Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
"Starzy" użytkownicy. Hydepark Boro92 72 1
Miau

Miau
oj dawno mnie tu nie było

Napisane Aug 18, 2019, 2:30 pm
Waluta Euro Hydepark buonaparte 106 1
Miau

Miau
nie przelicza się złotówek na euro więc wszystko bedzie tak samo, tylko że będziemy mieć euro w portfelu

Napisane Feb 20, 2009, 3:09 pm
ustawienie wiązan Snowboard olo3594 15 1
Miau

Miau
Wojtass powiedział(a):
Opcja >>>>/>> jest najlepsza. Największa kontrola na obie nogi i wygoda.

Popieram

Napisane Dec 24, 2008, 4:49 pm
Metallica Rock / Metal shadow123 237 1
Miau

Miau
No dobra dobra ale gdyby nie Metallica to dużo zespołów by nie powstało, np Linkin Park itp

Napisane Dec 23, 2008, 3:31 pm
Mikołaj Hydepark Ziperrr 158 1
Miau

Miau
słodycze, 2gb pamięci do kompa, nokie 6300

Napisane Dec 7, 2008, 4:34 pm
Planeta Nibiru Hydepark Miau 92 5
Miau

Miau
Jocan powiedział(a):
Miau powiedział(a):
Cytuj:

"Pamiętacie przepowiednię, że jeżeli czarny człowiek zostanie przywódcą świata, to nastąpi III wojna światowa i koniec świata? Wszyscy wstrzymywali oddech przy wyborze papieża - oby nie był to murzyn, ale jak wszyscy wiedzą faktycznym przywódcą świata nie jest papież tylko prezydent Stanów Zjednoczonych..."

"A imię jego będzie 44, najpotężniejszym człowiekiem na ziemi będzie czarny (wszyscy myśleli, że to będzie papież bo za czasów Nostradamusa tak było), 2012 się zbliża - czy nie za dużo tych zbiegów okoliczności? Do tej pory nie wierzyłem i  dalej nie chcę wierzyć w to ale..... coraz bardziej się boję".

Przyszłość pokaże, czy te przepowiednie się spełnią. Miejmy nadzieję, że nie.

Nie wiem jak wam, ale mi sie wydaje że autor tego tekstu był rasistą...

Toż to jest przepowiednia Mickiewicza i Nostradamusa

Napisane Nov 5, 2008, 7:48 pm
Miau

Miau
Cytuj:

"Pamiętacie przepowiednię, że jeżeli czarny człowiek zostanie przywódcą świata, to nastąpi III wojna światowa i koniec świata? Wszyscy wstrzymywali oddech przy wyborze papieża - oby nie był to murzyn, ale jak wszyscy wiedzą faktycznym przywódcą świata nie jest papież tylko prezydent Stanów Zjednoczonych..."

"A imię jego będzie 44, najpotężniejszym człowiekiem na ziemi będzie czarny (wszyscy myśleli, że to będzie papież bo za czasów Nostradamusa tak było), 2012 się zbliża - czy nie za dużo tych zbiegów okoliczności? Do tej pory nie wierzyłem i  dalej nie chcę wierzyć w to ale..... coraz bardziej się boję".

Przyszłość pokaże, czy te przepowiednie się spełnią. Miejmy nadzieję, że nie.

Napisane Nov 5, 2008, 6:16 pm
Miau

Miau
Pożyjemy zobaczymy, przebiegunowanie i tak nastąpi prędzej czy później czy to z winy planety która się zbliża czy z przyczyn naturalnych

Napisane Sep 21, 2008, 10:17 pm
Miau

Miau
Cytuj:
Do maja 2011 będzie widoczne gołym okiem przez wszystkich. 21 grudnia 2012 Nibiru przetnie ekliptykę widziana jako czerwona gwiazda - drugie słońce zbliżone wielkością do Księżyca. Nastąpią trzęsienia ziemi i poważne zmiany pogodowe.

Najgorsze niestety nastąpi 14 lutego 2013 gdy Ziemia znajdzie się pomiędzy Nibiru a Słońcem. Nastąpią odwrócenia biegunów, odchylenia obrotu Ziemi, ogromne mega-trzęsienia ziemi i mega-tsunami. Później na początku lipca 2014 roku Nibiru przestanie oddziaływac na naszą planetę i oddali się. NASA wie o Nibiru i by nie wywołac paniki ukrywa prawdę !
No i proszę, więc w 2012 nie bedzie końca świata to będzie tylko wstęp do tego.

Napisane Sep 21, 2008, 9:59 pm
Miau

Miau
Ja nie chciałem żebyście mówili o końcu świata tylko co sądzicie o tej planecie.
Może na początku tematu się źle wyraziłem... moja wina

Napisane Sep 20, 2008, 9:20 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>