Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Nowe butki Sprzęt kwiatek161 11 1
FF121

FF121
Buty DC ogólnie polecam, miałem DC lynx S, teraz mam adidas silas vulc i jak dla mnie DC wymiatają, dużo wygodniejsze i większy komfort.
Teraz mam zamiar kupić DC Mike Mo - http://allegro.pl/buty-dc-mike-mo-capaldi-s-bgc-wlepy-gratis-i5434880964.html

Też śmigam narazie na flacie, ucze się tricków, bo miałem 7 lat przerwy.

Napisane Jul 11, 2015, 8:28 pm
Bones Reds - problem Sprzęt FF121 11 5
FF121

FF121
Błota nie, bo gdy jest mokro to nie śmigam :d

Napisane Jul 10, 2015, 2:00 pm
FF121

FF121
Po zakupie sprawdziłem jak chodzi każde osobno i było ok. Wydaje mi się, że się uszkodziły przez nadmiar brudu.

Napisane Jul 10, 2015, 12:04 pm
FF121

FF121
Przed czyszczeniem chodziły jeszcze gorzej. Nie wiem czy uszkodziłem, ale nie chodzą tak jak powinny. Cztery pozostałe chodzą normalnie (przed czyszczeniem też w miarę dobrze) a były czyszczone w ten sam sposób, więc nie wiem w czym jest problem.

Napisane Jul 10, 2015, 11:56 am
FF121

FF121
To w jaki sposób mam je wyczyścić ? Czyściłem różnymi sposobami. Nawet tak jak na tym filmiku.

Napisane Jul 10, 2015, 10:15 am
FF121

FF121
Siema wszystkim :)

Po 7 latach przerwy znowu zacząłem śmigać, jakiś miesiąc temu kupiłem nowy sprzęt w tym łożyska Bones Reds. Wszyscy je mocno chwalili i ja sam byłem z nich zadowolony. Ostatnio poszedł mi truck i postanowiłem w czasie oczekiwania na nowe trucki wyczyścić te łożyska. Jednak mam z nimi problem, albo raczej się zawiodłem na nich. Były troszkę przybrudzone, wyczyściłem w acetonie później w rozpuszczalniku ekstrakcyjnym, ale nic nie dało. Cztery łożyska, które były od strony wewnętrznej chodzą ładnie, a 4 pozostałe ciężko. Rozebrałem je całkiem, wyczyściłem każdą kulkę i złożyłem, ale efektu dalej brak.
Ogólnie się obracają, ale z dużym oporem i słychać dziwne chrobotanie.
Oznacza to, że łożyska się uszkodziły ? Jest jeszcze jakiś ratunek dla nich ?

Pozdro

Ikona posta Napisane Jul 9, 2015, 9:21 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>