żeby zdobyć sie na taki szalony pomysł:D???

Nie potrafię odpowiedzieć Ci na to pytanie... Może to poprostu kolejny głupi pomysł, który muszę zrealizować... bo inaczej moje życie będzie niespełnione  ^^)

Gdybyś poszła z "chłopcami" do naszego kochanego woja to by cie eee zgwałcili...

Napisane Jul 9, 2007, 8:51 pm
Buty Es Buty PreMierGoo 304 1
matihood

matihood
Niedawno zakupiłem już moje 2 ES'y... to drugie pod rząd bo pierwsze mi sie tak spodobały że tylko tej firmy będe kupować.
Pierwsze były idealne, ziemia i inne syfy jakoś nie chciały sie na podeszwe tak łatwo przyklejać, i nawet dużo wytrzymała - używam tych starych tylko na deske bo dobrze trzymają no i chodzić w usyfionych od farby to troche głupio...

Napisane Jul 9, 2007, 7:42 pm
Nyjah Huston - żywa legenda? Pozostałe martex 151 1
matihood

matihood
Niezły, a nawet więcej... to on jest, ale mi jego styl jazdy nie podchodzi. Wogóle ja go myle z dziewczyną  :P

Napisane Jul 8, 2007, 11:46 pm
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 1
matihood

matihood
I smoke two joints in the morning, i smoke two joints at night, i smoke two joints in the afternoon and makes me feel  ^^) ^^) alright !

Napisane Jul 7, 2007, 3:29 pm
Kanikuly Pozostałe krakersik 121 1
matihood

matihood
Jak leżałem w szpitalu to byłem z jakimś dresem w pokoju i kurwa słuchał tego 24 h na dobe - myśłałem że umre !

Napisane Jul 6, 2007, 4:40 pm
Zemsty writerów Graffiti Tager 165 1
matihood

matihood
Eee tam... ja jeden raz przejechałem grupe z mojej dzielnicy, dlatego bo tagowali na furtkach od domków rodzinnych a wiadomo że to już co innego...

Napisane Jul 6, 2007, 11:46 am
Metamfetamina .... Słyszeliście o niej ? ? ? Hydepark guumiis 245 3
matihood

matihood
Łoo rany czym wy tu sie podniecacie - narkotyk jak narkotyk - jeden z silniejszych, powoduje uzależnienie, psychozy, nisczenie skóry, zamienia wapno w zębach na siarke (czy jakoś tak) itd. !

A przedewszystkim JEST TO ŚCIERWO !

Napisane Jul 5, 2007, 9:42 am
matihood

matihood
niedziak powiedział(a):
matihood powiedział(a):
Ja *****le nei macie o czym pisać tylko o tym gównie ? Zwykła amfetamian też *****ala zęby bo zamienia chloran czy coś tam wapnia na coś tam siarki... w Polsce raczej neidostepne i skasuje ten temat bo znów ktoś sie zajara i zaćpa na śmierć... zwykła amfetamina też nieźle wyniscza... najwiekze scierwo po heroinie !

Pozatym nie *****lcie że to wogóle nei wyniszcza bo to nie jest zwykły red bull i nie poczuliście jakie to ścierwo... wszystkop przyjemne ah oh ale na drugi dzień tylko umrzeć... noce nieprzespane, schizy - prosze ***** bardzo ja kchcecie !

wiecej przeklenstw juz sie nie dalo ?
kazde dragi tego typu wyniszczaja i nie ma to znaczenia czy mniej czy wiecej, bo to tylko sama chemia, jedyne co w nich jest naturalne to...yyy...hmm... kolor ?

gdzie ktos napisal, ze nie wyniszcza ?
masz 13 lat, wiec jezeli nawet wziales amfe, to  przez mlody wiek byl koszmar po zazyciu...

Głupi to ja byłem  :P ale było przyjemne - jeszcze pary razy i już bym był kaleką...

BTW. Przez przypadke na pewnej znanej ćpuńskiej stronie znalazłem poradnik produkcji m.amfetaminy w warunkach domowych...

Marihuana, tytoń itd. - natura
Amfetamina, kokaina (wytworzona chemicznie z koki) - pieprzona chemia.

Napisane Jun 28, 2007, 11:22 am
matihood

matihood
Ja pierdole nei macie o czym pisać tylko o tym gównie ? Zwykła amfetamian też wypierdala zęby bo zamienia chloran czy coś tam wapnia na coś tam siarki... w Polsce raczej neidostepne i skasuje ten temat bo znów ktoś sie zajara i zaćpa na śmierć... zwykła amfetamina też nieźle wyniscza... najwiekze scierwo po heroinie !

Pozatym nie pierdolcie że to wogóle nei wyniszcza bo to nie jest zwykły red bull i nie poczuliście jakie to ścierwo... wszystkop przyjemne ah oh ale na drugi dzień tylko umrzeć... noce nieprzespane, schizy - prosze kurwa bardzo ja kchcecie !

Napisane Jun 27, 2007, 10:54 pm
Plany Na Wakacje Pozostałe andy321 64 1
matihood

matihood
Czy w Barcelonei nadal jest zakaz jazdty na deskoroloce... bo jak tak to wielka rozpacz  :thinking:

Napisane Jun 27, 2007, 10:11 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>