Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
W&Z - sztywny widelec czy amortyzator Sprzęt Opik 6 1
yetinadesce

yetinadesce
A nie myślałeś o klasycznej blokadzie amortyzatora? Poza tym, osobiście uważam, jak jest rower do wszystkiego to jest do niczego... przynajmniej w wiekszości przypadków

Napisane Mar 10, 2016, 12:59 pm
Snowboard za granicą Snowboard Mikrotlus 4 1
yetinadesce

yetinadesce
bardzo fajne wyjazdy co roku organizuje FunSnow, docelowo w ofercie mają kurs narciarski jednak dla snowboardzistów również się coś znajdzie. Pozdrawiam:)

Napisane Feb 10, 2016, 12:38 pm
[snow] Jakie buty? Snowboard elmacio 16 1
yetinadesce

yetinadesce
Link już nie działa, szkoda ;/ W każdym razie tam gdzie prowadził ten link, w snowshopie mają dobrych specjalistów, którzy Ci doradzą, ale chyba już kupiłeś i niepotrzebnie odkopuje temat.

Napisane Jan 28, 2015, 1:29 pm
Gdzie kupić tanio odzież? Snowboard grzesmilan2 25 1
yetinadesce

yetinadesce
Ja swoją kurtkę kupiłem w snowshop.pl. Jak mieszkasz w Warszawie to przymierzysz :) Ale śmiało można kupować przez neta. Ja kupiłem spodnie, ale przez przypadek wybrałem inny rozmiar i bez problemu przyjęli zwrot.

Napisane Jan 28, 2015, 10:55 am
[snow] Jaka deska? Snowboard elmacio 387 1
yetinadesce

yetinadesce
Ja co prawda tyle nie jeżdżę. W tym roku/sezonie postawiłem na własny sprzęt. Moim błędem było, że za bardzo sie nie interesowałem, nie odwiedziłem for, nie popytałem, ale na szczęście to co oko cieszy i ciało ucieszyło :) Kupiłem taką deskę, to chyba ten sam rodzaj, jak widzę po zdjęciach.

deska-snowboardowa-lib-tech-skate-banana-2015

Jeździ się na niej super, tylko mam obawy, że mogłem kupić tańszą, a o podobnej specyfice, ale zawsze są plusy, posłuży mi chociaż na długie lata.

Napisane Jan 28, 2015, 10:52 am
<< poprzednia 1 następna >>