Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
RRRrrrr!!! Kiedy jaja miały kły (film) Hydepark Pisaczow92 60 1
matihood

matihood
Dla mnie to jest troche... troche za głupi jak na film  :stare:

@Ulmanos - gdybyś był rozgarnięty wiedziałbyś że to ironia !

Napisane Jun 25, 2007, 10:56 pm
dzien dsk Pozostałe darassk8 155 2
matihood

matihood
A ja byłem w faktach jak na starówce w Warszawie dla jaj robie ollie... będe sławny jejejejeje  :P

Napisane Jun 22, 2007, 12:05 pm
matihood

matihood
tomeckc powiedział(a):
21.06 mam w planach iść na zakończenie roku szkolnego ;)
Dobre jest to, że mam je dopiero o 16.00. Jeśli jeżdżąc rano się jakoś zmasakruję to kumpel mi  odbierze świadectwo :grin:
Ja tak samo mam o 16:00... a może pojade z kumplami do BC, na miejscówe, smameu na WITOS nie wiem gdzie, zobaczy sie  ;)

Napisane Jun 15, 2007, 8:33 pm
ZHP-ZHR Hydepark skiba_tenzdeski 225 2
matihood

matihood
Ej sory ale te wasze bezsensowne kłótnie ciągną sie pare stron i zrobił sie ogromny burdel ! Rychu odstawia netowego kozaka a Niedziak nie chce zakończyć...

Skończcie to !!!

Napisane Jun 21, 2007, 7:17 pm
matihood

matihood
Rychu daje poprsotu sobą manipulować i swoją złość wyżywa na forum...

Napisane Jun 20, 2007, 8:06 pm
Koniec swiata Hydepark chlastek13 257 1
matihood

matihood
A jeżeli nie wyginiemy... to ja wszystkich zatłuke a na koniec dam sie zjeść jakiemuś drapieżnikowi  ^^) ^^) ^^)

Napisane Jun 21, 2007, 8:34 am
2 tysiące istot Hydepark Zyga 431 1
matihood

matihood
Tylko dlaczego większość chrześcijan przez słowa Chrystusa i swoją religijność i zgodą ze światem naadal je mięskio... pokusa wyżej !

mala-kaska powiedział(a):
hm...no coz jakb nikt tego nie zjadal to sobie wyobrazcie co by sie stalo. wkoncu zwierzeta sa po to abysmy my je jedli jeju normalka

A my zeby nas zjadly... no ale my sobie swiat przywlacszcilylismy i teraz uwazamy ze ich bedzie za duzo a tak naprawde to my zapychamy miejsce !

Napisane Jun 20, 2007, 10:55 pm
Tricki na krawędzi Tricki adi1570 47 1
matihood

matihood
  Lip'y to najprzyjemniejsza rzecz jaką wykonuje na rampach... wole vert niż street i taką właśnie spokojną jazde na luzie ! A co umiem ? Szczerze to za każdym razem coś znów sie wymyśli i spróboje wykonać, np. niedawno na takiej naprawde niskiej mini-rampce ( takie jajo, ale to tak na lajt tylko dla śmiechu) wykonałem 5-0 na feeble staila i odjechałem.

Napisane Jun 14, 2007, 5:07 pm
Street Art Graffiti STIKone 281 1
matihood

matihood
Nadal będę wracał do wlepek, ale to jedyne raczej co mam związanego ze street art'em, może jeszcze będe malował jakieś street artowe postacie...

W tych malutkich naklejeczkach raczej skupiam sie na albo przesłaniu mocno widocznym lub na jakiejś ciekawej, abstrakcyjnej postaci które ma polepszać humor patrzącemu !

Napisane Jun 14, 2007, 5:04 pm
ASG- Air Soft Gun Extreme wax14 963 1
matihood

matihood
Wojtass jak wytrzymałe body ma twój JG ?

A ten WALTHER P99 to nie HFC ?

Napisane Jun 13, 2007, 3:47 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>