Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
wegetarianizm Hydepark MiRoNkA 199 2
MrDariusz

MrDariusz
Moim zdaniem to fajne, i brawo dla Ciebie. Ja nie lubię wytykania innym tego co jedzą. No i to się tyczy zarówno wegan jak i osób, które jedzą mięso. Organizm każdej osoby ma inne zapotrzebowanie no i mięso też jest potrzebne dla zdrowej diety.

Napisane Feb 16, 2018, 8:38 am
MrDariusz

MrDariusz
Wegetarianizm może być ok, o ile białko zwierzęce jest zastępowane białkiem roślinnym. I o ile ktoś jest wegetarianinem, bo  są też tacy, którzy ewentualnie w niedzielę schabowego :D A to chyba nie o to chodzi :)

Napisane Sep 26, 2017, 6:59 pm
Literatura grozy Hydepark panFinger 11 2
MrDariusz

MrDariusz
No King jest już prawdziwą legendą i myślę, że został pewnym wyznacznikiem dla wielu autorów. Ja ogólnie wolę kryminały ale historie, które pisze King bardzo działają na moją wyobraźnie. Ogólnie to z jednej strony faktycznie się boisz a z drugiej strony nie możesz przestać czytać:)

Napisane Feb 16, 2018, 8:36 am
MrDariusz

MrDariusz
Ja raczej czytam thrillery i kryminały, horrory wolę oglądać na dużym ekranie, lepszy efekt. Mogę polecić H. Cobena. Ma fajny styl pisania, a historie naprawdę wciągają.

Napisane Dec 14, 2017, 9:58 am
Kawalerski Hydepark eqq 19 1
MrDariusz

MrDariusz
Ja mam kawalerski kumpla w Sylwestra więc może być ciekawie. Dodatkowo organizuje imprezę jego brat, a on na prawdę ma niesamowite pomysły. Mam nadziej, ze nie obudzimy się gdzieś na drugiej stronie półkuli  B) A tak serio ma być bardzo kulturalnie, impreza w domu, dobre jedzenie i picie, a reszta się zobaczy  :rolleyes:

Napisane Dec 14, 2017, 10:05 am
robienie zdjęć w ruchu Hydepark leVita 4 1
MrDariusz

MrDariusz
Ja mam UV i polaryzacyjny i efekty są wystarczające. Jeśli chcesz dużo robić takich zdjęć to możesz spróbować jakiś innych, a może jakiś konkretny obiektyw.

Napisane Dec 14, 2017, 9:56 am
Bieganie dla początkującego Hydepark nelly1 13 1
MrDariusz

MrDariusz
Sprint niekoniecznie dla zaawansowanych ;) Są zaawansowani, którzy wcale nie sprintują. Skupiają się na czasach na krótkim dystansie albo robią długie dystanse. Każda dyscyplina znajdzie swoich zwolenników.

Co do ubioru polecam zakładać ciuchy tak, jakby na zewnątrz było więcej o 5 stopni, niż jest realnie. Jak biegamy, to się pocimy i grzejemy, jest nam zdecydowanie cieplej, niż przechodniom. Także 10 stopni na zewnątrz i czapka to nie jest dobry pomysł ;) Po kilku wybieganiach sam będziesz wiedział, jak to rozegrać.

Napisane Sep 26, 2017, 7:05 pm
Lotto Hydepark Gaski 47 1
MrDariusz

MrDariusz
Czasem zainwestuję i zagram za kilka złotych. Trzy losy to mniej, niż bym wydał na kebaba, a może mi się to opłacić :D Trafiłem trójkę 4 razy, ale na więcej mi się nie poszczęściło.

Napisane Sep 26, 2017, 7:01 pm
<< poprzednia 1 następna >>