Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
SkatePark Ikea Miejscówki Miza16 60 4
GRAFIT

GRAFIT
Trochę Nowości:
-Dzięki interwencji tubylców i uprzejomości Panów odpowiedzialnych za skatepark,znów mamy okazję pośmigania w rozświetlonej miejscówce.
-Po wielkich wysiłkach użytkowników ów wspomnianego miejsca,został podwyższony tzw.Manual Box,a co za tym idzie,daje on teraz wiecej frajdy i możliwości.
-No i od dawien dawna już jest dostępna rurka na głównej przeszkodzie w parku,czyli tzw.fun boxie.

Napisane Mar 26, 2009, 10:17 am
GRAFIT

GRAFIT
Martini11 powiedział(a):
można by na wiosnę jak woda za skateparku się wyniesie jakiś montaż zrobić i pokazać światu co to za skatepark...

Skatepark jak skatepark...ale jak by go np.porównać z jakimś skateparkiem techrampsa w jakiejś wsi,to ten jest naprawdę dobry.
Mhm,a po co go pokazywać,jeszcze zaczną się zjeżdżać jakieś "elo rap murzyny" i się nie da jeździć...wystarczy,że przyjdzie z 2 rowerzystów,i już powstaje mały zamęt,wiec boje sie spytać,co sie stanie jak zaczną się zjeżdżać skaterzy.
Nie,nie mam nic przeciwko,"róbta co chceta" ...lecz głupio to zabrzmi,wolał bym taki skatepark zostawić "na wyłączność",po to aby jak tam się zawita,zawsze można było pojeździć na chillu po prawie pustym skateparku,a nie w tłumie...A wody już nie ma,dziś byłem,to na każdej przeszkodzie można było jeździć...tylko jak masz siłę w nogach,aby przeciwstawić się wiatru wiejącemu z 30 km/h. ^^)

Napisane Jan 25, 2008, 8:03 pm
GRAFIT

GRAFIT
Wiesz,oni i tak wydają na ten skatepark sporo kasy...Chociaż by na oświetlenie,albo na te graffiti co zrobili profesjonaliści ostatnio,no trochę to kosztuje.Po za tym,ci panowie z administracji odpowiedzialni za ten skatepark,mają też odpowiadać za całą resztę,czyli te centrum handlowe,więc nie ma się co dziwić,że nie robią jakiś kontroli w takim miejscu.Oni są naprawdę pozytywnie nastawieni na taką inicjatywę,i na rozwijanie się młodzieży w kierunku takim a nie innym,lecz niestety dochodzi na skateparku do aktów wandalizmu,co powoduje to,iż oni coraz mniej będą chcieli w to inwestować,bo w końcu nie będzie im się to opłacało,oraz nie będzie sensu.Lecz i tak podziwiam ich i jestem im wdzięczny(nie tylko ja ;) )za to co zrobili i jeszcze zrobią.

Napisane Jan 3, 2008, 11:10 pm
GRAFIT

GRAFIT
[quote=Miza16]
Sami ją wyłamaliśmy bo trzymała się na 1 spawie. Ale Domoteka obiecała zrobić nową na wiosnę.[/quote]
Weź przestań...Ja nawet ręki nie dołożyłem aby ją niszczyć...Na własne oczy widziałem jak rowerzyści ją niszczą. :confused:
Ale,panowie nie martwcie się,ponieważ jakiś czas temu byłem u administracji odpowiedzialnej za skatepark i wyjaśniłem jaka jest sytuacja.Panowie obiecali,że nowa rurka(a może i nawet ta stara,jeżeli ją znaleźli,ale nie sądzę)pojawi się już na pewno na nowy sezon...Po nowym roku,przejdę się do nich i spytam jak wygląda sprawa.

Napisane Dec 29, 2007, 10:42 am
łożyska MAFIA Sprzęt MatiKstaw 192 1
GRAFIT

GRAFIT
...Za taką cenę jakie są sprzedawane,są warte kupienia.
Osobiście sam posiadam już od paru miesięcy i nie narzekam,jeździ się całkiem dobrze i przyjemnie...

Napisane Aug 30, 2008, 9:01 am
Średnio-długie włosy na deske Pozostałe CoolZeo 40 1
GRAFIT

GRAFIT
Człowieku,ale masz zmartwienie...większe będziesz miał gdy zapuścisz włosy do pasa :P
Z tego co ja pamiętam,jak miałem średnio długie,to zazwyczaj korzystałem z:
1.Opaski-Dobra sprawa,ale po niedługim czasie strasznie uciska głowę
2.Bandany-Tania,wygodna i przydatna ;) Jeżeli masz chustkę w domu,to żadnych kosztów nie ponosisz,oprócz straty czasu na złożenie jej,i zawiązanie.
3.Patrolówki-Genialna sprawa,nie dość że włosy już ci nie będą przeszkadzały,to na dodatek daszek chroni cię przed rażącymi promieniami słońca.

Napisane Apr 20, 2008, 12:28 pm
Film do nauki trickow Filmy SV - dyskusje element9 75 1
GRAFIT

GRAFIT
Dla tych co by chcieli zobaczyć ale nie mogą ściągnąć ani nigdzie znaleźć :
Transworld-Show Me The Way

Napisane Jan 27, 2008, 1:38 pm
Wasze zdjęcia Hydepark Gutek101 621 1
GRAFIT

GRAFIT
Macie jakieś starocia :P
http://img180.imageshack.us/img180/1324/gallery25120209ig9.th.jpg
http://img180.imageshack.us/img180/1324/gallery25120209ig9.th.jpg
No i http://img176.imageshack.us/img176/5008/hipislj9.th.jpg

Napisane Jan 2, 2008, 8:58 pm
Loga na gripie :) Pozostałe skateblade 290 1
GRAFIT

GRAFIT
Napis Motrohead.O taki:Logo

Napisane Dec 7, 2007, 10:49 pm
Motorhead Rock / Metal pitr 72 1
GRAFIT

GRAFIT
Oooo TAK Motorhead to jest to.Tyle lat grają,tyle lat Lemmy gra,pije,ćpa oraz pieprzy panienki,i nadal jest w dobrej formie...choć dawno powinien być martwy,tyle lat ciągle to samo i nadal są zajebiści.Można ich słuchać aż do znudzenia...i tak się nie znudzą,bo mają w sobie ten dobry Rock N Roll...Dobra porcja ich muzyki na śniadanie,potrafi dać kopa na cały dzień i o jedną godzinę dłużej.
Polecam.

Napisane Dec 1, 2007, 7:33 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>