Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
[HH] Oceń utwór którego słucha osoba wyżej Rap / Hip-Hop Kamil6121997 644 1
Rysiunio

Rysiunio
8.5/10, zawsze lubiłem i numer i klip :) Ode mnie 5150 Mentally Insane

Napisane Dec 10, 2012, 12:44 pm
O.S.T.R. Rap / Hip-Hop realista 773 2
Rysiunio

Rysiunio
Zyga powiedział(a):
Rysiunio powiedział(a):
Numer sam w sobie dobry, ale powiedzmy sobie szczerze - gdyby nie te drastyczne ujęcia video, to i takiego odsłuchu by nie miał, więc można też to różnie odbierać.

Zapomniałem wcześniej napisać co myślę o numerze :)
Nudny. Tak nudny ze jak leciał w tle to nawet nie zarejestrowałem o czym jest. takie tam monotonne pitolenie.
Za to z klipem z jednej strony pojechali a z drugiej tak wygląda wojna - sklejenie kilku obrazów wojny w całość to jeszcze nie klip, a jedynie tło graficzne do nudnego kawałka.

No właśnie dlatego napisałem, że różnie to można odbierać. Widziałem, że ludzie prosto piszą, że klip jest tak posklejany, żeby przyciągnąć jak największą ilość ludzi, więc w sumie to obraz przyciąga większą uwagę niż sam kawałek, a promowanie się czymś takim (tak, to jest promowanie się) jest co najmniej nie na miejscu...

Napisane Dec 4, 2012, 6:23 pm
Rysiunio

Rysiunio
Numer sam w sobie dobry, ale powiedzmy sobie szczerze - gdyby nie te drastyczne ujęcia video, to i takiego odsłuchu by nie miał, więc można też to różnie odbierać.

Napisane Dec 4, 2012, 10:23 am
Horror Hydepark bula1111 1473 1
Rysiunio

Rysiunio
No dokładnie, ostatnio coraz ciężej trafić na coś dobrego, a tu taka perełka wychodzi w tym roku ;> Wczoraj oglądałem "Sierotę" w tv i w sumie fajnie się to oglądało, mimo że bardziej uznałbym to za thriller niż horror, ale rozkręcał się fajnie, z tym, że byłem na tyle zmęczony, że przysnąłem hehe.

Napisane Nov 30, 2012, 10:21 am
Onar Rap / Hip-Hop Zyga 4 1
Rysiunio

Rysiunio
No w końcu już na poprzedniej płycie Onar nawinął: "Koniec rapowania o melanżach..." ;> Słuchałem tylko paru numerów póki co, ale bardzo dobrze podeszły, bo lubię wersy Onara. Fakt faktem z tych co słyszałem to Ekonom zjadł mu numer zwrotką w kawałku "Przez wizjer" ;]

Napisane Nov 30, 2012, 10:19 am
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>