Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Nowy magazyn deskorolkowy !!!! Pozostałe cietrzew 33 7
cietrzew

cietrzew
moze byc recenzja filmu, napisz co uwazasz za stosowne i jest bedzie na odpowiednim poziomie to sie zobaczy. kazdy rodzaj wspolpracy mile widziany, a co do podejscia profesjonalnego to nie skomentuje : ) bo zapewne nawet nie znasz rodzaju papieru na jakim mozna gazete robic nie masz pojecia ile kosztuje jej druk albo oplacenie profesjonalnego fotografa... nie potrafisz zrobic samemu nic tylko powiedziec 'zabierz sie do tego profesjonalnie' tak wiec Panie profesjonalisto ja polecam wydac samemu jakas gazete, najlepiej konkurencyjna do wyborczej, i jak bedziesz zarabiac z tego 10 000 000 zl miesieczenie nie bede sie spieral ze to ja mam racje a Ty nie...

Napisane Mar 30, 2008, 10:41 am
cietrzew

cietrzew
jak bys czytal to bys wiedzial NO WIENC po pierFrzE mam w dópie ortografie, szukam ludzi do pisania a nie sam bede o tym pisal nie chce mi sie tego tluc poraz kolejny... napraFde jesli koź jest zainteresowany pisac na maila

Napisane Mar 29, 2008, 5:48 pm
cietrzew

cietrzew
co do organizacji: ) zapewne widzisz tylko posta na forum gdzie srednia wieku to 10 lat... ale to nie wszystko, to jest powiedzmy tylko swego rodzaju reklama i proba wylapania anonimowych osob ktore chcialy by cos w temacie zrobic i zadzialac a nie mialy kontantu albo pomyslu w jaki sposob. nie myslcie ze cale organizowanie ludzi to tylko to miejsce: )

Napisane Mar 29, 2008, 9:15 am
cietrzew

cietrzew
no wienc ja jesdem tyslegtygiem i mam f tupie czy ómiem polsgi czy nie bo tak jak w kazdej jednej gazecie (moze o tym nie wiesz) jest tzw. szczotka ktorej jedynym zadaniem jest sprawdzenie ortografi i gramatyki wiec to nie ma zadnego znaczenia czy pisze poprawnie czy nie. mysle ze to tyle w tej kwesti. a co do pisania o dupie marynie... wybacz ale o swoim zyciu nie musisz pisac...

Napisane Mar 29, 2008, 8:38 am
cietrzew

cietrzew
no wiec do kolegi ktoremu sie nie chce nad tematem myslec: za wspolprace dziekuje - sory ze brutalnie ale to ma byc powazna praca za ktora dostawal bys kase i to do Ciebie nalezy znalezienie (nie wymyslenie) ciekawego tematu i opracowanie go w dobry sposob, dalej ktos napisal ze jezdze na rolakch - juz nie, pozatym na desce jezdze od jakis 4-5 lat wiec temat co nieco ogarnaim, do tego bralem udzial w tworzeniu 2 innych gazet ktore z powodzeniem ukazuja sie na terenie calego kraju + jestem sam kilka razy czytalem info i wiem czego oczekiwal bym od takiej gazety jako potencjalny odbiorca, co do sposobu jej wydawania to oczywiscie papier jest docelowy, a co do zlewania na 'moj magazyn' Twoja brocha ; ) oczywiscie jesli stwierdzisz ze info jest lepszy szanoje Twoj wybor, ale nie olewaj z gory czegos czego jeszcze nie znasz :)
no to tyle... czekam na dalsze arty na maila

Napisane Mar 28, 2008, 11:50 pm
cietrzew

cietrzew
nie no spoko : ) ale ja chcial bym zrobic cos lepszego niz info a co do dzieci 12 letnich dlatego jest napisane prosze o probke art i zdjec : ) jak beda na odpowiednim poziomie nie przeszkadza mi ze bedzie arta pisalo dziecko ktore ma 5 lat

Napisane Mar 28, 2008, 6:12 pm
cietrzew

cietrzew
Witam,
jak w opisie... poszukuje ludzi ktorzy chcieli by wspoltworzyc nowy magazyn deskorolkowy, wszystkich chetnych prosze o przeslanie przykladowego artykulu i/lub zdjec na maila: bg11@wp.pl
ewentualne pytania na maila lub gg 2347774

Napisane Mar 28, 2008, 10:46 am
Wosk Sprzęt zdybson 137 1
cietrzew

cietrzew
no a teraz taka akcja : ) ( nie wiem czy juz to gdzies bylo czy nie ale napisze) no wiec...
mamy piekne gorace lato, temp kolo  35 stopni a swieczka na rurce sie topi i jest bardizej jak anty skate niz jak wosk...
kumpel wyczytal co z tym zrobic: )

no wiec:
1) lapiemy puszke po zimnym browarku zginamy i czyscimy nia (ostra krawedz ladnie zbiera stary wosk) rure : )
2) idziemy do sklepu i kupujemy sobie bialego jelonka ( pani zapyta czy przemyslowego czy normalnego - ja powiedzialem zeby mi sie dobrze rura slizgala)
3) wyrzej wymienionym stworzonkiem objezdzamy czysta rure... i cieszymy sie zajebista jazda na sliskiej rurze : )
4) u mnie poskutkowalo mam nadzieje ze komus to pomorze : )

Napisane Jul 20, 2007, 8:55 am
nasze wyczyny Tricki Kruku1991 287 1
cietrzew

cietrzew
no to ja na rurce... : ) soulowe tricki na prawa noge ( mizo , soule i te inne gady ) wszystkie : P topy tez, ostetnio doszedl top mistif (czy jakos tak ), z przejsc no to ulubione ostatnio soul -> bs unity -> bugged bs nifty -> mistif, acid soul -> royal ( i tu chce tts'a wsadzic jeszcze), top acid -> true mizou i top acid na backslide : ) z takich ciekawszych to chyba tyle... ;) a najlepsze co zrobilem ? top acid na rurze kolo 110 cm xD no to chyba tyle... : ) teraz zaczynam od nowa ale na lewa noge : P i beda komba szly ;P pozdrawiam PA ! XD

Napisane Jul 17, 2007, 8:54 am
Rollfest 2007 ... Pozostałe billy1 7 1
cietrzew

cietrzew
a jedzie ktos z okolic stalowej woli ? : P XD skoczyl bym ale moja ekipa raczej nie chce... ;)

Napisane Jul 17, 2007, 8:49 am
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>