Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Kid CuDi Rap / Hip-Hop FSM 26 1
siamak

siamak
Freestyle Cudiego po prostu miażdży ! może nie jest jakiś mega pod względem treści ale chodzi o sam bit i to w jak dobrym stylu wplątuje w melodie słowa :) po prostu na czillu a i tak wpada w ucho.

Napisane Sep 7, 2009, 7:30 pm
Granica w schodach Tricki Salva 93 1
siamak

siamak
najlepiej wyczuc ten dzien z zajawa kiedy myslisz sobie "dzisiaj to zrobie nawet jesli mialbym sie polamac" i skleic triczka. Mysle ze lepiej sprobowac cos skleic niz sie zastanawiac pol godziny i odejsc... moze wlasnie ten dzien bedzie idealny do sklejenia.. my jestesmy sprajt a strach to pragnienie ;]

Napisane Sep 17, 2008, 5:37 pm
Lakai - Fully Flared Filmy SV - dyskusje portfelik 228 1
siamak

siamak
majk mo... i wszystko jasne. bardzo dobre sv nagrane znakomitym sprzetem zmontowane przez profesjonalistow. ja polecam :)

Napisane Sep 17, 2008, 5:33 pm
Buty Cormax'a Buty repcak 300 1
siamak

siamak
hmm śmigałem w cormaxach  model RIP.. i powiem że niezbyt byłem z nich zadowolony - 1wszy tydzień ekstra ,  ładnie sie ciągnie po desce , dobrze flipki sie kopie , i niestety tylko tydzień , po tygodniu oderwała sie górna część buta szybko sie starł materiał i buty prawie że do wyrzucenia , nie wiem może ten model był taki lipawy..

Napisane Jul 11, 2007, 8:19 pm
Piosenki, piosenka przy której się rozklejacie? Hydepark artursdz 357 1
siamak

siamak
cytuje ważne zdanie " chłopaki nie płaczą"  wiec chyba takiego kawałka nie ma ;) dziewczyny lubią klimaty totalnej zamuły przy takiej muzyce.. myśli podcięcia sobie żyły hahahaha :cyclops: :cyclops: trzeba być totalnie walnietym  ^^) ^^)

Napisane Dec 22, 2006, 6:20 pm
[sonda] Wiek Hydepark Zyga 161 1
siamak

siamak
czyli w sumie połowa to małolaty z 6  podstawówki xD  :cyclops: :cyclops:

Napisane Dec 22, 2006, 6:17 pm
wypadki Hydepark rudi0343 93 1
siamak

siamak
hardcore'owe te wasze przygody  :cyclops: ja miałem spoko sutyacje - jak byłem mniejszy to braciak budował dla mnie domek na drzewie i powiedział żebym sie odsunał bo bedą gałęzie i deski spadac...ja maly glupi chłopczyk zlekceważyłem rady starszego brata i stałem w tym samym miejscu ... po czym dostałem w łeb nawet nie wiem czym i chyba byłem w szoku bo zbytnio mnie to nie bolało..odrazu pojechalem do szpitala i tam zszyli mi rane na głowie.. :P :P chyba miesiąc łazilem z bandażami na głowie  :cyclops:

Napisane Dec 22, 2006, 6:14 pm
seria photoshop Hydepark ddamaszk 66 1
siamak

siamak
Photoshop i Corel  :cyclops: :cyclops:

Napisane Dec 14, 2006, 7:18 pm
Serial animowany "Włatcy móch" Hydepark AsiaSXE 261 1
siamak

siamak
Wiejskie...nie dorównuje South Parkowi do pięt.... :thinking: :thinking:

Napisane Dec 14, 2006, 7:15 pm
Właśnie wróciłem z Angli Hydepark l0bi 106 1
siamak

siamak
i tak to nie realne.. :( :( aczkolwiek marzyć zawsze można...  :thinking: :thinking: :thinking:

Napisane Dec 14, 2006, 7:08 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>