Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Deska do nauki Sprzęt Bombom1no 5 1
destroymen

destroymen
Ja mam amoka deske kompetną. Dałem za nia 250 i trzyma mi sie 2 lata. Jedyne wymieniałem łożyska na nowe. Więc na początek dołóż ok 50 zł i możesz kupić coś fajnego na początek. Na deski z ''marketu'' sportowego nawet nie patrz bo kolega kupił i po 2 tygodniach trucki mu pękły przy śrubach  :thinking: i sam blat do d**y bo sie nawet grafika odkleja.

Napisane May 15, 2016, 3:00 pm
Skrzypienie Sprzęt destroymen 15 7
destroymen

destroymen
Żeby nie tworzyć nowego tematu, jakie są wasze opinie o kleju allstar gum ? Bo kupiłem nowe buty na deske i chce żeby troche mi posłużyły, nie stać mnie na to żeby co troche kupować buty za 300 zł.  :thinking: Na skate-europe jest i nie wiem czy warto go kupić.  :thinking:

Napisane May 15, 2016, 2:51 pm
destroymen

destroymen
Albo gumki albo pivot cup zajmę sie tym po tem bo i tak mam małą przerwę w postaci drobnej kontuzji :rolleyes:

Napisane May 14, 2016, 11:16 pm
destroymen

destroymen
ehh no trzeba będzie sie przyzwyczaić. Bo ogólnie łożyska chodzą super ale to nwm czy to nie wina trucków, bo jak przełożyłem moje kółka z łożyskami do kolegi deski to nie było żadnego skrzypienia.

Napisane May 13, 2016, 5:15 pm
destroymen

destroymen
Dobrze dociskałem je nawet na siłe bo myślałem że źle siedzą ale dobrze siedzą i to rozpraszające pod czas jazdy "skrzypienie" rozprasza bardzo  :mad:

Napisane May 12, 2016, 11:51 pm
destroymen

destroymen
Nie jak zakręcę kółkiem to sie ładnie kręci nic sie nie dzieje  B)

Napisane May 9, 2016, 11:15 am
destroymen

destroymen
Nie mam leciutko luzu nie zakręam do oporu żeby kółko kręciło sie swobodnie.

Napisane May 6, 2016, 9:43 pm
destroymen

destroymen
Nie mam czy to może być przyczyną ?  :stare:

Napisane May 5, 2016, 11:27 pm
Deskorolka i 2 metry wzrostu. Tricki xKeneZ 6 1
destroymen

destroymen
Ja mam 190 cm i sie da  :P wzrost nie jest ważny tylko chęci  :rolleyes:

Napisane May 11, 2016, 2:21 pm
Jak się przełamać? Tricki GetGreaky 5 1
destroymen

destroymen
Ollie przychodzi z czasem, jak każdy trick. Ja jeździłem "normalnie" czyli bez tricków 2 lata. Przełamałem sie i zrobiłem pierwszy raz ollie. Najważniejsze jest to aby nie zniechęcać sie upadkami (bez nich nic sie nie nauczysz). Warto kupić ochraniacze ja łokcie i kolana.  :rolleyes:

Napisane May 8, 2016, 3:34 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>