Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Kupię kompletną deskę (mogą być też części) jak najtaniej. Kupię bumbum 3 1
bumbum

bumbum
Siemanko, kupię jak najtaniej jakąś deskę nawet z blatem tzw ogryzkiem. Jak najtaniej bo nie posiadam zbytnio funduszy. pisać pw, gg 6672584 lub mail igimjfan@op.pl

Napisane Mar 12, 2013, 12:04 am
Legit czy fake? (buty) Buty jamie_thomas 411 1
bumbum

bumbum
http://marionex.pl/product-pol-2575-Obuwie-buty-sportowe-Reebok-PUMP-OMNI-LITE.html
Legit czy fake? Cena niska jak na pump'y...

Napisane Apr 14, 2012, 9:19 pm
Rolki Na Początek , Co Wybrać? Sprzęt soulfly 200 4
bumbum

bumbum
kuboss6 powiedział(a):
bumbum powiedział(a):
kuboss6 powiedział(a):
TAK ale nie wszyscy wiedzą czy im się to spodoba i czy przez 5 lat bedą jezdzic wiec po co maja kupować droższe rolki jak teraz realmy sa nawet po 300zł a są dużo lepsze od jakiś tempishów i tp. (oczywiście mówie o ludziach którzy nie chcą kupować używanych)
Miałem realmy a mam teraz szado i powiem że są o wiele lepsze od realmów ale realmy też były fajne

Więc nie porównuj mi tu rolek do spodnich bo to *****a co innego !!!

nie bluzgaj bo trochę dłużej siedzę w roleczkach niżeli Ty i wiem co mówię...

A skąd możesz to możesz widzieć?? To że jezdziłem dopiero w 2 parach rolek nie musi oznaczać że krócej jeżdże... ale to prawda krócej, co nie znaczy że jest mądrzejszy iw wiesz wiecej

wiem stąd, że stworzyłeś inline game i sam tam śmigałeś na rurce po kosteczki. pozdro

Napisane Jul 2, 2011, 2:18 am
bumbum

bumbum
kuboss6 powiedział(a):
TAK ale nie wszyscy wiedzą czy im się to spodoba i czy przez 5 lat bedą jezdzic wiec po co maja kupować droższe rolki jak teraz realmy sa nawet po 300zł a są dużo lepsze od jakiś tempishów i tp. (oczywiście mówie o ludziach którzy nie chcą kupować używanych)
Miałem realmy a mam teraz szado i powiem że są o wiele lepsze od realmów ale realmy też były fajne

Więc nie porównuj mi tu rolek do spodnich bo to *****a co innego !!!

nie bluzgaj bo trochę dłużej siedzę w roleczkach niżeli Ty i wiem co mówię...

Napisane Jul 1, 2011, 11:25 pm
bumbum

bumbum
słuchaj typie...NIE ISTNIEJE TAKIE POJECIE JAK 'ROLKI NA POCZATEK' do ch**a!!! Spodnie tez masz na poczatek? NIE! Spodnie kupujesz i nosisz az sie nie nadadza do noszenia! Tak samo z rolkami, kupujesz i ciskasz na max, jak chcesz to i 5 lat na jednych rolach a wtedy realmy dadza dupy!

Napisane Jun 29, 2011, 12:06 am
bumbum

bumbum
używane kup bo wszystkie roleczki które podałeś to gówno straszne nie warte 5zł nie mówiąc o 300...wbij na rolki.com poszukaj gieldy i kup roleckzi ;)

Napisane Jun 25, 2011, 11:18 am
Rolki której firmy są najlepsze Twoim zdaniem? Sprzęt Zyga 161 1
bumbum

bumbum
kuboss6 powiedział(a):
xsjado najlepsze
wygodne, dobrze trzymaja noge, platy tez śliskie
mam schwaby i w nich szyna jest bardzo fajna

Powiedziała osoba która dotychczas miała dwie pary rolek - realmy i schwaby hahah

Stary, mam przerobione jak na razie 7 modeli rolek i nie jestem w stanie powiedzieć że któreś były najlepsze. Każde miały minusy jak i plusy...nie ma najlepszych rolek ogółem, mogą być jedynie najlepsze indywidualnie - dla każdego inne

Napisane Jul 1, 2011, 11:29 pm
Rolki na początek Pozostałe KuBeK000 25 1
bumbum

bumbum
Mi2r powiedział(a):
w czikago

brawo dla Ciebie, odkryłeś mix kaczyńskiego na youtube który siedzi tam od długiego czasu...gratuluję! :)

Napisane Jul 1, 2011, 11:21 pm
Początek z rolkami - rady bardzo mile widziane Sprzęt nimatt 21 2
bumbum

bumbum
kocham porównywać coś do motoryzacji :

kiedy chce się ktoś zacząć ścigać od dzieciaka to zaczyna od powolnego fiata uno czy od gokartów które są wymagające? :)

Napisane May 14, 2011, 9:59 pm
bumbum

bumbum
nimatt powiedział(a):
Eymen: Tylko widzisz. Agressive'y jednak mają mniejsze kółeczka, no i inaczej się na nim jeździ, a jak już powiedziałem chciałbym się jednak nauczyć najpierw dobrze jeździć :D Tam gdzie mam zamiar jeździć, zdarza się kostka brukowa położona tak lub inaczej i nie chciałbym się zabić :D
Czyli te RB nie. Ok. A te Roces m12, to jednak agresywne więc na razie chyba odpadają...
A no i z całym szacunkiem, ale na chwile obecną 700zł to jednak dla mnie troche kasy (wiem, że to nei jest duża cena za dobre rolki, ale jednak :P). Jak się wkręcę, a tak pewnie się stanie, to kiedyś kupie porządne agresywne.

Dzięki wielkie za Twoją pomoc i nie ukrywam, że chcę więcej :D

Kip3rek: Te K2 Exo mi się bardzo podobają no i akurat 400zł :) Właśnie o coś takiego chodzi. Jeśli ktoś ma do nich jakieś "ale" to może napisać. Jeśli mam nogę 27.5cm to kupować 28.5?

ja pierwsze agressivy kupiłem po 10 letniej przerwie w jezddzie na rolkach (za dzieciaka sie smigalo) i dalo rade ;) kup od razu agressive, nauczysz sie jezdzic bez problemu

Napisane May 14, 2011, 5:27 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>