Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jakie buty na deskorolkę. Co wybrać? Co kupić? Sprzęt element181 367 1
wiktor82

wiktor82
NiceOne powiedział(a):
Witam. Mam pytanie odnośnie butów. Przygode z deską praktycznie dopiero zaczynam, mam już sprzęt lecz brakuje właśnie butów. W domu mam nike takiego typu "court force hight" http://4.kicksonfire.net/wp-content/uploads/2008/03/nike-court-force-high-air-max-95-neon-green-inspired-2.jpg i czy będą sie nadawać do jazdy na desce? Jak nie to trudno, mam już upatrzone nike sb :P

nadadzą się, ale po jakimś czasie sam zdecydujesz czy jazda w butach za kostkę jest dla ciebie wygodna. Większość butów to low'y

Napisane May 9, 2015, 1:56 pm
Smar do łożysk Sprzęt brokua 5 2
wiktor82

wiktor82
brokua powiedział(a):
Nie są ceramiczne. Co myślicie o tym ? "Wysokogatunkowy olej syntetyczny z dodatkiem Teflonu® firmy DuPont. Łatwo wnika do wnętrza smarowanych komponentów tworząc czystą powłokę o woskowej konsystencji do której nie przywiera kurz. Przeznaczony do jazdy w suchych warunkach i przy wysokim zapyleni" W sklepie rowerowym za 19zł

Myślę że nie masz się co zastanawiać. W najgorszym przypadku wrzucisz je do benzyny za 5 ziko i wyczyścisz do zera. Deskorolka to też eksperymenty :)

Napisane May 9, 2015, 1:53 pm
wiktor82

wiktor82
Największym producentem łożysk i smarów jest SKF (firma zupełnie spoza branży skate) i oni mają największy wybór profesjonalnego (dosłownie) asortymentu. Podbij do takiego sklepu z łożyskami i zapytaj o smary. Pamiętaj też o czyszczeniu spirytusem. Rozumiem że to nie są ceramicsy?

Napisane May 7, 2015, 12:56 pm
Która deskorolka lepsza? Sprzęt Asegi 4 1
wiktor82

wiktor82
Szczerze mówiąc jeżdżę prawie 20 lat i nawet nie słyszałem o tych firmach. Lepiej rozglądnij się za deską za której produkcję odpowiedzialna jest firma deskorolkowa.

Napisane May 7, 2015, 12:50 pm
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 2
wiktor82

wiktor82
Jeśli nie jeździłeś jakiś czas, to myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie nowy komplet ale konkretnie firmy deskorolkowej. Sprawdzone jak najbardziej to Darkstar, Tony Hawk a ostatnio nawet Nervous ma je w swojej ofercie. Za 200 - 300 zł deska do jazdy na początek / odświeżenie tematu mistrz.Jak coś masz na oku to pisz, pomogę. Yo!

Napisane May 5, 2015, 1:51 pm
wiktor82

wiktor82
Zajebisty ten Decenzo!!!
A jeśli chodzi o deskę na początek to zawsze powtarzam, że najlepiej jest brać gotowy komplet firmy deskorolkowej. Dlaczego? Bo jest już dobrany pod względem parametrów, a po drugie to rozsądna cena. Oczywiście marketówki odpadają!!!
Jak dobrać pierwszą deskę. Jak masz dużą stopę to nie możesz brać "zapałki" w stylu 7.5 czy 7.6. Na początek dla niezdecydowanych polecam deskę w granicach 7.75 - 8.0 a po jakimś czasie będziesz już wiedzieć czego potrzebujesz. Jak coś to pisać doradzę. YO!

Napisane Apr 30, 2015, 9:33 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>