Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
wyjazd na freeride do La Rosiere Snowboard cocacolowiec 5 2
meskiwuju

meskiwuju
dopytaj sobie ludzie na fanpageu Snowa, tam na pewno jest ktoś kto kto korzystał mógłby więcej powiedzieć w temacie.
wg mnie to nie ma co gdybać, jak nie skorzystasz to się nie dowiesz i tyle.

ps: ja bym pojechał :P

Napisane Jan 6, 2015, 11:26 am
meskiwuju

meskiwuju
oglądałem sztukę latania i obiecałem sobie,że jak już lepiej ogarnę temat to sam skorzystam z takiej możliwości :)
opcja wydaje się zajebista bo z tego co się orientowałem to możliwości helicampu są nieźle okrojone.
a obawiasz się czegoś?

Napisane Dec 28, 2014, 9:23 pm
jaką miejscówkę na deskę, luty marzec Extreme borubar 6 2
meskiwuju

meskiwuju
jedź najlepiej na Music Show :)
Nie dosyć, że będziesz mógł dobrze pokatać na desce to jeszcze wieczorami pobawisz się na fajnych imprezach wśród pozytywnych ludzi.
Byłem w tym roku i dla mnie wyjazd jak najbardziej na plus.
Poza tym jeśli ktoś potrafi pogodzić stok z imprezami to będzie miał pod jednym i drugim względem zajebisty wyjazd :rolleyes:

Napisane Nov 4, 2014, 8:03 am
meskiwuju

meskiwuju
borubar powiedział(a):
Którą miejscówkę ze snowshow wybrać, żeby fajnie pośmigać na deseczce i zapoznać fajnych ludzi. Ktoś poradzi w potrzebie? :)

jaki styl jazdy preferujesz to może będę mógł cokolwiek poradzić?
Co roku wyjeżdżam w Alpy i z nimi też byłem więc może mógłbym coś poradzić ;)

Napisane Nov 2, 2014, 10:33 am
Snow show alpy ? Snowboard michos 7 3
meskiwuju

meskiwuju
sory, że czekałeś, ale nie miałem przez weekend dostępu do pc,
z wyjazdów z nimi jedynie byłem w risoul, które zresztą wspominam pozytywnie. Ogólnie nie jest to metropolia, lecz mała alpejska miejscowość z kilkoma hotelami, pabami, klubami,
Organizator wypełnił swoje obowiązki wobec nas. Informował przed wyjazdem smsami, rozdawał plany zajęć, atrkacji, numery kontaktowe do opiekunów etc. Pod tym względem przebiegło dobrze. Mieliśmy niewielkie opóźnienie podczas wyjazdu z fr, ale myślę, że wobec całego wyjazdu to można im podarować.
Podróż długa, nieco męcząca, ale szybko zleciała. W autokarze integracja z innymi uczestnikami.
Podobno na wyjazdach atrakcji jest więcej, ja jedynie uczestniczyłem w warsztatach barmańskich, beatboxowych, grach na stoku w siatkę.
Jeśli chodzi o ogół wyjazdu to pozytywnie oceniam.

Napisane Dec 10, 2012, 10:32 am
meskiwuju

meskiwuju
jak masz pytania to pytaj,
pozdr

Napisane Dec 6, 2012, 12:08 pm
meskiwuju

meskiwuju
bylem na ss i kilku podobnych wyjazdach i podsumowujac ten ze ss jeden z najlepszych, ze wzgledu na duza ilosc atrakcji i klimat. jesli chcesz posmigac a na afterze poimprezowac to wyjazd nadaje sie. nie wiem jak tam sprawa ze szkoleniami bo nie uczestniczylem.  co do miejscowki to jedz do risoul. maja obstawione pubu i kluby gdzie wbijasz za free ze znizkami.
trasy, snowparki po prostu miod

Napisane Dec 6, 2012, 9:48 am
O.S.T.R. Rap / Hip-Hop realista 773 1
meskiwuju

meskiwuju
Ostry z filharmonią kaliską mieli !!!

Napisane Dec 4, 2012, 4:46 pm
chłopaku z wawy, pokaż mi jak to się robi!:D Breakdance cukierrr 14 1
meskiwuju

meskiwuju
Nie szkoda Ci czasu? chyba lepiej uczyć się bd jak się to lubi, a nie bo się założyło ;/

Napisane Dec 4, 2012, 1:57 am
Ekologiczne produkty Hydepark THALITA 25 1
meskiwuju

meskiwuju
Popieram - niektórzy nawet pewnie nie mają świadomości co wspierają konsumując pewne rzeczy. Zdziwiliby się :d

Napisane Dec 4, 2012, 1:53 am
<< poprzednia 1, 2 następna >>