Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Brain Damage Graffiti wRiTer_Ka 58 2
matihood

matihood
Noo... jeden kumpel kupił jak wracaliśmy z malowania to coś podejrzałem że jest wywiad z jakimś gościem z EWC...

Napisane Jun 11, 2007, 2:22 pm
matihood

matihood
W empiku byłem z mamą więc przy okazji nie musiałem własnej kasy wykorzystywać, nie znalazłem i spytałem sie informacji powiedzieli że od roku ni ma... a z neta gdzie ściągnąć ?

Napisane Jun 10, 2007, 7:20 pm
The Prodigy Pozostałe Kolin 54 1
matihood

matihood
Mi sie najbardziej podoba kawałek "Hot Ride".

Napisane Jun 9, 2007, 12:52 pm
subkultury Hydepark rodney123 338 1
matihood

matihood
Ja nie moge być ani nie być rasta, poprostu mam podobny pogląd który z wiekiem może sie zmienić...

Ale co ja pierdole ? To nie subkultura !

Napisane Jun 7, 2007, 3:02 pm
Ollie ze schodów Tricki Gutek101 68 1
matihood

matihood
OMG... rozkminki yeah... no normalne że większej wysokości, długości sie boimy i chyba kurwa logiczne że jak dłuższe to trzeba sie b. rozpędzić więc na chuja wam te rozkminki przewijające sie przez 4 strony tematu ?!

Dorzuce swoją rozkmine - skup sie jedynie na tricku, jego wykonaniu i o niczym innym nie myśl.

Napisane Jun 7, 2007, 11:55 am
Dyskryminacja Hydepark pokerbloo 63 1
matihood

matihood
Ja to doświadczyłem ale tylko w towarzystwie debiłow (na szermierke jak chodziłem) i w podstawówce... jedyne co mnie w gimnazjum spotkało to txt kolegi że zamiast na deske z nimi jechać pojechałem "robić jakieś pedalskie graffiti" (słucha rapu, nosi szerokie rzeczy ten który to powiedział).
Wkurza mnie troche że na g. wych. ten sam kolega powideział że niema nic do gejów a na przerwie zaczął rzucać txt'y o pedałkach itd.

Napisane May 27, 2007, 1:02 am
Sprzedawczyki.... Graffiti Bzr 122 1
matihood

matihood
No ja ostatnio z jendrek9 czy jak ten super ziąąąąą sie nazywa malowałem z 8 latkami, ogólnie to elo wyszło i b. fajnie maluje (musze wam to powiedzieć) ! Jest elo rąbel ale podpis mi czy gat czy jak to sie pisze mi nie wychodzi, wymyślcie mi gata  :rolleyes:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Napisane May 25, 2007, 7:48 pm
Maski do malowania... Graffiti mosTMS 154 1
matihood

matihood
Po ostatnich malowaniach uznałem że maski przydadzą mi sie tylko do pomieszczeń...

Napisane May 24, 2007, 7:42 pm
Zemsty writerów Graffiti Tager 165 1
matihood

matihood
mtnmaxima powiedział(a):
mi nic na chacie nie nie zrobili ale jak cos im zamaluje to mnie ganiajo po miescie bo tez mi zamalowują ja mam 14 lat a oni 25 hehe ale jeszcze mnie nie złapali ...
To po co nie szanujesz wysiłku innych ?

Napisane May 24, 2007, 7:36 pm
Szablony Graffiti Cheese 216 1
matihood

matihood
Dobrze forumowa rozkminaczko... źle to ujęłem, powiedziałem, zinterpretowałem !
Jakby to powiedzieć ? Metoda cieni ?
Znowu zła rozkmina... łatwo sie wycina w tej folijce, łatwo wcina itp. ahh kurwa pierdole te rozkminy, dawno już sam coś rozkminiłem więc jesteś słaba, elo rap  :rolleyes:

Napisane May 22, 2007, 9:45 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>