Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jak to zrobić? Tricki Adi21 635 1
Baniaa

Baniaa
Siema macie jakiś sposób żeby poprawić flicka na desce przy ollie? Chodzi mi o to tarcie nogą przednią przy skoku ponieważ jak robię flicka to obcieram buta przy cholewce i kostce przez co szybko sie niszczy a wiem, że to nie jest prawidłowy flick, ogólnie stopa dziwnie się ustawia a ja mam słabą kontrole nad tym, niby próbuje trzeć prawidłowo i stawiam stopę boczną podeszwą buta ale w pewnym momencie, nawet nie wiem którym po prostu muszę trzeć cholewką.

Napisane Mar 17, 2019, 6:55 pm
Łożyskoo! Sprzęt Baniaa 2 1
Baniaa

Baniaa
Siemano! Mam pewien problem, czyściłem sobie łożysko i całe się rozleciało. Kulki powypadały i jakby to ująć, rozłożyło się na części pierwsze... Macie jakieś sposoby na składanie łożysk czy lepiej dokupić jakiś tani badziew z sklepu?

Napisane Oct 6, 2018, 5:50 pm
Problem z wysokim ollie Tricki Baniaa 1 1
Baniaa

Baniaa
Siemano, zakładam temat bo od jakiegoś czasu mam problem z wysokim ollie. Co najdziwniejsze są dni w których potrafię skoczyć ponad 50cm i takie że 20cm nie doskoczę. Nie potrafię tego zrozumieć a żeby nie było tak kolorowo to ja ogólnie dziwnym człowiekiem jestem bo znajde sobie nowe zainteresowanie to zawsze mam ten sam problem, na początku wszystko idzie świetnie a potem jak gdyby nigdy nic nie potrafie powtórzyć tego co robiłem wcześniej. Nie jestem w stanie stwierdzić czy to jest jakaś kwestia psychiki czy popełnianych błędów, a może zupełnie innych czynników. Prosze was o pomoc bo nie chce rezygnować z tej jakże zajebistej pasji tylko dla tego że mam problemy z ollie.
Dopisze jeszcze że jeżdzę już jakieś 4 miesiące, i to nie jest problem z deską ponieważ sam mówiłem że potrafiłem skakać 50cm+.

Napisane Sep 30, 2018, 1:38 pm
<< poprzednia 1 następna >>