Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Locker z.com Gry, konsole, pc, internet... mlost 5 1
mlost

mlost
Co to jest Lockerz?
(tłumaczenie z angielskiego)

1. Lockerz jest to strona stworzona, aby móc łączyć członków poprzez handel, treści i społeczeństwo. Oglądaj ekskluzywne wideo, odkrywania nowe gry, łącz się z przyjaciółmi i dostań za to wynagrodzenie. Im częściej odwiedzasz lockerz, tym więcej możesz zdobyć PTZ (lub "Pointz"). Witryna Lockerz została założona w marcu 2009.

2. Jakiego rodzaju produkty można nabyć w Lockerz: Użytkownicy będą mogli zakupić szeroką gamę produktów: ubrania, akcesoria, elektronikę, gry, sprzęt sportowy i inne produkty z setek znanych marek. Użytkownicy będą mogli również zakupić zasoby cyfrowe, takie jak muzyka, wideo i naklejki.

3. Czy lockerz to SCAM?: Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest ona finansowana przez Liberty Media, jedna z największych firm medialnych w USA. Szefem Lockerz jest Kathy Savitt, były urzędnik w Amazon.com i American Eagle Outfitters.

4. Jak jest z wysyłką nagród?: Lockerz rozpoczyna sprzedaż produktów tej jesieni, wyślemy do wielu krajów spoza USA. Od 15 września będzie możliwa wysyłka na terenie USA, a miesiąc później do reszty świata.

5. Kiedy otrzymam mój T-shirt za oznaczenie vipa (musisz mieć 20zaproszonych aby je uzyskać). W przypadku wysyłki na terenie USA trwa to 7-10 dni, w innym wypadku (wysyłka po za ocean) trwa to ok. 3 tygodnie.

6. Ile kont mogę mieć: Każda osoba ma prawo do jednego konta (każda osoba w gospodarstwie domowym może mieć swój własny rachunek).

7. Punkty można zdobywać też poprzez odpowiadanie na drobne pytania (Dailies), z codzienne logowanie również dostaje się punkty. W przypadku zdobycia statusy z-lister otrzymujesz podwójne wynagrodzenie.

ogólnie to wychodzi 4pkt codziennie, a za 100pkt są gry na konsole, słuchawki skullcandy, za 200 jest psp, ipody itp.

Oczywiście rejestracja zamknięta więc proszę was o rejestrację się z mojego linku:
Kod:
1
http://www.locker zzzz.50gigs.net

(bez spacji przed zzzz)

za każdą zaproszoną osobę dostaje 2pkt, a jak zaproszę 20 osób to dostaje koszulkę za darmo i 2x więcej punktów czyli 8 dziennie.

Pozder mam nadzieję, że wam sie spodoba

PS. Nie reklamowałbym tego gdybym nie miał pewności, że to działa. Do mojego kumpla właśnie wczoraj przyszła gra :)

Napisane Nov 8, 2009, 10:12 pm
decki andera Sprzęt kic155 72 2
mlost

mlost
hmmm po pierwszym dniu to myśle ze jest zajebisty! xD papier tez zly nie jest jak za darmo xD jedynie ciezka jest x| ale daje rade! xD napisze za miesiac jak sie trzyma xD

Napisane Feb 3, 2008, 8:50 pm
mlost

mlost
Moglibyscie mi powiedziec czy oplaca mi sie tego decka kupować? cena jest kuszaca bo odrazu z papierem tylko nie wiem ile mi potrzyma... Nie jestem zadnym HC skaterem, nie skacze z wysokich rzeczy wiec oplaca mi sie?

Napisane Jan 12, 2008, 12:59 pm
Biały krzyż Snowboard mlost 2 1
mlost

mlost
Wybieram sie jutro na biały krzyz i pamietam ze jak bylem maly i byl ze mna moj brat to gdzies sie zawsze wybieral na miejscowki raz mnie chyba nawet zabral, ale juz nie pamietam :/ mozecie mi powiedziec gdzie sa jakies miejscowy na snowboard na bialym krzyzu? wiem jedynie ze za barem jest jeszcze rail i to wszystko :/ z gory dzieki za odpowiedzi xD prosilbym o dokladnie wytlumaczenie xD tzw lopatologia

Napisane Nov 16, 2007, 10:33 pm
Prison Break Hydepark przemsk8 202 1
mlost

mlost
już jest pierwszy odc 3 serii :D oglądałem i dośc nieźle sie zapowiada :)

Napisane Sep 19, 2007, 7:13 pm
skateboard cup Pozostałe rufus102 11 1
mlost

mlost
ano ja nie miałem okazji za dużo pojeździc (chory, antybiotyki) no ale dość przyjemnie było. Bylo mało ludzi i troche mniej przeszdkod niz rok temu. Najlespszy był koncert :)

Napisane Sep 15, 2007, 7:44 pm
Nerwy podczas grania... Hydepark szlachta 119 1
mlost

mlost
thcmaciek powiedział(a):
Najlepsza to jest rywalizacja pomiędzy braćmi. Wtedy jest prawdziwy hardcore...wiem coś o tym.  :P

Fajnie jest dopóki starszy brat chce z Toba grac bo mój już nie chce xD za duzo go w thuga rozwalalem... moje archiwum pare dni temu jak rozmawialismy zeby kupil sobie wii bo ja wlaśnie kupuje

Ja (11-08-2007 19:21)
kupuj wii xD to bedziemy grac online xD
w tony'ego hawka....
xD
zartuje
Ja (11-08-2007 19:22)
bedziemy grac w inne gry
w ktore bedziesz ze mna wygrywac
xD
KArol 2 (11-08-2007 19:22)
hehe no moze bedziemy

ma taki uraz po thugu ze juz nawet na normalnej desce nie chce ze mna grac w skate'a :D

ja pamietam jak kiedy mi kuzyn wlaczyl najtrudniejszy poziom w fifie... mialem wtedy gips a reka juz byla prawie zdrowa... jak sie wkurzylem ze nie mam zadnych szans z kompem to zaczalem sie wydzierac i jeb*alem z calej sily obiema rekami razem z gipsem w klawiature i jak mialem klawiature na tym wysuwanym to to sie jakios wybilo i wyjebalo na ziemie a moja starsza nie wiedziala co sie dzieje xD bo byl taki huk... a teraz jedyne na czym gram to NDS i jak sie wkurzam to jedynie wylaczam i mocno zamykam klapke albo nim mocna poczasne ze sie tak dziwnie wykrzywia... teraz zamowilem wii i pewnie po domu bedzie latac wiimote z nunchakiem xD mam nadzieje ze nie rozbije telewizoru jak to bylo w psx extreme pokazane

Napisane Aug 14, 2007, 11:42 pm
PC CZY PS1,2 ?? Gry, konsole, pc, internet... BroHu 49 1
mlost

mlost
ja mialem w sumie tylko jakies dema z gazet do psx ale na ps2 mi smigaly :) polecam konsole do grania! na kompie tez da sie grac ale to nie ma klimatu :) nie umiem np. grac w TH na klawiaturze

Napisane Aug 14, 2007, 11:50 am
Ryszard Riedel Pozostałe airlo 116 1
mlost

mlost
pitr powiedział(a):

taka prawda: gdyby Rysiek się nie zaćpał to też byłby mało znany a tak to wszyscy się zachwycają jaki to on był biedny i że jest takim polskim Cobainem...
a każdy kto go nie szanuje to zaraz zostanie zjechany i wyklęty

po częsci sie z Toba zgadzam gdyby sie nie zacpal to niebylby taki znany ale tak czy tak niezle spiewal i niezle pisal zal mi go co sobie zrobil bylby wielkim czlowiekiem

Napisane Jul 28, 2007, 12:50 pm
lucid dream - sen świadomy Hydepark Kroolik182 248 1
mlost

mlost
mialem chyba 3 razy zawsze latalem xD raz prawie stosunek mialem ale niestey skonczyl mi sie limit czasowy swiadomosci :( hehe

Napisane Jul 15, 2007, 3:02 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>