Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 53, 54, 55, 56, 57 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Berlin Wood Sprzęt kocelqa 256 1
matihood

matihood
właśnie się dowiedziale m ze ripatpy z ander maja tylko 9 cm !!!

Napisane Dec 8, 2005, 5:03 pm
Dziewczyny i Deska.... Pozostałe PunkRock99 1234 1
matihood

matihood
Dzewczyny umiął dobre triki ale zrobia jeden maly ale trudny trik faceci lubia combosy hardcory i wysokosci itd. wiec sa lepsi

Napisane Dec 7, 2005, 2:58 pm
Jak leczyć Kontuzje Pozostałe ddamaszk 98 1
matihood

matihood
EJzu a aja baordslide na takiej cienitekniej szynce i przewala mse i zrywam sciegna no i nigdy nie odrastaja do dzis toc zule meisjce...

Ikona posta Napisane Dec 5, 2005, 8:32 pm
Czy lubicie jeździć sami? Pozostałe marek@tg 983 1
matihood

matihood
Ja lubie z kolega czasami ale samemu czuje zajawe wszystko mi wychodzi

Napisane Dec 4, 2005, 6:42 pm
co sądzicie o info magazine? Pozostałe miloszsk8 521 1
matihood

matihood
zajebioza ale malo jest artykolow itp. jak na 2 miesiace ja to czytam w  1 dzien czasmami a jak sie staram to  tylko w tydz.

Napisane Dec 4, 2005, 6:38 pm
Decki-mold Sprzęt matihood 10 1
matihood

matihood
Czy jeżeli jestem bardzo dobry w manualach a kiepski we flipach typu kickflip itp. (pop-shove-it itp. nawet dobry) to
lepiej mi kupić deske Monster Mold do łatwiejszego kręcenia flipów czy do manuala-control mold plus żeby
dopracowywać go coraz bardziej czyli no żeby łatwo mi się go robiło. CZy może control mold żeby było ani to ani to lepsze
ale ta opcja jest kiepska P.S. te manuale na staile na rampie się liczą więc no nie wiem wybeirzcie które dla mnei lepsze

Dodany

Napisane Nov 28, 2005, 10:37 pm
Blaty Element Sprzęt pietjach 382 1
matihood

matihood
mam Bam margera promodel mam mniejszy tail od nose ale sie zrobil cienki troszke bardziej niz wczesniej byl a nadal sie nei rozwasrstia nie lamie moze wgneicenia sie robia niezle czasami przy hardcorze ale to nieprzeszkadza i wogole to zajebiste ejst ja poelcam promodele z filmow jakie mieli elemento - teamy

Napisane Nov 27, 2005, 5:18 pm
Jutrzenka i BlueCity Miejscówki apman 46 1
matihood

matihood
ja widzialem gutka, kotrycha, kojło i jeszce tego kumpla co wygral w skate w zawodach z kojło było cool ale gutek nie wymiata ta jajk na filmach odrazu :/

Napisane Nov 20, 2005, 10:30 am
<< poprzednia ... 53, 54, 55, 56, 57 następna >>