Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 369, 370, 371, 372, 373 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Punk Rock / Metal punxx 795 2
Rysiunio

Rysiunio
A co sądzicie o Pennywise? O Die Toten Hosen? O Misfits? Misfitsi mają zajebistą muzykę! Zwłaszcza powalający kawałek "Scream".  ;)

Napisane Oct 15, 2005, 1:13 pm
Rysiunio

Rysiunio
The Bill grali zawsze fajnie. Niedługo dostanę od ziomka ich kasetę i znowu będę mógł się cieszyć taką dobrą muzyką. Poza tym strasznie do gustu przypadł mi zespół W Sekund 5. Jakby ktoś chciał ich sprawdzić to daję linka: http://www.wsekund5.band.pl/indor.htm Schodzimy strzałką w dół na otwartej stronie i pobieramy. Szczególnie polecam kawałek "Gumowa Laleczka".  ;)

Napisane Oct 5, 2005, 11:03 pm
Co sądzicie o kulturze hip-hop w Polsce Rap / Hip-Hop shom 292 5
Rysiunio

Rysiunio
A jak dla mnie, rok 2005 narazie jest dobrym rokiem dla polskiej sceny hip-hopowej. Doczekaliśmy się większej liczby dobrych albumów, niż większej liczby chłamu...  :)

Napisane Oct 14, 2005, 4:46 pm
Rysiunio

Rysiunio
Świetne bity + świetne flow + świetne teksty = klasyczny nielegal!!!

Każdy kawałek ma w sobie coś zajebistego. Aż się człowiek wk..wia, że tylko 7 kawałków jest na tym nielegalu...  :( No nic... Czekam na następne produckje Smarka.  :)

"Czy my k...wa wyglądamy jak Małolat/Ajron? Taki z nas hardkor, jak k...wa z UMC Embargo!"

"Bo oni zawsze jakąś młodą iść ściemnić mogą. (Ta, ta) Tak ściemniają, że się pie...lą dłonią!"

"Piję wódkę tak jakby urodził mnie Śląsk, a jestem chudy jak raperzy z Beastie Boys."

"Ty się nie przy...laj tylko słuchaj! Mam ultrawersy jak piersi Anna Mucha!"

Czy to nie są świetne wersy? A to jest tylko kropla w morzu... Także zasysajcie ten nielegal, jeśli chcecie posłuchać naprawdę świetnego rapu polskiego na najwyższym poziomie.

Napisane Oct 12, 2005, 6:21 pm
Rysiunio

Rysiunio
kcz3 powiedział(a):
Skoro w podziemiu znajdują się typy z takim skilsami że roz*****ają ich płyty, swoimi 16 wersami w kawałku. Mogę ich wymienić jednym tchem: Jimson, Tetris, Smarki, Pysk

No, ku...wa mać!!! Wreszcie jakiś ziomek z głową na karku! Stary, ja już im to mówiłem, że Smark czy Te Tris wymiatają, ale niektórzy tutaj pie...lą głupoty, że "amatorki" (jeśli tak ma wyglądać amatorstwo, to mógłbym tylko amatorki słuchać) nie słuchają... A "Moda Na Epkę" Smarka jest jedną z najlepszych polskich produkcji jakie kiedykolwiek się pojawiły.  :)

Napisane Oct 7, 2005, 5:59 pm
Rysiunio

Rysiunio
Kiedy miałeś 6 lat, to jeszcze nie było PFK i zapewne nie było jeszcze wtedy Feno... ;P 9 lat temu to w Polsce h-h robili nieliczni zapaleńcy, typu: K 44, Moleściaki, TrzyHa czy Wzgórze. Zresztą, co to ma do rzeczy, że słuchasz h-h niby od 6 roku życia? Czujesz się przez to lepszym od innych fanów, którzy zaczęli np. słuchać od roku 2000 czy późniejszego roku?  :rolleyes: Poza tym, powiedzmy szczerze: słuchasz h-h od 6 roku życia. Okej, niech będzie. Ale od kiedy zacząłeś te teksty rozumieć?

Napisane Oct 7, 2005, 12:10 am
Rysiunio

Rysiunio
Może kiedyś będzie u nas tak jak na hiszpańskiej scenie. Tam podobno fani się oburzają, gdy artyści wydadzą coś na legalu... Szanowani artyści siedzą w podziemiu. Może ich rap jest słabszy niż Nasz, ale przynajmniej u nich widać miłość do muzyki i kultury. A u nas, większość obecnych słuchaczy to tak zwani "czasowi zajawkowicze"... Podpinają się pod tę subkulturę, która obecnie jest na topie. A niestety traf chciał, że teraz na topie jest hip-hop...  :( Gdzie te czasy, kiedy ludzie w Polsce nie zwracali uwagi na to, że jest mało artystów, ale na to, że robią tę muzykę z sercem, a nie tylko z chęcią zarobku...  :(

Napisane Sep 12, 2005, 6:52 pm
Reggae i SKA Pozostałe RadaZ 130 1
Rysiunio

Rysiunio
No właśnie... W ogóle wydaje mi się, że prawdziwi rastafarianie nie obnoszą się tak z tym, że palą zioło. Np. nie kupują koszulek, czapeczek, bluz, ewentualnie nawet naszywek z ganją... A wielu tak robi, ale to tylko dlatego, że jest moda i noszą listek ganji na czym tylko się da...  :thinking: Nie słucham za często reagge, ale jak już słucham to podoba mi się to co grają:

- Bob Marley,
- Gentleman,
- Vavamuffin,
- Gutek,
- Bas,
- Indios Bravos.

Nie wiem czy dobrze trafię jeśli chodzi o ska, ale podobał mi się kawałek Madness "Our House".  :)

Napisane Oct 14, 2005, 4:39 pm
<< poprzednia ... 369, 370, 371, 372, 373 następna >>