Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Królowie Dogtown Filmy SV - dyskusje wojtyna 24 1
wojtyna

wojtyna
Siema... nie wiem czy ogladaliscie czy nie film ktorego tytul podany jest w nazwie topicu, jezeli ogladaliscie to ocencie go w komentach jezeli nie to przeczytajcie o co po krotce chodzi i sciagnijcie  go wyporzyczcie ukradnijcie czy co tam chcecie ale naprawde obejrzyjcie!

No... wiec film opowiada o poczatkach deski (lata 70), a rzecz dzieje sie w dogtown (Venice w Kalifornii) gdzie królowie psich misek tj. chłopaki z z-boys zaczynaja jarac sie skateboardingiem. "Lords of Dogtown" porusza kwestie nie tylko dotyczace deski ale zycia ogólnie, akcja kreci sie głównie wokol 3 głównych bohaterach filmu tj. Tonego Alvy (zaloz. Alva skateboards) Stacyego Peralty (zaloz. Powell i Bones) oraz Jeya Adamsa(uwazany za prekursora deski)...
Film pokazuje nam w jaki sposob pieniadze i slawa wplynely na zachowanie bohaterow i ich pozniejsze czyny.
Nie chce sie za bardzo rozpsywac bo i tak lepiej obejzec jest film samemu niz czytac o nim na forum, wiec dodam tylko ze film swietnie ukazuje zycie ludzi w tym klimacie w tamtych latach, w calosc wplecione sa dodatkowe elementy jak klopoty finasowe, milosc i inne ktore obok najwazniejszej rzeczyczyli deski tworza jedna zajebista calosc. Gra aktorow jest b. donra a muzyka stoi na wysokim poziomie.

Oczywiscie jest to film oparty na faktach a jego rezyserem i tworca jest sam S. Peralta.
Noi to tyle polecam wszystkim i czekam na komenty!

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane Jun 25, 2006, 10:36 pm
ALMOST round 3 Filmy SV - dyskusje voythaz2 279 1
wojtyna

wojtyna
tak film był swietny! i pokazal na co stac team almosta! najlepiej wymiatali song i haslam pozniej mullen ale reszta osob tez jezdzila na b. wysokim pozziomie

Napisane May 27, 2006, 5:19 pm
Najlepszy raper w Polsce Rap / Hip-Hop kris20 292 1
wojtyna

wojtyna
hiphopem nikt nie rzadzi i rzadzic w Polsce nigdy nie bedzie! ale jesli chodzi o to kto jest najlepszy na free to obecnie ostr tetris duze pe, a w poczatkach freestajlu w PL duzo dobrego zrobil TEDE

Napisane Apr 27, 2006, 3:11 pm
Wasza ulubiona miejscówka?? Miejscówki Gaski 259 1
wojtyna

wojtyna
ulica koło domu, tam uczyłem sie jezdzic i mam do niej wielki sentyment! są tam schody po 3 i 5 stopni z nieco zjebanym odjazdem, garb na ulicy i kilka podjazdów o róznym kącie nachylenia! jest tam tez smietnik na który ludzie wywyalaja np. parapety! wtedy mamy tam grinbox (okolo raz na 2 miesiace) który i tak po niedługim czasie sie rozwala:D ale ogolnie jest to naprawde fajna miejscówka

Napisane Apr 27, 2006, 3:02 pm
gdzie przymoncowac rurke zeby jej nie ukradli? Miejscówki youzeka 28 1
wojtyna

wojtyna
nigdzie! bo gdzie bys nie przymocowal i tak ci ją ukradną lub rozwalą! jak nie złomiarze to dzieciaki które nawet skatepark traktuja jak plac zabaw!

Napisane Apr 27, 2006, 2:59 pm
Kick Flip ogromny problem.. Tricki Methos23 39 1
wojtyna

wojtyna
ja mam to samo - i nie chodzi tu o zaden strach - b. dobrze i wysoko krece flipa jednak ląduje tylko tylnia nogą a przednią nie moge za nic! robie wiele innych trików ale z flipem porażka! ale mam nadzieje ze jak bede próbowal to kiedys wkoncu wyjdzie a potem pojdzie juz z gorki, czego tobie rowniez zycze!!

Napisane Apr 27, 2006, 2:53 pm
Decki Almost Sprzęt Homer99 147 1
wojtyna

wojtyna
miałem deck tej firmy - pro model D. Songa z ruond3... deck trzymał się bardzo dobrze ale byla to moja pierwsza deska wiec i umiejetności byly marne... almost to zajawkowa firma ale sprzetu nie ma najlepszej jakosci - przy dobrej jezdzie deck sie rozwarstwia i stosunkowo szybko sciera na tailu i nosie!

Napisane Apr 27, 2006, 2:48 pm
2 tysiące istot Hydepark Zyga 431 1
wojtyna

wojtyna
od setek lat człowiek zjada zwierzęta.... i równiez od wielu lat budzi to wiele kontrowersji i sprzeciwu z różnych stron, ale cóż zrobic? ja sam równierz jadam mieso choc staram sie jesc równiez inne rzeczy na równi lub nawet w wiekszej ilosci niz produkty miesne, np. ostatnio często robie wiele potraw z przepisów które są w kazdym numerze INFOmagazine!

Napisane Jan 12, 2006, 4:00 pm
Speed Demons Sprzęt sic9 584 1
wojtyna

wojtyna
dobre blaty z tej samej hali produkcyjnej co almosty i enjoje... najlepszy model to monster mold moim zdaniem... słowem - warto wziąść!

Napisane Jan 12, 2006, 3:45 pm
małe wkurzające dzeci "mówiące naucz mnie tego" Pozostałe Yeti 328 1
wojtyna

wojtyna
mnie to raczej nie rusza... gorsi są Ci którzy przychodza na skatepak, przedtem naoglądając sie jakis przejazdów na Extreme, i pieprzą głupoty o naszej jezdzie, choc sami nie maja o tym bladego pojecia!

Napisane Jan 10, 2006, 9:15 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>