Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 26, 27, 28, 29, 30 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
smarowanie.. Pozostałe pakul 11 1
siamak

siamak
he .. tak jak koledzy piszą tworzysz tak zwany SZTYNKS  :P mocno wsmarowujesz  i potem teścik jak wszystko ładnie slizga sie jak należy to trikujesz i po wszystkim

Napisane May 20, 2006, 9:02 pm
Cała POlska zbieraz podpisy na SKATEPARK W certum POLSKI!!!!!!! Miejscówki okoteam 86 1
siamak

siamak
pewnie że sie podpisze  ;) mam rodzine w wawie wiec sama przyjemnosc isc na deske zamiast siedziec w mieszkaniu i zanudzac sie przy jakims obiedzie rodzinnym .... znacie te klimaty hehe :P pozatym sam zaczynam zbierac podpisy o park wiec pomoge potrzebujacym !! pozdro  :cyclops:

Napisane May 20, 2006, 8:55 pm
skatepark w olsztynie Miejscówki bitmaster 21 1
siamak

siamak
heh ja mam rodzinke w olsztynie to moze bym sie wybral do was kiedys :)

Napisane May 20, 2006, 8:52 pm
Shorty's "How to go pro" Filmy SV - dyskusje deckman 65 1
siamak

siamak
shortys - slabe decki  , dobry team  = zajebisty film pod zajawke przed wyjsciem na deske  :P

Napisane May 20, 2006, 8:51 pm
Flip Sorry Filmy SV - dyskusje KANGUR13 131 1
siamak

siamak
flip sorry zajebisty klimacik :D triczki na poziomie :D mark appleyard żądzi no i jeszcze młody bastien  :) bardzo fajny soundtrack tworzący ze wszystkim jedną piekną całość  którą chce sie obejrzeć kolejny raz :) film na zajawke - idealny

Napisane May 1, 2006, 9:31 am
Trucki Roman Empire Sprzęt Mamik1 232 1
siamak

siamak
trucki ROMAN... heh ... już po samej nazwie człowiek dostaje dreszczy... do tego dochodzi fakt że mają słabe kingpiny... jak ktoś        nie ma kasy to niech kupuje.. bo lepsze to niż nic... ale ja bym ich jednak nie polecał dla bardziej zaawansowanych skaterów :stare:

Napisane May 1, 2006, 9:24 am
<< poprzednia ... 26, 27, 28, 29, 30 następna >>