Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Piosenki na wlasny przejazd.. ;] Rock / Metal inezzz 54 1
Handgrenades

Handgrenades
AC/DC Rock On Your Heart Out
A.F.I - Malleus Maleficarum
A.F.I - Fall Children
AC/DC The Razor's Edge
The Offspring - Special Delivery
Sonata Arctica - World In Your Ice (Depech Mode Cover)*

*tu pewnie przekreciłem nazwe ;)

Cóż, jeszcze pełno różnych piosenek słyszałem które chetnie dał bym w swój profil... i jeszcze drugie tyle usłysze :D

Napisane Jun 21, 2006, 8:17 pm
AC/DC Rock / Metal pitr 387 1
Handgrenades

Handgrenades
Sa tak zajebisci ze pisanie posta na ten temat zajeło by mi wiecznosc, wiec sie streszcze- sa zajebisci! :D

Napisane Jun 21, 2006, 8:07 pm
The Offspring Rock / Metal dexterm 111 1
Handgrenades

Handgrenades
Cóż mój ranking płyt... zależy od nastroju, kazda tak naprawde lubie, nie uwazam ze CO1 i Splinter sa słabe, po prostu ich granie sie lekko zmienili... uwazam ze zmiany sa lepsze niz powielanie tego samego schematu na kazdej płycie... Szkoda tylko że zmiany nie zawsze wychodza na dobre, nie mam tu na mysli Off'a, tylko najnowsza płyte A.F.I - December Underground... no ale o tym moze napisze w innym topicku ;)  A teraz typowa wyliczanka:

Ignition
Ixnay On The Hombre
Splinter
The Offspring
Americana
Smash
Co1

A piosenki to:

Burn It Up
Nothing From Something
Amazed

... kurde, wyliczanka nie ma sensu w tym wypadku, wszystkie kawałki Offa sa zajebiste :) A ostatnia rzecz. Popadanie w komercje... Nikt nie odkryje tajemnicy ze graja dla pieniedzy, bo w ten sposoob zarabiaja, NA PEWNO nie znajdziesz nie-komercyjnej kapeli ogladajac najnowsze klipy na mtv, tu nie o to chodzi kto ile za to ma kasy ale to czy fajnie graja...

Napisane Jun 21, 2006, 7:57 pm
Jaki jest twój styl? Pozostałe Handgrenades 36 1
Handgrenades

Handgrenades
I dlatego role sa zaje*** nie ma dwóch ludzi jezdzacych w taki sam sposób! A co do mnie... staram sie teraz łączyc dobry hc z dobra technika... ucze sie nowych rzeczy ;)

Napisane Dec 10, 2005, 10:37 am
Czasopisma rolkowe Pozostałe Grzybo 20 1
Handgrenades

Handgrenades
Mój kolega ma bemaga, na koratrzu jak zobaczyłem fotki to szczena mi opadła :D Polecam :]

Napisane Nov 23, 2005, 12:48 pm
Gry Pozostałe RolekK2 46 1
Handgrenades

Handgrenades
Rolling był super- na licencji, dobre plansze itd. Nikt nie słyszał o drugiej części prawda?? Szkoda, jak by wyszła na kompa był by naczes... a ja słyszałem od kolegi ze jest podobno tylko demo rollinga na kompie- pełna werjsa nie wyszła... szkoda :(

Napisane Nov 19, 2005, 11:44 am
Kolana, piszczele... Pozostałe Handgrenades 48 1
Handgrenades

Handgrenades
zdybson powiedział(a):
ja mam duze problemy z prawym kolanem.... na wieczor mnie zaczyna tak bolec ze mało sie nie usram :( ale dobrze ze na wieczor a nie podczas dnia jak jeżdze

To jest dobre podejscie do jazdy! Bravo! Co tam martwica kolana (mózgu?) ważne żeby tylko dało się jeździć- hc musi być!

Napisane Nov 9, 2005, 8:48 am
Wosk Sprzęt zdybson 137 1
Handgrenades

Handgrenades
Wosk sekty- dobra sprawa. Chodz taki który robi sie SAMEMU tez jest dobry...

Napisane Oct 28, 2005, 1:57 pm
LPR- Projekt Internetowy Pozostałe Handgrenades 10 1
Handgrenades

Handgrenades
Wczesniej ten projekt istniał w zamysłach, teraz oficjalnie was informuje. Postanawiam powołac do zycia "team" internetowy pod nazwa LPR (zobaczcie w moim opisie o co b.) Mam zamiar zrzeszyc najlepszych rolkarzy jakich znam, nie liczy sie dla mnie skad pochodza, liczy sie jak jezdza. Z samej inicjatywy wynika tyle, ze chce stworzyc wspolny film. Wyśle wiadomosci PM do ludzi których pragne zaprosić, póki co umieszczam liste członków:

Młody Chmielu (Bochnia)
Mały (Bochnia)
Skatan (Gliwice)
Dynamic (Gryfino)
Bronker (Mława)
Zdybson (Ostrowiec Św)
Soulfly (Tarnów)
Sidziu (brak danych, gdzies tam nad morzem ;) )

Zainteresowani niech napisza posta i odezwa sie do mnie na gg 5693947!

Napisane Oct 24, 2005, 9:10 pm
Nowy W tym Sporcie Sprzęt SnejQs 25 1
Handgrenades

Handgrenades
Cóż... moim zdaniem na poczatek przygody z rolkami nie opłaca sie kupować NOWYCH rolek, bardziej opłacalne bedzie kupienie czegoś używanego. Najelpiej od jakiegos znajomego, potem z neta. Ja od ziomka kupiłem Salomony STTENY za... 150 zł (interes życia) w stanie dosłownie... doskonałym :] Jesli jednak nie masz dobrego ziomka, cosh, moze znajdziesz jakas ciekawa oferte na rolki.com, eve. wejdz na ***** i zakup sobie majestici za 200pln, ale ta sa juz dosc stare rolki :]

Napisane Oct 6, 2005, 11:13 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>