Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Bitmakeing w Polszy. Rap / Hip-Hop GordonPzn 49 1
owl

owl
Sprawdźcie "Rasmentalism". Mentos odjebał tam kawał dobrej producenckiej roboty. Naprawdę mistrzostwo.

Napisane Sep 1, 2008, 12:03 am
lucid dream - sen świadomy Hydepark Kroolik182 248 1
owl

owl
Pioterv powiedział(a):
No i sam sobą sterowałem i poszedłem w tym snie do domu i mowie: kurde teraz bedzie trzeba powiedziec ze mi hajs zabrali... i sie obudzilem

Jakby to był świadomy sen, to byś nie mówił, że "trzeba będzie powiedzieć, że Ci hajs zabrali", tylko, że "to tylko sen i co z tego, że mnie skroili"?

Napisane Jul 25, 2008, 11:36 am
Pieniądze z rapu - powód do dumy czy wstydu? Rap / Hip-Hop ABiD 152 1
owl

owl
Jeśli ktoś tworzy własną markę odzieżową i zarabia na tym miliony (patrz USA), albo setki tysięcy (patrz np. Polska), to tylko dobrze o nim świadczy. Przedsiębiorczość to cecha bardzo ważna we współczesnym świecie.

Napisane Jun 11, 2008, 2:13 pm
A pamiętsz gume Turbo a pamietasz ... Hydepark emilkaa 483 3
owl

owl
BlackHaUsE powiedział(a):
jestem z 93  znam to wszystko o czym muwicie

a no i młodsze roczniki bywają debilami, jeśli chodzi o język ojczysty, bo nie czytają książek :P

Napisane Jun 9, 2008, 9:46 am
owl

owl
RWTF powiedział(a):
teraz dzieciaki mają, tylko komp, net i tv

Noo, racja. Te roczniki powyżej 90' moim zdaniem to już nie te dzieciaki , co kiedyś (Mój kumpel przypuszcza, że to wszystko przez pampersy, bo nie musieli mieć pieluch wielokrotnego użytku) . Jak ja byłem w podstawówce, to właśnie cały dzień spędzało się na podwórku. I to podwórko było zapełnione dzieciakami. Mieliśmy bramkę, której jednym słupkiem było drzewo, a drugim przyniesiony śmietnik. Latało się po dachach wszystkich niższych garaży i opuszczonych budynków. Jedyne, co teraz widzę na podwórku to żule i ludzie z psami. A dzieciaki gdzie? Napierdalają w domu na kompie i wyżywają się przez internet, zero ruchu, zero cwaniactwa, tylko amerykanizacja.

Napisane Jun 6, 2008, 3:15 pm
owl

owl
Zyga powiedział(a):

i fluorowanie zębów i higienistkę w szkole.

ależ ja tego kurwa nienawidziłem :D W przedszkolu też to miałem ;)

Napisane Jun 3, 2008, 12:14 am
Komedie Hydepark davidek92 173 3
owl

owl
nyggasex powiedział(a):

Jaki Ty jesteś głupi to mnie przeraża.. czy ja pisze, że czas serferów jest wspaniały? Film nie ma być wspaniały, tylko ma śmieszyć.. mnie śmieszy, Ciebie nie bo Ci religia pewnie nie pozwala... palancie ;]

Dorośnij plz.

PS Tego zdania z religią nie czaję, coś Ci się pomyliło:/

Napisane Jun 4, 2008, 5:40 pm
owl

owl
nyggasex powiedział(a):
owl powiedział(a):
wesli powiedział(a):
Najlepszą komedie jaką widziałem to Czas surferów kozak sprawa
– PUK. PUK. PUK!
– Kto tam?
– Nie, k*rwa, „kto tam”, tylko PUK mi daj! Kod PUK!
z tego tekstu sikom dalej niż widzę

Moim zdaniem, "Czas surferów" to totalna żenada. Marna gra aktorów, wciskanie na siłę w scenariusz tekstów, które miały stać się powszechnie znane, ale coś z tego nie wyszło,
ogólnie marny film.

A Ty kto *****? Znawca trudnego kina? Czas serferów jest zajebisty, kto ma inne zdanie ciotuje, albo jest matką frycola, elo

Poszukaj we wcześniejszych moich postach filmów, które wymieniłem. Obejrzyj je i potem porównaj do Twojego wspaniałego "Czasu surferów".

Napisane Jun 1, 2008, 1:35 am
owl

owl
wesli powiedział(a):
Najlepszą komedie jaką widziałem to Czas surferów kozak sprawa
– PUK. PUK. PUK!
– Kto tam?
– Nie, k*rwa, „kto tam”, tylko PUK mi daj! Kod PUK!
z tego tekstu sikom dalej niż widzę

Moim zdaniem, "Czas surferów" to totalna żenada. Marna gra aktorów, wciskanie na siłę w scenariusz tekstów, które miały stać się powszechnie znane, ale coś z tego nie wyszło,
ogólnie marny film.

Napisane Jun 1, 2008, 12:49 am
religia ;] Hydepark Kroolik182 320 1
owl

owl
Ej, a jakbyś napisał, że Jezus nas nie zbawił, tylko był zmitologizowaną postacią historyczną, to co byś dostał? :D

Napisane Jun 4, 2008, 5:38 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>