Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Marzenia Hydepark drukarka 163 5
Ireneusz2

Ireneusz2
lukk2oo powiedział(a):
Moim marzeniem jest stała praca , kochająca mnie rodzina , piękna i mądra żona . : )

zapomniałes o passacie

Napisane Jul 16, 2013, 4:58 pm
Ireneusz2

Ireneusz2
Generic powiedział(a):
gimbem

puchałke --->

Napisane Jul 16, 2013, 12:02 am
Ireneusz2

Ireneusz2
Generic powiedział(a):
Writerka jak już jesteśmy przy dziwkach to co robiłaś woczra 0 16 na krajowej czwórce?

Czekała na twojego starego

Napisane Jul 15, 2013, 9:53 pm
Ireneusz2

Ireneusz2
Generic powiedział(a):
Te złodziejaszku to do mnie było? To że ty ze starymi dorabiasz na drobnych kradzieżach nie znaczy że ktoś to musi robić. Ja sobie życzę nowego Ajfona bo ten mi się znudził :(

All my niggas look rich as fuck.

mam dla ciebie układ gen
dasz nam zdjęcie dowodu z widoczną płcią i datą urodzenia i potem uwierzymy ci gimbusku w twoje płace powyżej średniej krajowej i ajfony

aa, i nie podpierdalaj dowodu ojcu bo ci znów do wanny wejdzie

Napisane Jul 15, 2013, 12:10 am
Ireneusz2

Ireneusz2
moim życzeniem byłby zestaw downolnych dziesięciu życzeń do spełnienia

Napisane Jul 11, 2013, 4:44 pm
każdy tworzy zdanie.... Hydepark Michau98 32 1
Ireneusz2

Ireneusz2
gdy pojawił się jan paweł drugi papież

Napisane Jul 14, 2013, 1:08 am
CreepyPasta Hydepark Michau98 10 1
Ireneusz2

Ireneusz2

Napisane Jul 13, 2013, 10:16 pm
Interwencja policji w Gdyni na plaży Hydepark Zyga 22 1
Ireneusz2

Ireneusz2
Sugan powiedział(a):
Generic powiedział(a):
Problemu można szukać w muzyce jaką ta młodzież słucha. Otóż można zauważyć że stanowi ona duży wpływ na ich funkcjonowanie przykładem tego są Niemcy gdzie zespół o nazwie Tokio Hotel wprowadził dość nietypowy sposób ubierania się, malowania włosów itd. W Polsce można zauważyć duże zainteresowanie "rapem, hip-hopem i reggae" co wydaje się być nie najlepszą muzyką dla nastolatków. Być może brak w zrozumieniu przekazu tych rodzajach muzycznych i przygnębienie sprawia że po prostu głupieją i dostają "głupawy". Moim zdaniem nastolatkowie do lat 16-18 powinni wyłącznie słuchać popu, r&b i muzyki komercyjnej. W Stanach Zjednoczonych nastolatkowie słuchają takiej muzyki i zachowują się o wiele poważniej i nie ma czegoś takiego jak gimbusy.

raczej nie rap ogólnie, tylko taki chujowy jak firma czy hemp gru. Z muzyki chociażby ostrego nie wynieśli by takiego przekazu, no ale coż. Wystarczy ten hemp gru czy firma i tak pojawiają sie stereotypy.

A to co widze na tym filmiku mnie nie zaskakuje, psychologia tłumu. Kilku prowodyrów, i grupa randomów którzy doszli później i nie chcą odstawać. Klasyczny motyw w gimnazjach, czy podstawówkach, dawniej też było patologicznie i źle, ale nie wychodziło to poza dane środowisko

zawsze aż czerwienie się z zażenowania gdy słysze tłumaczeń rapgówien
Cytuj:
STEREOTYPY, RAP DOBRY UCZY SZACUNKU ZIOMKUW I ŻYCIA

gdy prawda jest taka, że każdy, a na pewno 95%, słuchaczy każdego rapu jest gównem mentalnie i społecznie które wchłonęło przez swoją mądrą muzykę z życiowym,podkreślam ŻYCIOWYM, przekazem  wszystkie najgorsze brudy dla nastolatków czyli palenie zioła, szlugów i brak ambicji oraz celów związanych z rozwojem zawodowym lub intelektualnym. do tego duża część już tych wytrawnych słuchaczy rapsów nie tylko jest gównem sam dla siebie ale jest gównem dla społeczeństwa niszcząc parki,przystanki lub świeżo pomalowane budynki lub podpierdalając telefony czy odwalając kabarety takie jak na filmiku.
zaraz napiszesz, że metal to a punk tamto ale jakoś z starych nokii lub zajebanych smartfonów słyszę tylko rap.
do tego inne subkultury nie są nawet w kilku procentach tak szkodliwe jak rap bo brudas ponosi glany, nie będzie prał koszulki iron maiden i kiedyś przestanie. zacznie się myć i zda sobie sprawę, że to było głupie a raps nie. raps do końca swoich dni będzie robakiem na zmywaku w uk przynoszącego wstyd dla naszego niegdyś potężnego państwa.

Napisane Jul 11, 2013, 4:40 pm
Szkoła Wyższa Hydepark mazi88 99 2
Ireneusz2

Ireneusz2
Clubbasse powiedział(a):
jeżeli jesteś w czymś dobry i naprawdę się tym interesujesz, to jakoś się po tych studiach odnajdziesz, niekoniecznie w macu.

pierwszeństwo mają ludzie ze znajomościami chociaż po naprawdę chujowym kierunku i z nimi nic nie wskórasz.
moge się mylić i gówno wiem o życiu bom gimbus ale moim zdaniem bzdury tu wypisujesz.

Napisane Jun 27, 2013, 9:50 pm
Ireneusz2

Ireneusz2
Clubbasse powiedział(a):
Robota jest dla każdego, kto robi coś dobrze.

co za bzdury

Napisane Jun 25, 2013, 9:19 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>