Załóż konto Szukaj Pomoc


skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
#hot16challenge2 Rap / Hip-Hop Rysiunio 1 1
Rysiunio


Rysiunio
Jak podchodzicie do tematu? Pomijając kto wierzy czy nie wierzy w ten wirus. Chodzi mi o najlepsze wejścia. Moje topki to Te-Tris, Przemek Ferguson, Lukasyno, Janek Wyga i Cira. Jak Wam siadł ten cały projekt i jakich macie faworytów? Pozdro!

Napisane May 23, 2020, 9:08 pm
"Starzy" użytkownicy. Hydepark Boro92 103 6
Rysiunio


Rysiunio
Daaamn! Przestałem być modem chyba :O Pozdrawiam młodzieży! :) Najlepszego :)


//edit: a nie, chyba trochę kołowaty jestem i nie ogarnąłem, że jestem nadal hehehehe. 5! :D

Napisane May 23, 2020, 9:00 pm
Rysiunio


Rysiunio
Zyguś nie taki zły jak go malują ;) Szkoda, że już się nie da tego rozkręcić jak za najlepszych czasów, bo brakuje mi foruma nie powiem, że nie hehehehe. Fajnie się wymieniało z ludźmi poglądy, nie raz się za nie obrywało, no ale nikt nie jest idealny przecież. A mimo to z wiekiem mi tego brakuje, bo boom na fejsa to wszystko jakby zabrał. Ale od czasu do czasu wpadam zajrzeć co się dzieje na stronie, dla której, fakt faktem, trochę czasu poświęciłem :) Pozdrawiam Was młodzieży w tym nowym roku i życzę wszystkiego dobrego.

Rikardo a.k.a. Wasz ulubieniec z działu Blek Mjuzik ;)

Napisane Jan 17, 2020, 4:29 pm
Rysiunio


Rysiunio
666gosc666 powiedział(a):
jak życie leci ogólnie?


Praca, dom, czasem pijaństwo (chociaż ostatnio w końcu ograniczam). I tak w koło Macieju. Monotonia. Od czasu do czasu zaglądam tutaj zobaczyć czy ktoś ze starych użytkowników jeszcze coś skrobnie hehe. Pozdrawiam młodzieży :)

Napisane Nov 27, 2019, 5:40 pm
Rysiunio


Rysiunio
Boro92 powiedział(a):
To prawda, że nie wróci, ale jednak Anderdziadków, nawet po kilku latach nieobecności tutaj łapie natchnienie żeby się zalogować. Czyli stara gwardia jednak nie zapomniała o tym portalu i jego duch nie zginie  :cyclops:

No ciężko zapomnieć, gdy się tu popisało przez parę dobrych lat i powymieniało poglądy z ludźmi na co dzień obcymi, a jednak czasem tak podobnymi hehehe. Pozdro!

Napisane Dec 5, 2018, 4:29 pm
Rysiunio


Rysiunio
Kto by kiedyś pomyślał, że portale typu NK czy Fb wygryzą nam stare dobre forum... A tu, kuźwa, BOOM i stało się. Szkoda, że ta zajawka już dawno minęła. A pamiętam jako młodziak wbijałem dzień po dniu, żeby zobaczyć czy ktoś może już na mojego posta akurat odpowiedział, albo zaczął kolejny ciekawy wątek... A teraz to wszystko przepadło... Wbijasz na A.pl, jesteś jedyną zalogowaną osobą (kiedy w tamtych czasach były setki). I nic z tym, kochani moi, już niestety nie zrobimy. Było fajnie, ale czasy nie te. Pozdrawiam grono userów z tamtych lat, kiedy A.pl było praktycznie najprężniejszym forum w PL. Fajnie, że mogłem być częścią tej społeczności. Pozdrawiam Was z mroźnego, lecz pięknego Podlasia moi drodzy. 5!

Napisane Nov 23, 2018, 8:53 pm
Rysiunio


Rysiunio
Prawie 13 lat stażu, hohoho, kiedy to minęło... ;) Pozdrawiam dzieciaki :) Sporadycznie staram się zaglądać, choć już to nie to samo co jeszcze parę lat temu, kiedy a.pl był tak chętnie komentowanym forum. Fakt faktem z muzyką nadal za pan brat, to się nie zmieniło. 5 z Podlasia!

eR

Napisane Jul 19, 2018, 6:22 pm
ten portal umarł? Hydepark head 51 1
Rysiunio


Rysiunio
Wiadomo, nie te lata już kurde... Było fajnie powymieniać te wszystkie argumenty, czasem i 'uprzejmości' hehe, no ale niestety, brak obecnie czasu na to wszystko. Człowiek popadł w rutynę: dom - praca - melanż i tak to już niestety jest... ;) Ale widzę, że można tu jeszcze parę starszych twarzy spotkać hehe ;) pozdro!

Napisane Mar 6, 2017, 7:50 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>