Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Skatepark w Bydgoszczy Miejscówki 666KrIs666 93 1
wrotek

wrotek
bedzie skatepark kryty w myslecinku, bedzie platny, bedzie tam bowl, wszystko to dzieki inicjatywie bmxowcow i bedzie on w polowie pazdiernikia skonczony(tak w wyborczej pisali)nie wiem my kiedys bylismy u takiej babki ale okazalo sie ze chciala sobier tylko reputacje poprawic i nic nie zrobila wiec nie wiem. no ale jak juz w gazecie o tym mowia to raczej bedzie:)

Napisane Aug 24, 2006, 1:25 pm
Turbonegro Rock / Metal BaRRy 33 3
wrotek

wrotek
nie no nie ma sprawy:)
ja polecam
całą płytę ass cobra(nie wiem mi się najbardziej podoba)
a tak to:
drenched in blood
le saboteur
turbonegro must be destroyed
babylon forever
wasted again
all my friends are dead
selfdestructo bust
gimme some
get it on
rock against ass
remain untaimed
train of flesh
nie no dobra bo zaraz wszystko wypisze ale nie moge sie opanować. mysle nad najlepszymi utworami wartymi polecenia i przychodza mi do głowy kolejne i kolejne aż w końcu wszystko bym wypisał:) btw sprawiłem sobie przypinki turbonegro i są boskie(hmmm.....chyba podniecam się jak dziewczyna ale cóź:D ) jakby ktoś miał namiar na koszulki turbonegro to prosiłbym:)

Napisane Feb 13, 2006, 12:22 pm
wrotek

wrotek
a jak ci powiem (bez obrazy oczywiście) że I got erection powstało w 96 roku kiedy niejaki dicamillo prawdopodobnie na chleb mówił bep a na muchy tapty a o gnar killu mu się nie śniło to nadal będziesz twierdził że oni wymyślili i got erection. znów bez obrazy ale jeśli znany i lubiany bam margera i wszyscy którzy z nim się wiążą coś hmmm.....sygnują to nie znaczy że oni to wymyślili(to nie do ciebie barry, tylko do wszystkich zaślinionych fanów bama, którzy świata poza nim nie widza i blablabla:P)

Napisane Feb 10, 2006, 5:13 pm
wrotek

wrotek
ha w końcu jakiś porządny temat na tym forum:P ja kocham turbonegro, nawet sobie ich płyty oryginalne sprowadzam. są wyjątkowi. dzisiaj wpadła mi w ręce ich koncertówka....utwór, który zapewne znasz "i got erection" trwa 8 minut i w tle zachwyceni i doprowadzeni do kolejnego orgazmu turbojugend drą się w niebogłosy "I GOT ERECTION" coś cudownego. ostatnio moim faworytem jest "drenched in blood(D.i.B) z płyty scandinavian leather, a ich płyta która może lecieć bez przerwy to "ass cobra" nie wiem podoba mi sie to że jest taka brudna i w ogóle.zresztą nie umiem nawet opisać w ludzkim języku jak się jaram turbonegro:D:D:DD

Napisane Feb 3, 2006, 11:40 pm
Slayer Rock / Metal poplas13_nidzica 99 1
wrotek

wrotek
najlepszy ich album to south of heaven i basta:P:P ale każdy ma włąśną opinie:D

Napisane Sep 27, 2005, 3:30 pm
<< poprzednia 1 następna >>