Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Najgorsze skateparki w Polsce Miejscówki padi1 300 1
domifinger

domifinger
Ostatnio byłem na Open'erze, przed koncertami chodziłem na plażę do dzielnicy Babie Doły. Zaraz przy zejściu z klifu jest najbardziej żałosny 'skatepark', jaki widziałem w życiu, niestety nie mam zdjęć, ale jestem pewien, że jeżeli ktoś tam był to dokładnie będzie wiedział o co mi chodzi. ; )

Napisane Jul 15, 2010, 12:08 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 1
domifinger

domifinger
Dawno mnie tu nie było, a w międzyczasie stałem się posiadaczem jednych z najładniejszych Najków, jakie widziałem. ; )

http://i46.tinypic.com/2uhmse9.jpg

Napisane Jul 15, 2010, 11:59 am
Ubrania Ubrania orson91 6699 7
domifinger

domifinger
Adi21 powiedział(a):

wyluzuj, po prostu troche malo inteligentne pytanie zadales skoro swoosh byl na pol buta:) czekam na zdjecia kurtki, bo zawse sie zastanawialem czy nie zakupic jakiejs Analoga :P ciepla jest?

na relaksie, ale tak wieśniacki design nie pasuje mi kompletnie do najków : )

kurteczka max ciepła, do tego z DryShellem, idealna do parku, na street ale na codzień też się zdecydowanie nada. postaram się w najbliższym czasie dać zdjęcie kurtki i porównanie z serią 2L Burka : )

Napisane Sep 29, 2009, 7:04 pm
domifinger

domifinger
Adi21 powiedział(a):
domifinger powiedział(a):
To są na pewni najki?

Nie, pumy.

się, kur.wa, uśmiałem. :huh:

doszła mi dziś Analogowa kurtka, miodzio. jak się dorwę do czasu to wrzucę zdjęcia : )

Napisane Sep 28, 2009, 9:17 pm
domifinger

domifinger
To są na pewni najki?

Napisane Sep 27, 2009, 3:56 pm
domifinger

domifinger
Dakota1 powiedział(a):
Skoro mowa o kurtkach, *foto*  jaram sie strasznie, ciekaw jestem czy jest ciepla, niby byla w dziale "zimowe" ale na taka nie wyglada.

materiał: wierzch: 88% poliester, 12% elastyna, podszewka: 100% nylon, wypełnienie: 90% nylon, 10% elastyna
no i jest jeszcze cena, 589 zl ;/

Po pierwsze: troszkę mała, przynjamniej wg mnie.
Po drugie: Te ściągacze na dole... kurtka powinna być luźna ^^
Po trzecie: trochę zbyt wygórowana cena, za tą kasę masz kurtkę z Burtona, którego nawet niższe modele są dobre, mogę polecić z własnych doświadczeń. Długo bym się zastanawiał teraz, zanim kupiłbym kurtkę z koncernu innego niż Burton (mam tu na myśli także Analoga.)

Poszukaj na *****n.

Napisane Sep 26, 2009, 12:21 pm
domifinger

domifinger
Kup sobie 6XL, co Ci szkodzi. Będzie lans na dzielni, 'czarniejszy od murzyna'. : )

Napisane Sep 22, 2009, 10:15 pm
domifinger

domifinger
Milusią kurteczkę upolowałem : )

klik

edit: hahaha widzę, że dalej nie można wklejać linków do innych sklepów : D śmieszne to jest.

KLIK

Napisane Sep 22, 2009, 6:57 pm
domifinger

domifinger
Widzę, że hejterstwo na forum żyje i ma się dobrze : ) Zamiast kulturalnie pogadać wy się jedziecie, brawo! : )

A co powiecie o ubraniach zimowych? Lubicie nosić się w zimę czt raczej jest to pora 'do przeczekania'? : )

Napisane Sep 14, 2009, 8:25 pm
śmierć Hydepark Sitara11 787 1
domifinger

domifinger
Whistler BC + K2 Pontoon + lawina

Napisane Sep 25, 2009, 8:15 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>