Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Skok w tandemie vs Paralotnia [ew motolotnia] Extreme 864864 7 1
nelly1

nelly1
Sorry, że odgrzewam... ale czy latanie paralotnią dla kogoś kto nigdy tego nie robił jest bezpieczne? Pytam, bo planujemy imprezę integracyjną w pracy, i chcielibyśmy rozszerzyć ją o jakieś nieszablonowe sporty. Ale bezpieczeństwo wiadomo, na pierwszym miejscu :)

Napisane Sep 13, 2015, 10:42 am
Bieganie dla początkującego Hydepark nelly1 13 1
nelly1

nelly1
Czy są tutaj jacyś biegacze? Pytam, bo od niedawna próbuję trochę biegać - i ale trudno się zmotywować. Poza tym zakwasy i te sprawy. To wszystko dodatkowo demotywuje.
Jak przeskoczyć ten początkowy najtrudniejszy okres?

Napisane Sep 1, 2015, 2:06 pm
Jaki uchwyt rowerowy na samochód? Hydepark nelly1 7 1
nelly1

nelly1
Siemka
Możecie mi podpowiedzieć jaki uchwyt na 2 rowery będzie lepszy na samochód. Chodzi o Opla Insygnie z 2012 roku. Mamy hak, mamy też możliwość zamontowania na dachu. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi dotyczące tego sprzętu na jakie trzeba zwracać uwagę przy zakupie.

Napisane Mar 24, 2015, 6:39 am
Cropp-dyskusja Ubrania michalex97 48 1
nelly1

nelly1
No ja od jakiegoś czasu zamawiam koszulki w stylu cropp przez internet - ta sama jakość tylko cena znacznie niższa ... Tak więc Wam również polecam takie rozwiązanie ;)
Ostatnio upolowałem taką koszulkę: *********- podobną właśnie widziałem w sklepie cropp.

zyga / wyciąłem spamerski link

Napisane Jan 21, 2014, 1:10 pm
Jaką muzykę lubicie? Pozostałe Julita123 9 1
nelly1

nelly1
Ja słucham głównie rocka alternatywnego. Mam kilka swoich ulubionych zespołów - wśród nich Franz Ferdinand i Vampire Weekend - stworzyłem sobie z nich ostatnio playlisty na Deezerze i muszę przyznać, że fajna sprawa ;) Kolega mi polecił ten serwis - mnóstwo dobrej muzy i bardzo duży wybór różnych utworów.

Napisane Aug 28, 2013, 6:10 pm
Grip zrobił się szary/biały Sprzęt terrorobak 9 1
nelly1

nelly1
No właśnie weź się w garść.

Napisane Feb 25, 2013, 2:44 pm
Aparat - lustrzanka Hydepark charset 42 1
nelly1

nelly1
Potwierdzam, że Nikon ma bardzo dobre aparaty. Sam posiadam lustrzankę tej firmy i już kilka lat mi służy ;) Oczywiście są już o wiele nowsze modele ale i tak dobrze się trzyma.
Poza tym spadła mi już parę razy na podłogę i nadal działa - wytrzymałość to mocna cecha.

Napisane Feb 15, 2013, 5:52 pm
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 1
nelly1

nelly1
Uważam, że powinna być legalna. Kto chce to i tak ją dostanie więc czemu jej zakazywać?

Napisane Feb 15, 2013, 5:48 pm
Dowcipy Humor me4891 572 1
nelly1

nelly1
Antoś wraca do domu z przedszkola cały podrapany na twarzy. Mama przestraszona pyta:
- Antoś! Co się stało?!
- Dzisiaj było mało dzieci w przedszkolu.
- Dobrze, ale co to ma wspólnego z twoimi zadrapaniami?!
- Pani kazała nam ustawić się w kółko, złapać za rączki i tańczyć dookoła choinki.

Napisane Feb 15, 2013, 5:46 pm
<< poprzednia 1 następna >>