Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Wolna deskorolka, łożyska? kółka? Sprzęt trox93 20 1
Stero23

Stero23
jestememil powiedział(a):
Może po prostu łożyska oleju nie mają,

Nowe reds'y mają napewno smar, z każdymi łożyskami jest tak że na początku śmigają tak jako tako, ale jak się dobrze smar rozejdzie to wow. Ja osobiście mam redsy i pierwsze 3-4 dni śmigały tak jak łożyska kolegi (3 miesięczne rush abec 7) a dopiero po tym czasie śmigały jak zaczarowane, myśle że to wina kółek. Ja mam duże kółka i od czasu do czasu widze że się skwadraciły lekko i jest mały ubytek na prędkości, to się da rozjeździć ale może są zajechane już tak totalnie że są bardzo wolne.

Napisane Jul 28, 2014, 2:21 pm
Olie 180 bs/fs Tricki Stero23 3 1
Stero23

Stero23
Mam pewien problem, otóż śmigam sobie z fajnie, w miejscu dobrze mi się kręci olie 180 bs, ale gdy próbuje je zrobić w jeździe to jakaś masakra, oprócz tego że ją czasem wykręcę to nigdy go jeszcze nie zładowałem, nie wiem dlaczego zawsze wyląduje 1 nogą, jakieś minimalne porady?

Napisane Jun 15, 2014, 8:35 pm
Czy taka deska będzie dobra na początek Sprzęt Stero23 5 3
Stero23

Stero23
Zagłębiałem się już w ten temat i trucki pasują idealnie do blatu

Napisane Jun 10, 2014, 9:47 am
Stero23

Stero23
Blacik podstawowy od black knight'a, jak na ten moment mam ten set, ale jak przejechałem się na deskach moich znajomych to stwierdziłem że muszę wymienić wszystko, blatu nie zmieniam bo ma 2 miesiące, jak się złamie to kupie nowy a środków jak na razie nie mam. A co do trucków to pasują do blatu.

Napisane Jun 9, 2014, 5:43 pm
Stero23

Stero23
Tak jak w temacie. Czy taka deska będzie dobra na początek mojej przygody.

Trucki - Destructo

Kółka - Gold Wheels - Marcus Mcbride

Łożyska - Rush Abec 7

Grip - Jessup

+ blat który mam

Z góry dzięki ;)

Napisane Jun 8, 2014, 4:36 pm
<< poprzednia 1 następna >>