Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Blat 7.9 a trucki Venture 5.25 Sprzęt brokua 7 3
brokua

brokua
zamawiam kolejny blat pod 5.25 myslicie ze 7.8 bedzie spoko ? bo chcialem mniejszy rozmiar niz ostatnia 8' a nie mam kasy na inne trucki

Napisane Aug 3, 2015, 11:41 pm
brokua

brokua
własnie na niektórych stronach pisze ze od 7.9  bedzie pasowalo do 5.25 a na niektorych od 8 . Trucki mam niecaly rok to oska chyba troche sie zjechała, a nie mam kasy na trucki, poczekam jeszcze może ktos sie jeszcze wypowie, a jak nie to pojde do skateshopu tam zmierze wszystko i zobacze, w ostatecznosci kupie  8'

Napisane Jul 15, 2015, 11:10 pm
brokua

brokua
Witam. Jak w temacie czy taka opcja będzie ok? bo mam obecnie 8.06, a jest za szeroka... 8 też nie  wchodzi w gre chodz pod te trucki była by idealna, mierzyłem trucki to miały  troche ponad 20 a blat 7.9 ma ok 20.1cm ale jak wiadomo, wymiary wymiarami, ale jak przyjdzie co do czego zamówie 7.9 a tu trucki będą wystawać to bedzie lipa , dlatego wole sie upewnić na forum. Pozdrawiam

Napisane Jul 15, 2015, 10:03 pm
Smar do łożysk Sprzęt brokua 5 2
brokua

brokua
Nie są ceramiczne. Co myślicie o tym ? "Wysokogatunkowy olej syntetyczny z dodatkiem Teflonu® firmy DuPont. Łatwo wnika do wnętrza smarowanych komponentów tworząc czystą powłokę o woskowej konsystencji do której nie przywiera kurz. Przeznaczony do jazdy w suchych warunkach i przy wysokim zapyleni" W sklepie rowerowym za 19zł

Napisane May 8, 2015, 9:56 am
brokua

brokua
Witam.

Potrzebuje dobry smar do łożysk, myśle nad syntetycznym smarem teflonowym, który kupie w rowerowym koszt to ok 20 zł, kupiłbym z bonsa (chodz skład ma jak wyżej wymieniony) , ale obecnie nie mam 50 zł na taki wydatek. Chyba, że jest jakiś lepszy smar to proszę pisać, dodam że to musi być najlepszy smar, bo nie chce zjebać łożysk bones swiss . Pozdro

666gosc666 edit: warn za slownictow

Napisane May 5, 2015, 2:54 pm
<< poprzednia 1 następna >>