Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Łożyska Sprzęt Rodner 9 1
wronke

wronke
Skoro są prawie nowe to po co je czyścić? Gdy uzbiera się trochę brudu to dopiero wtedy.

Napisane Aug 4, 2015, 12:04 pm
Almost vs Plan B ! Sprzęt wronke 7 1
wronke

wronke
Almost czy Plan B ? Ostatnio kupiłem nowy blacik Almost i po około 2 tygodniach tail bardzo się zdarł i zrobił się czips (od samej jazdy na flacie!) mimo to blat ma dobry profil i wyśmienitego popa. Co do Plan B to też śmigałem jakiś czas temu i są spoko, nawet wytrzymałością nieco lepsze od Almosta. Tak więc według mnie, chyba lepsze deski od Plan B. A według Was ?

Napisane Aug 3, 2015, 7:44 pm
Czyszczenie łóżysk. Sprzęt wronke 8 3
wronke

wronke
A na smar też raczej tani nie jest.

Napisane Jul 31, 2015, 10:27 pm
wronke

wronke
Niby coś takiego można kupić już od 5$ tylko nie w Polsce..

Napisane Jul 30, 2015, 7:14 pm
wronke

wronke
Słyszałem,że coś takiego jak Citrus cleaner jest dobry do czyszczenia łożysk. Pytanie tylko gdzie go można kupić i za jaką cenę ?

Napisane Jul 29, 2015, 9:23 pm
Powrót do deski po dłuuuuuugiej przerwie :) Sprzęt azzorek 23 4
wronke

wronke
Te skrzypiące trucki to  normalna rzecz. Polecam obczaić kanał na yt Rat Vision- Skateboard Tech, on ma wiele filmów dotyczących sprzętu do deskorolki.

Napisane Jul 24, 2015, 3:32 pm
wronke

wronke
ból jest piękny ;/

Napisane Jul 22, 2015, 4:19 pm
wronke

wronke
Co do 5 pytania to każde łożyska na początku chodzą trochę wolno. Trzeba je po prostu wyjeżdzić. Muszą mieć też troszkę luzu, ale nie zbyt dużo. :D
/ Jak czytasz napis na desku to tam gdzie się zaczyna to jest przód.

Napisane Jul 21, 2015, 3:08 pm
wronke

wronke
Gratulacje powrotu do deski :D
1. Jeśli się coś uszkodzi czy nie będzie Ci odpowiadało to możesz śmiało wymieniać.
2. Kupiłeś już raczej dobrą deskę i nie musisz zwracać uwagi na to, że coś się rozwali.
3. Raczej nie  :rolleyes: Starsze osoby jeżdzą i nikt się z nich nie śmieje, albo po prostu nie zwracaj na to uwagi.
Pozdrawiam i miłego śmigania  ;)

Napisane Jul 20, 2015, 3:11 pm
Początkujący z wagą 95 kilo,jaka deskorolka dla mnie? Sprzęt BronekK 4 1
wronke

wronke
Do 250zł to polecam deski Speed Demons. Są spoko jak dla początkującego, ale nie wiem czy znajdziesz swój rozmiar.

Napisane Jul 20, 2015, 11:46 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>