Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
"Starzy" użytkownicy. Hydepark Boro92 67 3
Rysiunio

Rysiunio
Boro92 powiedział(a):
To prawda, że nie wróci, ale jednak Anderdziadków, nawet po kilku latach nieobecności tutaj łapie natchnienie żeby się zalogować. Czyli stara gwardia jednak nie zapomniała o tym portalu i jego duch nie zginie  :cyclops:

No ciężko zapomnieć, gdy się tu popisało przez parę dobrych lat i powymieniało poglądy z ludźmi na co dzień obcymi, a jednak czasem tak podobnymi hehehe. Pozdro!

Napisane Dec 5, 2018, 4:29 pm
Rysiunio

Rysiunio
Kto by kiedyś pomyślał, że portale typu NK czy Fb wygryzą nam stare dobre forum... A tu, kuźwa, BOOM i stało się. Szkoda, że ta zajawka już dawno minęła. A pamiętam jako młodziak wbijałem dzień po dniu, żeby zobaczyć czy ktoś może już na mojego posta akurat odpowiedział, albo zaczął kolejny ciekawy wątek... A teraz to wszystko przepadło... Wbijasz na A.pl, jesteś jedyną zalogowaną osobą (kiedy w tamtych czasach były setki). I nic z tym, kochani moi, już niestety nie zrobimy. Było fajnie, ale czasy nie te. Pozdrawiam grono userów z tamtych lat, kiedy A.pl było praktycznie najprężniejszym forum w PL. Fajnie, że mogłem być częścią tej społeczności. Pozdrawiam Was z mroźnego, lecz pięknego Podlasia moi drodzy. 5!

Napisane Nov 23, 2018, 8:53 pm
Rysiunio

Rysiunio
Prawie 13 lat stażu, hohoho, kiedy to minęło... ;) Pozdrawiam dzieciaki :) Sporadycznie staram się zaglądać, choć już to nie to samo co jeszcze parę lat temu, kiedy a.pl był tak chętnie komentowanym forum. Fakt faktem z muzyką nadal za pan brat, to się nie zmieniło. 5 z Podlasia!

eR

Napisane Jul 19, 2018, 6:22 pm
ten portal umarł? Hydepark head 51 2
Rysiunio

Rysiunio
Wiadomo, nie te lata już kurde... Było fajnie powymieniać te wszystkie argumenty, czasem i 'uprzejmości' hehe, no ale niestety, brak obecnie czasu na to wszystko. Człowiek popadł w rutynę: dom - praca - melanż i tak to już niestety jest... ;) Ale widzę, że można tu jeszcze parę starszych twarzy spotkać hehe ;) pozdro!

Napisane Mar 6, 2017, 7:50 pm
Rysiunio

Rysiunio
Daaaaamn! Jak mie tu nie było dawno... Jak widzę, to rewelacji na forumie ni ma, c'nie? Ciężko byłoby to rozruszać, sami wiecie. Co tam u Was ogólnie dobrego, dzieciaki złote?

Napisane Feb 19, 2017, 3:17 pm
Co tu się dzieje? Hydepark Grucha12 43 1
Rysiunio

Rysiunio
Opik powiedział(a):
jak czytacie swoje stare posty to nie chce się Wam płakać? :D

Musiałbym pewnie kilka dni poświęcić, by je wszystkie przeczytać, ale ludzie doceniali moje wypociny, więc chyba nie były takie głupie ;D

Napisane Apr 4, 2015, 10:12 am
Wódeczka Hydepark suchy99 64 1
Rysiunio

Rysiunio
Temat - rzeka, ale co tu dużo mówić... Lubię wódkę. I bez różnicy czy to czysta czy samogon...

Napisane Feb 21, 2015, 5:42 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>