Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
jaką miejscówkę na deskę, luty marzec Extreme borubar 6 1
michos

michos
My w tym roku jedziemy na najwyższym poziomie  :) :)
Dawaj z nami do La Rosiere bo szukamy ziomeczka do ekipy na heliskiing!!

Napisane Nov 8, 2014, 12:17 pm
z kim tani wyjazd na narty w Alpy? Snowboard nagaru 13 5
michos

michos
skisly powiedział(a):
Ok, dzięki za info, dopytam z szybkością. A jakie chodzą ogólne opinie na temat szkoleń, są w porządku??

Skisly są,  ludzie chwalili tak jak już pisałem ale nie powiem nic więcej bo nie miałem styczności.
Mogę tylko dodać, że jeśli są tak zorganizowane jak wyjazd to na pewno warto skorzystać :)

Napisane Oct 6, 2014, 12:48 pm
michos

michos
skisly powiedział(a):
Michos a mógłbyś napisać coś odnośnie wyjazdów ze SnowShow dla świeżaków? Chodzi mi o to, że nie umiem jeździć ale chętnie bym się nauczył.
Taki wyjazd byłby dla mnie?? Bo ceny całkiem spoko :D

No cześć  :)
Ja akurat już umiałem jeździć jak pojechałem ale jacyś amatorzy też byli.
Korzystali z dodatkowych szkoleń, inni pomagali i z tego co widziałem to było dobrze :)
Dopytaj najlepiej odnośnie świeżaków na FP https://www.facebook.com/SnowShow360?fref=ts
jak już pisałem wyżej tam wszystko wiedzą najlepiej  ;)

Napisane Oct 5, 2014, 10:19 am
michos

michos
czikaa powiedział(a):
ej a jak jest z tymi co nie potrafią jeździć, zdarzają się tacy bo widzę że na stronie oferują też szkolenia itp. Może byłabym chętna, wiesz coś o cenach?

Była ekipa instruktorów, więc szkolenia pewnie też.
Dokładniej co i jak to Ci nie powiem bo nie musiałem z nich korzystać.
Skontaktuj się z nimi albo napisz na FP to pewnie Ci odpowiedzą  :)

Napisane Aug 18, 2014, 8:21 am
michos

michos
nagaru powiedział(a):
michos powiedział(a):
Byłem w tamtym roku na sylwestra w Risoul-Alpy Francuskie, wyjazd organizowany był przez Snow Show. Było naprawdę fajnie, polecam :)

Ale mi nie chodzi o wypad sylwestrowy, tak jak pisałem wyżej. Interesuje mnie ferie,luty-marzec i narty..

Wybacz, może niedokładnie napisałem :P Ja akurat byłem w terminie sylwestrowym bo mieliśmy ze znajomymi takie założenie, ale oni organizują wyjazdy przez cały okres zimowy i nie tylko. Sprawdź sobie na stronie http://www.snowshow.pl/
Ogólnie w cenę masz wliczone praktycznie całość: dojazd, pokoje, skipass, opiekę rezydenta, nie wspominając o atrakcjach itp. w ofercie akurat mojej nie było jedzonka ale aneksy kuchenne pozwalają na bezproblemowe kucharzenie więc wszyscy dali radę :)
Minusem była długa podróż ale przynajmniej ekipa się zintegrowała, a jak polecisz samolotem to ciężko o szybką integracje ;)
Oczywiście warunki do jazdy i infrastruktura w Risoul nieporównywalnie lepsza niż u nas w PL.

Napisane Aug 14, 2014, 11:03 am
michos

michos
Byłem w tamtym roku na sylwestra w Risoul-Alpy Francuskie, wyjazd organizowany był przez Snow Show. Było naprawdę fajnie, polecam :)

Napisane Aug 12, 2014, 8:36 am
90's hip-hop Rap / Hip-Hop jamie_thomas 20 1
michos

michos
Golden Age to najlepsze lata dla hip hopu. A Brand Nubian znacie ? ;)

Napisane Jan 10, 2013, 4:16 pm
Snow show alpy ? Snowboard michos 7 2
michos

michos
dzięki za szybką odpowiedź,
mam kilka pytań,
jaki wyjazd polecasz?
Jak organizator?
jak kwestie związane z organizacją, technicznymi sprawami?
jak podróż?
jakie atrakcje?

Napisane Dec 7, 2012, 1:26 pm
michos

michos
Joł,
Możecie polecić jakiś zorganizowany wyjazd w Alpy w sezonie 2013 ? Ostatnio wpadła mi w oko oferta wyjazdów ze studenckim biurem podróży snow show. Czy był ktoś z nimi na wyjazdach? Warto z nimi jechać? (proszę o opinie osób obiektywnych).
Warunkiem jest zapewniony ski pass i śnieg z uwagi na termin w marcu.
termin- marzec, liczba osób- 4

Napisane Dec 5, 2012, 12:36 pm
[snow] Jaka deska? Snowboard elmacio 387 1
michos

michos
Witam,
Przymierzam się do kupna mojej drugiej dechy.
Ma to być Raven, czy jest to dobra firma?
Znalazłem ofertę zestawu za 1000 pln

Napisane Dec 5, 2012, 12:28 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>