Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Buty do deskorolki Sprzęt takeverd 4 2
takeverd

takeverd
FF121 powiedział(a):
Pięć lat jeździsz a takie pytania zadajesz  :P
Z butami różnie bywa, ale 3 miechy to raczej nie wytrzymają. Mi buty po 1.5 miesiąca siadają, a też ciągłe flipuje. Nike SB polecam, ale na temat tych butów nie mam wiedzy.

A no zadaje :D ponieważ 1 raz kupie buty powyzej 100 zł . :(  bo budżet nie pozwala mi na droższe za bardzo

Napisane Jul 19, 2015, 3:09 pm
takeverd

takeverd
Znowu ja xd. Znalazłem buty na olx używane nike sb . Mógłby mi ktoś powiedzieć czy były by one warte swojej ceny? posłużyły by mi z ponad 3 miechy ? Katuje dużo flipów na desce jeżdżę ponad 5 lat. Więc jak myślicie długo bym w nich pośmigał ?

Napisane Jul 18, 2015, 10:14 pm
Co wybrać / Co kupić BUTY. Sprzęt takeverd 4 2
takeverd

takeverd
wronke powiedział(a):
Poszukaj butów DC Chase, mogą być w promocji. Ja kupiłem je za jakieś 130zł i jeżdżę w nich już półtora roku, ale ciągle je kleję.

A czym je kleisz?

Napisane Jul 16, 2015, 9:37 pm
takeverd

takeverd
Chcę kupić buty max ze 160 zł , chcę aby były wytrzymałe chce aby posłużyły mi z ponad pare miechów . Katuje flipy, tróje itd . Może ktoś mi pomóc ? Budżet rodziców nie pozwala na duże ceny

Napisane Jul 16, 2015, 6:58 pm
Buty do deskorolki Sprzęt takeverd 6 2
takeverd

takeverd
katuje flipów , troje itd. A poleciłby mi ktoś buciki właśnie jakieś wytrzymałe chce mieć je długo :( a mój budżet nie pozwala na duże ceny w sensie budżet mój jak i rodziców

Dlatego też jak już mam kupić buty po tak wysokiej cenie chciałbym aby one mi długo potrzymały

Napisane Jul 16, 2015, 1:48 pm
takeverd

takeverd
posiadał / posiada ktoś może : Buty Circa Griz ?
Chciałbym dowiedzieć się czy te o to buty by mi długo posłużyły ponieważ to są pierwsze moje buty za które mam zamiar dać ponad 100zł . Czy polecacie je? Jak myślicie długo mi posłuża? Szybko sie rozwala/dziury się zrobią? Proszę jakiegos znawce o odpowiedz bardzo mi na tym zależy bo chce kupic dobre buty :(
Załącznik : zdj tych butów

Ikona posta Napisane Jul 15, 2015, 10:17 pm
<< poprzednia 1 następna >>