Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jakie buty na deskorolkę. Co wybrać? Co kupić? Sprzęt element181 367 3
wiktor82

wiktor82
grzesmilan powiedział(a):
Czy to jest jakiś deskorolkowy model adidasa? jaki? z góry dzięki za podpowiedźhttp://s2.postimg.org/qchy7ffk9/Przechwytywanie.png

W zasadzie to na deskę będą jak ta lala, ale to nie jest model z serii adidas Skateboarding. Jakbyś miał jeszcze jakieś wątpliwości to pisz.

Napisane Jun 10, 2015, 11:01 am
wiktor82

wiktor82
MashleMo powiedział(a):
Mam już deske i teraz szukam butów takich głównie do jeżdżenia i czasami wyjścia na miasto tak do 300zł najlepiej.
dzięki za pomoc

Stary, to w tym budżecie masz kilkaset modeli do wyboru. Zerknij przykładowo na te:
buty-nike-sb-zoom-stefan-janoski-black
buty-vans-old-skool-lite-black-white
buty-dc-nyjah-vulc-grey
i tu przykładowo na klasycznej podeszwie:
buty-supra-hammer-black-white
buty-dc-crisis-navy

Jak coś to pisz. Udanych zakupów!

edit / Zyga
wywaliłem linki po nazwach i tak wiadomo o jakie buty chodzi

Napisane Jun 1, 2015, 10:03 am
wiktor82

wiktor82
kamoxcraft powiedział(a):
andriusza90 powiedział(a):
Ja też mam croppy i dają radę.
też mam, tylko dorabiałem 3 razy podeszwę, w 3 parach :)

Dajcie spokój z butami z Cropp'a i wogóle z tą marką...

Napisane May 9, 2015, 1:57 pm
Szkoła Deskorolki Tricki Kroolik78 86 1
wiktor82

wiktor82
Jeśli po tym czasie od kiedy pisałeś dalej noga Ci spada z deski to znaczy że za mało jeździsz, lub nie wyciągasz wniosków z błędów. METODA PRÓB I BŁĘDÓW i musi wreszcie siąść.

Napisane Jun 10, 2015, 10:58 am
jaką szerokość i długość deski Sprzęt Sosen10 5 1
wiktor82

wiktor82
Może i rozmiar buta to jest mit, ale dopiero jak już jeździsz i wiesz czego chcesz a nie zaczynasz. Na początku to ma znaczenie. 8.0 powinno być ok, ale te troszkę mniejsze też nie będą złe bo będą lżejsze co przy nauce ollie może się przydać. Z kolei stanie na desce i sama jazda to lepsze będzie 8.0 a nawet 8.125 w tym konkretnym przypadku.

Napisane Jun 9, 2015, 10:55 am
który deck wybrać superior czy dgk stevie whiliams ? Sprzęt Sosen10 3 1
wiktor82

wiktor82
Tymi dwoma, czyli?

Napisane Jun 4, 2015, 9:11 pm
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 2
wiktor82

wiktor82
Dokładnie, bierz jakąś kompletną deseczkę, ale tą z tych marek skejtowych. Te Tony Hawk chyba teraz będą najtańsze, jakieś 2 stówki z hakiem. Rozmiarowo patrząc na to co napisałeś to ok 7.75 - 8.0. Jakbyś potrzebował jakiejś rady jeszcze to pisz na priv. Yo!

Napisane May 27, 2015, 4:46 pm
wiktor82

wiktor82
Deskę Tony Hawka odpuść sobie bo jest za wąska na Twój wzrost i rozmiar stopy. Celuj w coś powyżej szerokości 8.0. Koła też żeby były większe, myslę że min 53 na początek - większe koła bardziej komfortowa i szybsza jazda. Jeśli celujesz w kompletną deskorolkę, to trucki powinny być dobrane już odpowiednio do szerokości deski, ale też to sprawdź - nie mogą być od niej szersze. Łożyska, przynajmniej na początku to najmniej istotna rzecz - większe prędkości nie pomogą Ci w nauce, więc olej rozważania nad współczynnikiem ABEC.

To jest ogólnie taka rada płynąca z własnego i znajomych wieloletniego doświadczenia, ale pamiętaj że Tobie w przyszłości może się dobrze jeździć na desce wąskiej np. 7.75 i małych kołach np 51mm ale to dopiero będziesz wiedział po jakimś czasie. Jak byś potrzebował jeszcze jakiś wskazówek to pisz. YO!

Napisane May 11, 2015, 7:00 pm
Kto jedzie na woodcamp 2015? Miejscówki teenmuffin 7 1
wiktor82

wiktor82
Stary, jeździłem kilka razy na Woodcampy, co prawda w innej formie niż obozowicz, ale powiem Ci tylko tyle, że możesz jeździć w czym chcesz. Liczy się zajawka a nie to w co się ubierasz. Jednak jeśli przymierzałbyś się do zakupy butów przed wakacjami to koniecznie bierz skejtowe, będą zarówno dobre do chodzenia jak i na deskę. Złap jakąś promocję i nie powinno wyjść tak drogo.

Napisane May 15, 2015, 7:28 pm
Jestem Początkujący prosze o pomoc Tricki Aseriel 5 1
wiktor82

wiktor82
Aseriel powiedział(a):
Na pcatku chcialbym oprosic by nie usunieto moj temat poniewaz mam problem wychodzi mi juz calkiem ladne Ollie tak gdzies na 5-7 cm ko jeden problem noga ucieka mi z tail prosze o pooc ;/

Po pierwsze jak poprzednicy bez katowania w kółko się nie obejdzie.
Próbuj zarówno w miejscu, ale przede wszystkim w jeździe, wiadomo najpierw powoli.
Podpatruj na żywo i na filmach jak to robią inni.
Wszystkie ruchy muszą być zgrane i cała ich kompozycja to ułamki sekundy. Potrzeba czasu żeby wszystko się zgrało w ładną i wysoką całość. Powodzenia!

Napisane May 14, 2015, 11:46 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>