Załóż konto Szukaj Pomoc


skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
problemy początkującego Tricki mormorando 2 1
mormorando


mormorando
Siema
Od jakiegoś czasu po złapaniu zajawki na samą jazdę na desce próbuje nauczyć się ollie, bo wiadomo -podstawa. Po obejrzeniu 1000 filmów jak to zrobić, spędzeniu X godzin na trawie, asfalcie itd nadal idzie mi to średnio mocno, ale szczerze mówiąc nie wiem już co mam zrobić, żeby szło lepiej. Mam już styrane buty od jeżdżenia nimi po gripie a i tak, gdy próbuje skakać noga leci mi w zupełnie innym kierunku a potem spada w to samo miejsce. Wrzucam slow-mo z dwóch miarodajnych prób. Powiedzcie prosze co mogę zrobić, żeby zaczęło coś wychodzić lepiej

https://drive.google.com/file/d/1FE9rbP41l0SE5-hycghQZoKIVselvfSp/view

Napisane Mar 30, 2018, 9:56 pm
Renowacja mocno używanej deski Sprzęt mormorando 2 1
mormorando


mormorando
Siema!
Pare miesięcy temu zaczęłam moją zajawkę z deską i kupiłam wtedy przez jeden z portali internetowych deche z Plan B. Jako, że jestem kompletnie nowa w temacie a sprzedający nie udzielił mi zbyt wielu info na temat deski nie wiem jakie ma wymiary, rodzaj kółek, trucki itd. Deska była kupiona jako wstęp do zajawki, bo powiem szczerze nie wiedziałam czy jest sens wyrzucać kilka stów na coś, co może mi w ogóle nie siąść. Ale zaczęło siadać i teraz chciałabym wymienić w niej łożyska, kółka i być może trucki (są baaardzo już zjechane i zaczęły rdzewieć).
Kompletnie nie wiem, jak się do tego wszystkiego zabrać tzn:
- jak sprawdzić wszystkie wymiary deski? (blat,trucki, miękkość kółek itd)?
- jakie marki i rodzaje wybrać? (pod kątem głównie jazdy na ulicach)
- jak wymienić wszystko w desce (to będzie mój pierwszy raz), gdy jest ona w naprawdę kiepskim stanie (pordzewiałe montażówki, starte śruby w kółkach do tego stopnia,że nie mogłam zwykłym kluczem odkręcić)?

Z góry dzięki za pomoc

Napisane Mar 28, 2018, 9:29 pm
Deskorolka Plan B na początek? Sprzęt mormorando 2 1
mormorando


mormorando
Jestem kompletnym świeżakiem w temacie i chce kupićjakiś przyzwoity sprzęt na początek. Może być używany, bo zależy mi na jak najniższej cenie (w razie gdyby zajawka jednak przeszła). Mam na razie propozycje tej deski :
https://www.olx.pl/oferta/deskorolka-plan-b-CID767-IDm0Hki.html (ogłoszenie)
https://youtu.be/YhFFr1FuqiM (filmik z deską)

Cena mnie bardzo kusi i z tego, co czytam opinie w necie o firmie to bardzo przyzwoita. Mam jednak wątpliwości, czy rozmiarowo będzie okej. Sprzedający podał mi jedynie wymiary 19cm x 77cm.
Czy przy wadzę 50kg i rozmiarze buta 38/39 taki rozmiar decku bedzie okej na początek?

Napisane May 21, 2017, 1:58 pm
<< poprzednia 1 następna >>