Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
z kim tani wyjazd na narty w Alpy? Snowboard nagaru 13 3
nagaru

nagaru
Przecież nikt od razu nie zaczął dobrzej jeździć. Nawet, Ci którzy mieszkają w Alpach musieli się nauczyć. 
Westalka już zdecydowałem, że jadę ze SnowShow. W wyjazdach, które polecasz nie ma Risoul, do którego chcę jechać. Poza tym lubię towarzystwo i ludzie mi wcale nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie.

Napisane Oct 4, 2014, 1:08 pm
nagaru

nagaru
michos powiedział(a):
Byłem w tamtym roku na sylwestra w Risoul-Alpy Francuskie, wyjazd organizowany był przez Snow Show. Było naprawdę fajnie, polecam :)

Ale mi nie chodzi o wypad sylwestrowy, tak jak pisałem wyżej. Interesuje mnie ferie,luty-marzec i narty..

Napisane Aug 12, 2014, 3:26 pm
nagaru

nagaru
Wiem, że jest dosyć wcześnie na planowanie wypadu zimowego, ale zawsze staram się sprawdzić wszelkie możliwości, żeby potem nie płacić dużej kasy. Nie wiecie ile może kosztować wyjazd na ferie studenckie na narty. Nie chodzi mi o Polskę, którą znam praktycznie całą tylko bardziej ekskluzywne opcje takie jak Alpy.
Oczywiście nie muszę lecieć samolotem i mieć nie wiadomo, jakich warunków. Ważne, żeby ludzie byli w porządku, było gdzie poszusować i dużo śniegu ;)
Przeglądałam już ceny standardowych biur podróży i są jednak trochę za wysokie a ja nie chcę jechać na rodzinne wczasy..

Napisane Aug 11, 2014, 11:41 am
<< poprzednia 1 następna >>