Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 27, 28, 29, 30, 31 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
czy w waszych miastach też stare babcie sie na was wydzieraja jak jeździcie Miejscówki Fini 672 1
webster

webster
;) :P B) :) :mad: :rolleyes: :thinking: :cyclops:taaaaaaaaaaa...;/ nienawidze gdy jakaś babcia zaczyna nawijac to jest pomnik tu nie wolno jezdzic nie szanujecie pieniedzy ktore na to wydano... a my oddajemy czesc uprawiając skateboarding hehe;p :cyclops: :thinking: :rolleyes: :stare: :mad: :O :( :)

Ikona posta Napisane Jan 5, 2006, 6:48 pm
Wasza ulubiona miejscówka?? Miejscówki Gaski 259 1
webster

webster
;) :P B) :(teatr muzyczny w gdyni-marmur, schodki od 2 do chyba 8, zajawka zawsze jest jakiś pewik czy rurka i oczywiscie jakis ziomek katający następną lubianą przezemnie miejscówką jest krzyż w gdyni każdy zainteresowany niech wpisze se w wyszukiwarce gdynia to sie dowie o co chodzi;p jest to fajnt pomnik do nauki grindów i slideów 3 z ulubionych miejscówek jest skwer kościuszki w gdyni jest tam pomnik mi oczywiscie marmur:D:D na skwerze znajduje sie również róża wiatrów -rurka przy 3 schodkach jest ona w mej galerii robie tam boarda, jest jezcze jedna miejscówka dworzec główny pkp jest tam zajefajna 7-mka z której juz poleciało kilka fajnych triszków:D ja narazie tam tylko ollie zdołałem zrobic to chyba na tyle z naszych fajnych miejscówek w gdyni  :) :mad: :stare: :rolleyes: :thinking: :cyclops:

Ikona posta Napisane Jan 5, 2006, 6:44 pm
gdzie przymoncowac rurke zeby jej nie ukradli? Miejscówki youzeka 28 1
webster

webster
my chowaliśmy w krzaki tak ze nikt nawet nie zdawał sobie sprawy ze moze byc w nich ona schowana teraz stała sie dla nas zbyt niska wiec oddalismy ją naszemu koledze który dopiero zaczyna przygode z deską

Napisane Jan 5, 2006, 6:38 pm
dlugie spodnie Pozostałe kaq 182 1
webster

webster
ja nosze zwykłe średnio wąskie spodnie nie lubie takich mega rap ale takie posrednie miedzy rurami a szerszymi są spoko! zawsze nosze spuszczone lekko ale bez przesady oczywiscie nie jestem jakims hip hopowcem jak cos poprostu nie lubie spodni opinających kutasa;p ale nie lubie także szerokich

Napisane Jan 5, 2006, 6:36 pm
Trucki Venture Sprzęt dawidd64 265 1
webster

webster
uchoglogow 
"Heh.. adiskatezaw wiesz musze Ci powiedzieć ze w bład kolege wprowadzasz.. ja jezdze sporo lat mam doswiadczenie w sprawie dobierania sprzetu rowniez..NIE MOZESZ MU POWIEDZIEC ze sa "malo scieralne" bo to gówno prawda.. oczywiscie trucki sa zrobione z roznych stopow ale  ich scieralnosc nalezy od masy skatera i przede wszystkim od tego po czym sie grunduje!! wiadomo,ze bardziej traki sie zjada na marmurze nic na katowniku.. wiec napisales to zyt ogólnie.. a ustawic je można pod siebie jezeli ktos lubi srednio rozkrecona deske lub sztywna  - innej opcji nie ma bo jak juz wczesniej napisalem trucki Venture maja krótkie kingpiny wiec jak wolisz rozkrecone i NISKIE  to proponowalbym po tej cenie ttrucki Tensor a jesli lubisz rozkreconą deske i srednia wys. to napewno posłuża Ci jak nalelepiej chociażby Destructo.aha!!JEZELI JESTES FANEM ROZKRECONEJ DESKI I NISKICH TRUCKÓW TO PROPONUJE THUNDERY!!  pozdro ALL Peace" 

wszystko było by ok gdybyś nie polecał trucków destructo bo sie łamią każdemu kto je miał mowa oczywiscie o tych których znam mi tez pękł destructo więc najleprzymi truckami są thundery ja mam qpilem uzywane w prawie idealnym stanie i jezdze juz caly rok prawie i są zajefajne nic sie z nimi poważniejszego nie dzieje poza tym ze jak każde trucki trzeba co jakiś czas gwintować no i royale są niezłe ale ciężkie

Napisane Dec 3, 2005, 5:11 pm
N-Style 30.10.2005 Pozostałe Ciucias 30 1
webster

webster
no spoko triczkow bylo mało ale zawsze;p bk z tej prowadzącej ogólnie fajnie se pojezdziles pomimo ze krótko;d

Napisane Oct 31, 2005, 5:25 pm
<< poprzednia ... 27, 28, 29, 30, 31 następna >>