Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Pomysły i propozycje v2 Hydepark Zyga 432 1
Ireneusz2

Ireneusz2
Nareszcie forum się trochę rozruszało

Napisane Dec 30, 2013, 7:56 pm
Marzenia Hydepark drukarka 163 1
Ireneusz2

Ireneusz2
ja bym chciał żebym zawsze robił czyste gówno. czasem uda mi się tak wysrać że zużywam tylko dwa listki a czasem całą pierdoloną rolkę. dlatego własnie chciałbym zawsze srać na czysto.

Napisane Dec 21, 2013, 10:50 pm
Argentyna - atak na kościół Hydepark Sergij 10 1
Ireneusz2

Ireneusz2
Kicz powiedział(a):
Writt dobrze prawi!

Polać Mu!!!1

Napisane Dec 10, 2013, 3:31 pm
Smoke Story Group- dyskusja Ubrania lukk2oo 11 1
Ireneusz2

Ireneusz2
rapso-żydzi mimo podkreślania w każdym kawałku jak to nie jebią piratów mają mało hajsu z płyt i koncertów więc trzeba było coś wymyślić.

Napisane Dec 10, 2013, 3:29 pm
Zimowy problem Buty Zamek3 24 1
Ireneusz2

Ireneusz2
najlepsze buty na zimę to buty kroju murzyński kutas
wytrzymałe, wygodne i możesz kupować fajki gdy jesteś gimbusem bo postarzają h3h3

Napisane Dec 10, 2013, 3:27 pm
Dawno temu w internecie Hydepark Ireneusz2 52 4
Ireneusz2

Ireneusz2
wRiTer_Ka powiedział(a):
ludzie z pasją to -kolesie w rurkach podziwiające swoje smatfony czy przeglądające demoty dzieciaki które nie ruszą dupy z domu...wolą hejtować i ociekać fejmem niż zdzierać buty żeby sie nauczyć ollie nie zależy małolatom na tym, żeby imponować cieżką pracą i jej efektami bo wystarczy mieć firmowe buty i dobry telefon i jesteś KUL- pośmiejmy sie z innych.

Cytuj:
Sama mam 2jke dzieci psa męża...i dupny sentyment to ścian.

nie mogę w to uwierzyć że masz więcej niż 16 lat

Napisane Nov 5, 2013, 10:00 pm
Ireneusz2

Ireneusz2
dzisiaj jeszcze raz poczytałem wszystkie posty w tym temacie i lekko rozbawiła mnie wypowiedź zygi który twierdzi, że to przez facebooka anderek upadł. wydaje mi się to co najmniej głupi argument bo inne strony jakoś dalej działają i dynamicznie się rozwijają , nie myśl sobie że za chwilę internet będzie się kończył na facebooku.

Napisane Nov 4, 2013, 10:51 pm
Ireneusz2

Ireneusz2
Generic powiedział(a):
Poza tym nie ma to jak mówić o historii andegranda będąc zarejestrowanym w momencie kiedy tworzył się dobry gimbowy fun.

folijka aż szeleści

a wasze newsy też są gówno warte, przy wszystkich z góry do dołu 0 komentarzy i odzewu, podziwiam typa który je dodaje sam dla siebie

Napisane Oct 27, 2013, 1:10 am
Ireneusz2

Ireneusz2
Ander był kiedyś prawdziwym "deskowym" facebookiem. Każdy szanujący się palcorolnik, deskorolkarz, rowerzysta czy inny graficiarz miał tutaj konto i na bieżąco sie udzielał. Mogłeś tutaj zadać pytanie na każdy temat a w mig dostało się rzeczową długą odpowiedź. Obecnie nikt tutaj nie siedzi i nie łudźcie się, że jest kurwa inaczej bo nie jest. Przez zraczałą moderacje wszyscy ulotnili się z tego kurwidołka. Wszystkie ciekawe tematy zostały pozamykane przez modów bo ciąglę pojawiały się w nich reklamy no bo przecież mimo obecności miliona moderatorów na temat to zbyt dużo pracy więc zamiast wypierdolić spamera z banem lepiej zamknąć temat. Na dokładkę doszedł rygor który zabraniał przeklinać na gadajce czy inne z dupy wzięte restrykcje. Pomijam fakt zmiany wyglądu który miał nieudolnie ratować portal a jeszcze pogorszył sprawę bo nic się tutaj nie da znaleźć. Jeszcze bardziej spontaniczna zmiana zasad na megaliberalne też śmieszna w chuj. Oczywiście temat pewnie zostanie wywalony no bo po co zamykać tę stronę? Ano po to bo portal pokazuje jak bardzo upadliście. Kiedyś sklep był dodatkiem do portalu teraz jest na odwrót a i z pewnych źródeł słyszałem, że sprzedaż idzie wam niezbyt dobrze. Zajrzałem tutaj z nudów będąc u kolegii i widzę jak bardzo coraz gorzej tutaj jest i bije od was desperacja połączona z bezradnością. Po prostu wyłączcie ten portal i skupcie się na samym sklepie. Postawcie wirtualnego znicza "Tutaj stał anderek [*]" po czym przestańcię się pogrążać. Nara

Napisane Oct 25, 2013, 11:32 pm
GTA V Gry, konsole, pc, internet... Zyga 20 1
Ireneusz2

Ireneusz2
Sergij powiedział(a):
Nie będę im wsadzał za to pieniędzy do kieszeni, poczekam na wersje PC aby zerżnąć z neta.

Napisane Sep 21, 2013, 5:36 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>