Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Blat 7.9 a trucki Venture 5.25 Sprzęt brokua 7 2
wiktor82

wiktor82
W temacie rozmiarów trucków polecam https://www.youtube.com/watch?v=gk0-OFoHigU

Napisane Dec 4, 2015, 9:46 pm
wiktor82

wiktor82
brokua powiedział(a):
zamawiam kolejny blat pod 5.25 myslicie ze 7.8 bedzie spoko ? bo chcialem mniejszy rozmiar niz ostatnia 8' a nie mam kasy na inne trucki

Raczej bym nie ryzykował bo mogą delikatnie wystawać i szukał czegoś pomiędzy 7.9 i 8.0 wpisz sobie np w google takie coś Blat Santa Cruz Check Dot 7.9 yo!

Napisane Aug 4, 2015, 11:22 pm
Snowboard za granicą Snowboard Mikrotlus 4 1
wiktor82

wiktor82
Od kilku lat jeżdżą z tą ekipą http://kayotravel.pl/ jako kierownik, instruktor i ogólny ogarniacz i naprawdę polecam! Wyjazdy, klimat, miejscówki i ludzie to chyba największe plusy.

Napisane Nov 4, 2015, 9:15 pm
Gdzie mogę dostać te blaty i kółka? Sprzęt Keksowaty 3 1
wiktor82

wiktor82
Patrzyłem na tą stronę i czy ja wiem że 37 Euro to dużo? Jak chcesz kupić tanio deskę to poszukaj czegoś innego. Zresztą mnie Google pokaże to samo co Tobie...

Napisane Nov 4, 2015, 9:11 pm
jakie kółka etam czy world industries Sprzęt laki21345 2 1
wiktor82

wiktor82
Trudno jednoznacznie napisać jakie kółka będą najlepsze na street, bo street też jest różny, nie wspominając już o preferencjach każdego z nas. Z pewnością polecam koła firmy deskorolkowej, specjalizującej się w produkcji jednego rodzaju asortymentu np. Spitfire, Ricta, Bones. Zerknij sobie na takie Spitfire Formule Four w necie.

Napisane Sep 5, 2015, 10:11 pm
Badboards Sprzęt NewSkater22 6 1
wiktor82

wiktor82
Ziomuś, a czemu nie zadałeś tego pytania przed zakupem? :)

Napisane Aug 31, 2015, 10:30 pm
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 1
wiktor82

wiktor82
Nigdy nie słyszałem, a siedzę w temacie. Podeślij jakiś link/foto.
Shavayio powiedział(a):
Co sądzicie o łożyskach Nils?

Napisane Jul 10, 2015, 1:01 pm
Deska do 150 zł. Sprzęt Souke 6 1
wiktor82

wiktor82
Do 150 zeta nie kupisz deskorolki żadnej deskorolkowej firmy. Mało tego, do 200 zeta też będzie trudno (chyba że używka). I na koniec najważniejsze! - nie kupuj desek w marketach tylko w skatechopach. Jeśli nie masz więcej kasy, to są wakacje, można dorobić parę złotych. Powodzenia!

Napisane Jul 7, 2015, 11:54 am
Problem z truckami Sprzęt wozzsk8 8 1
wiktor82

wiktor82
No to się mogło zdarzyć... Widziałem nawet taki komplet już skręcony w sklepie (supermarket sportowy)gdzie trucki zostały przymocowane odwrotnie! Żaden sprzedawca nie zwrócił na to uwagi, odradzam takie sklepy!

Napisane Jun 20, 2015, 1:18 pm
Dlaczego trucki są tak miękkie ? Sprzęt sajmon69 4 1
wiktor82

wiktor82
sajmon69 powiedział(a):
Siema wszystkim, mam spory jak dla mnie problem z deską. Kupiłem sobie komplet od Blinda i dzisiaj poszedłem go przetestować. Przed wyjściem dokręciłem trucki na maxa, by nie były luźne, a deska praktycznie bezskrętna. Okazało się jednak, że trucki są tak luźne, jakby wgl nie były przykręcone. Dla mnie masakra bo stając na jej krawędzi dotykam palcami gruntu. Wiecie dlaczego tak się dzieje ? Dodam, że w poprzedniej desi ten problem także się pojawił, jednak minęło wiele czasu zanim zaczęła się ona tak zachowywać...

W kompletach bardzo często słabą stroną są te gumki w truckach. Proponuję Ci je wymienić na jakieś shortys albo independent (twardość medium)wtedy będzie dobrze. Ew. dokręć spowrotem trucki i próbuj je rozjeździć skręcając, ale może być trudno. Jak coś to pisz na priv.

Napisane Jun 19, 2015, 1:41 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>