Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Co kupić?/ Co wybrać?/Pytanie? Sprzęt MichasSB 3358 1
kadzidelko

kadzidelko
Witam, mam do waś ogromną prośbę, mianowicie ostatnim razem jeździłem 2 lata temu, zgubiłem swój cały zestaw i przez to porzuciłem fb. Ale ostatnio trafiłem przypadkiem znowu na andegranda, poprzeglądałem różne tematy i zdjęcia z trikami, samoróbkami itp i łezka się w oku zakręciła, i postanowiłem sprawić sobie nowy zestaw, aby znowu móc pokatować na palcach  ^^)
Tutaj rodzi się moje pytanie - jaki zestaw byłby na dzień dzisiejszy dobry, jakie deski, traki, kółka itp są na propsie? Mój ostatni zestaw to był Mitt IV, cała reszta od gf ( kółka czy vert czy street nie pamiętam kompletnie :P ). W starym pudełku fingerboardowym, które udało mi się znaleźć, mam tylko kluczyk z tech decka i pare pivotów, także już coś na początek jest! :D
raczej nie jestem początkującym, potrafiłem dużo tricków, więc wydaje mi się że przypomnienie sobie tych tricków i jazdy palcami było by kwestią tygodnia, dlatego chciałbym już porządniejszy zestaw, z deckiem 30 mm, dobrymi kółkami na łożyskach oczywiście.
Jest coś fajnego na polskiej scenie? bo niestety moje fundusze są ograniczone dlatego nie chciałbym uderzać w berlinwooda/blackrivera :P

Pozdrawiam fingermaniaków, z góry dziękuję jak komuś będzie się chciało przeczytać mojego posta, a tymbardziej mi pomóc w złożeniu nowego seta :P

Napisane Jan 17, 2014, 12:20 pm
<< poprzednia 1 następna >>