Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Historia Andegranda! Hydepark dramtmds 92 1
siamak

siamak
pamietam sporo przejść z tym sklepem...i nazwa była hip - hop.pl czy coś takiego ;)

Napisane Aug 26, 2006, 8:17 pm
Telefon czy mozna się bez niego obyć???? Hydepark cs_maniak_cool 465 1
siamak

siamak
ja sobie teraz niewyobrażam żebym nie miał cegłofona....kamera i aparat dla mnie jest zbedna ;)

Napisane Aug 26, 2006, 8:12 pm
Buty Es Buty PreMierGoo 304 1
siamak

siamak
es zajebista firma ale butów dobrych nie tworzy...wygląd jest odrażający no i wytrzymałość też nie za dobra... popieram kupno falleników ;)

Napisane Aug 26, 2006, 7:44 pm
Konkurencja dla Mullena??? Pozostałe Michal669 276 1
siamak

siamak
spoko smiga ale nie ma stylu...i co chwile powtarzają sie te same triki wiec filmik powoli sie zaczyna nudzić...  :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops:

Napisane Aug 26, 2006, 10:40 am
Co sądzicie o cheatowaniu w grach??? Gry, konsole, pc, internet... cs_maniak_cool 168 1
siamak

siamak
weście o tym nie gadajcie .. zjebane kody psują całą zabawe !!!  :cyclops: :cyclops:

Napisane Aug 24, 2006, 9:31 am
Podświadomość??Co to takiego... Hydepark mikel1994 22 1
siamak

siamak
na biologii o tym było gadane... jak dobrze pamietam chodziło o odruchy wrodzone i nabyte ;) czasem poprostu robimy coś z przyzwyczajenia...to bardzo cieżkie do wytłumaczenia...np zabieramy reke jak coś nas ukuje.. w trakcie snu bez naszej świadomości drgają mięsnie po wiekszym wysiłku... ja mam takie akcje

Napisane Aug 24, 2006, 9:29 am
A a avaria Hydepark massurek 38 1
siamak

siamak
ale klapa...wioska...fuszera... ehhh :osama: to jest denne ... ale smieszy mnie taka totalna amatorka  :cyclops: :cyclops:

Napisane Aug 22, 2006, 6:56 pm
shorty's Sprzęt skatelife 30 1
siamak

siamak
ddamaszk powiedział(a):
wiec tak... zalezy jak trafisz. dla mnie cienkie deski
no masz racje... dla mojego kumpla poszła po 2 tyg....  ^^) ^^)

Napisane Aug 22, 2006, 6:35 pm
Co daje wam największą zajawkę? Pozostałe maska8 116 1
siamak

siamak
mi daje zajawe jak zrobie coś porządnego czego sie uczyłem jakiś okres czasu ;) do tego dochodzą jeszcze sv ;) ;)

Napisane Aug 21, 2006, 11:07 am
Elementality Vol. 2 Filmy SV - dyskusje martex 34 1
siamak

siamak
łał  :cyclops: thx za info .. vol.1 było kozackie szczególnie Colt Cannon fajnie śmigał ;) ten bs kick na 50 - 50 na railu w dół... ahh... no cóż czekamy w takim razie na vol. 2 !!!  :cyclops: :cyclops:

Napisane Aug 21, 2006, 11:04 am
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>