Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Amortyzacja Sprzęt ItsMeNoodle 3 2
ItsMeNoodle

ItsMeNoodle
Zyga powiedział(a):
Im wyższa cyferka przed A tym koła twardsze. Na 101A to koła bardzo twarde. Było o tym na forum już milion razy.

SHR to skrót od Super High Rebound. Niby w ten sposób są oznaczane koła super sprężyste cokolwiek miałoby to znaczyć - nie przypominam sobie żebym widział to oznaczenie gdzieś na kółkach do deskorolki. Raczej przy gumkach o ile pamiętam. Ale spokojnie... jak nie masz gumek z kamienia to deska i tak będzie skręcać.

Nie chodzi o kółka, myślę, że chodzi o gummki ale nie jestem pewien.

Napisane Nov 24, 2018, 10:59 am
ItsMeNoodle

ItsMeNoodle
Do czego służy amortyzacja w deskorolkach? Na ********** znalazłem kompletną deskorolkę \"swoich marzeń\" (jest idealnie dostosowana do moich wymagań. Przy amortyzacji pisze \"95A, SHR\". To dobrze? Słyszałem, że od amortyzacji zależy też, czy da się regulować trucki w deskorolce. To prawda?
PS Szukałem na Internecie informacji o tym, ale nic nie znalazłem...

edit zyga / wyciąłem link do sklepu

Ikona posta Napisane Nov 22, 2018, 3:43 pm
Łożyska w deskorolce Pozostałe ItsMeNoodle 3 1
ItsMeNoodle

ItsMeNoodle
Czym smarować łożyska w deskorolce i w czym je czyścić? Słyszałem, że benzyna ekstrakcyjna jest dobra do czyszczenia, a smar firmy Bones, ale chcę się upewnić :)

Ikona posta Napisane Nov 20, 2018, 7:46 am
Blat w deskorolce Sprzęt ItsMeNoodle 2 1
ItsMeNoodle

ItsMeNoodle
Czy jak kupię deck do deskorolki, to będą w nim fabrycznie wywiercone dziury na montażówki? :)

Ikona posta Napisane Nov 14, 2018, 8:24 pm
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 2
ItsMeNoodle

ItsMeNoodle
Zyga powiedział(a):
Desek enuf nie znam.

Zobacz na te https://pl.skate-europe.com/producer/869-tricks

Spokojnie powinna wytrzymać więcej niż pół roku.

Dzięki! :)
Ale teraz mam dylemat - przetestować Enuffa czy kupić Tricks... Nie wiem, jeszcze czas ;) W końcu w zimę nie będę jeździł  :cyclops:

Napisane Nov 14, 2018, 8:00 pm
ItsMeNoodle

ItsMeNoodle
Wiem, że już raz to pisałem, ale nie na forum więc proszę was o radę
Jaki komplet polecacie w granicach do 400zł? Chodzi mi o szerokość - 7.75, długość 31, koła 95A-99A i łożyska w miarę dobrę, żeby starczyły tak na pół roku. Patrzyłem na te, co sądzicie?

model Homerun lub Touchdown.
;)

edit / wyciąłem link do desek enuf

Napisane Nov 13, 2018, 9:47 pm
<< poprzednia 1 następna >>